ساخت البوم موسیقی

mirhendi

New Member
سلام خسته نباشید
من در مالتی مدیا میخوام یه البو م موسیقی طراحی کنم
برای همین یه صفحه گذاشتم توش 10 تا دگمه تصویری کردم و در قسمت اکشن دکمه صدا را انتخاب کردم و در قسمتی که میگه با یک کلیک اجرا شه را من open sound زدم ولی تا خروجی میگیرم و میخوام رو یه cd رایت کنم دیگه اجرا نمیده البته فقط رویه کامپیوتر خودم اجرا میده باید چی کار کنم که save شه اگه میشه کامل توضیح بدین:rose:

apple00

Member
سلام خسته نباشید
برای همین یه صفحه گذاشتم توش 10 تا دگمه تصویری کردم و در قسمت اکشن دکمه صدا را انتخاب کردم و در قسمتی که میگه با یک کلیک اجرا شه را من open sound زدم ولی تا خروجی میگیرم و میخوام رو یه cd رایت کنم دیگه اجرا نمیده البته فقط رویه کامپیوتر خودم اجرا میده باید چی کار کنم که save شه اگه میشه کامل توضیح بدین:rose:

داداش نمیدونم
ولی میشه بهم یاد بدی چطوری دکمه های موسیقی رو طراحی کردی که play کنه یا stop کنه یا اینکه صداش کم یا زیاد بشه اگ اسکریپته میشه بدید؟؟؟اگ طراحیه میشه بهم یاد بدید من مبتدی هستم؟؟؟؟؟؟؟اگ تصویری باشه ک عالیه خیلی خیلی خیلی ممنون میشم

Adobe.Alavi

Active Member
سلام خسته نباشید

2 تا احتمل هست به نظرم:
1. در آدرس دهي مشكل داري و بهتره با خود نرم افزار ايميج بگيري و بعدا رايتش كني.
براي تست اين كار بعد از رايت آدرس فايلها رو روي سيستمت عوض كن و يعد اجرا كن.

2. شايد كودكِي روي سيستمت نصب باشه كه روي سيستم هاي ديگه نصب نبست.

Adobe.Alavi

Active Member
داداش نمیدونم
ولی میشه بهم یاد بدی چطوری دکمه های موسیقی رو طراحی کردی که play کنه یا stop کنه یا اینکه صداش کم یا زیاد بشه اگ اسکریپته میشه بدید؟؟؟اگ طراحیه میشه بهم یاد بدید من مبتدی هستم؟؟؟؟؟؟؟اگ تصویری باشه ک عالیه خیلی خیلی خیلی ممنون میشم

شما اگه مبتدي هستيد . كم كم با اموزش ها خودتون رو تقويت كنيد .
براي شروع ار نابع اينترنتي ميتونيد استفاده كنيد يا مجموعه كتابهاي كليد.

جدیدترین ارسال ها

بالا