ساختن قالب با فلش

campsoft

Member
سلام دوستان می خواستم بدونم میشه با فلش قالب سایت درست کرد؟؟؟
اگه میشه چجوری؟؟؟ ممنون میشم اگه بهم بگین

scup

Member
اگه منظورت از قالب سایت فول فلشه باید بگم میشه...اما نمیتونی مستقیم cms واردش کنی.... باید خودت یک fcms بسازی که اونم کار هرکی نیست.

با اجزه..

campsoft

Member
ببخشیدا...
اما شما میتونی بزنی؟؟؟
خیلی خوشحال میشم اگه کمکم کنید

scup

Member
شرمنده روی شما هستم.... من اهل دعوا نیسم...:green:

اگه منظورتون منم.... آره میتونم.... ولی متاسفانه وقت ندارم .... اما میتونم کمکت کنم.

farhadfifi

Active Member
ای بابا...این آقا هنوز مشخص نکرده دقیقا چی میخواد ! قال فلش رو خیلی جاها میشه استفاده کرد ولی شما کجا می خوای استفاده کنی ؟

campsoft

Member
اگه یکی برام یه سی ام اس فلش بزنه قالب خودم ازش بر میام
÷ولشم میدم هرچی بشه
اما خیلی باحال میشه اگه رایگان باشه:green:

scup

Member
آخه fcms که به این راحتی ها نیست که بشه مجانی زدش........ نیاز به کلی برنامه نویسی داره....
به هر حال اگه پول خوبی میدی واسه fcms بهم خصوصی بزن.....

mohsensemsarpour

کاربر فعال
آخه fcms که به این راحتی ها نیست که بشه مجانی زدش........ نیاز به کلی برنامه نویسی داره....
به هر حال اگه پول خوبی میدی واسه fcms بهم خصوصی بزن.....

دقیقا همین طوره و در ضمن نیاز به این داره که برنامه نویسای فلش بتونن با هم همکاری کنن ، اگر خواستید پ . خ بدید بیشتر راهنمایی کنم .
در مورد هزینه ها هم باید بررسی بشه و بر اساس زمان بندی قیمت داده بشه ، ولی بعدش شما می تونی رایگانش کنی و مثل کلی cms دیگه که وجود داره روی اینترنت قرار بدی و ازش درآمد زایی کنی که اونم روش های خاص خودش رو داره به هر حال اگر نیاز به توضیح بیشتر داشتی پ . خ بده

در مورد انجام که دوستمون گفتن ، منم می تونم براتون انجام بدم البته انتخاب با خودتونه ...

دقیقا همین طوره و در ضمن نیاز به این داره که برنامه نویسای فلش بتونن با هم همکاری کنن ، اگر خواستید پ . خ بدید بیشتر راهنمایی کنم .
در مورد هزینه ها هم باید بررسی بشه و بر اساس زمان بندی قیمت داده بشه ، ولی بعدش شما می تونی رایگانش کنی و مثل کلی cms دیگه که وجود داره روی اینترنت قرار بدی و ازش درآمد زایی کنی که اونم روش های خاص خودش رو داره به هر حال اگر نیاز به توضیح بیشتر داشتی پ . خ بده

در مورد انجام که دوستمون گفتن ، منم می تونم براتون انجام بدم البته انتخاب با خودتونه ...

سلام خدمت دوستان،
جناب mohsensemsarpour شما cms رو با استفاده از mysql می خواید انجام بدید؟

scup

Member

اداش من.... این که کاری نداره.... من خوم سال پیش به تنهایی تونستم بسازم..(البته عجب چیزی هم شد) حالا هم اگه مجید آنلاین حاضر باشه در جه منو بالا ببره حاضرم آموزششو تو انجمن بزارم تا همه کفشون ببره:neutral:

راستی.... داش محسن اون تاپیک مال برنامه نویسی command چی شد(دستور دادنها).... اون آموزشایی هم که گذاشته بودم همش پاک شد که...:cry:

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام خدمت دوستان،
جناب mohsensemsarpour شما cms رو با استفاده از mysql می خواید انجام بدید؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
بله دقیقا ترکیبی از PHP و MySQL و Flash البته روش های دیگری هم هست که می شه این کار رو انجام داد اما من این رو ترجیح می دم

موفق باشید

mohsensemsarpour

کاربر فعال
اداش من.... این که کاری نداره.... من خوم سال پیش به تنهایی تونستم بسازم..(البته عجب چیزی هم شد) حالا هم اگه مجید آنلاین حاضر باشه در جه منو بالا ببره حاضرم آموزششو تو انجمن بزارم تا همه کفشون ببره:neutral:

راستی.... داش محسن اون تاپیک مال برنامه نویسی command چی شد(دستور دادنها).... اون آموزشایی هم که گذاشته بودم همش پاک شد که...:cry:

حالا مجید آنلاین رو نمی دونم ولی من که حاضرم درجه شما بره بالا ، در مورد دیدنش هم خیلی خوشحال می شم ببینم بدون آموزش ، اما در مورد آموزشش نظر خاصی ندارم
در مورد اون تاپیک که مال برنامه نویسی command بود نمی دونم چی شد ولی من اونجا موردی رو که خواسته بودید گفتم و شما هم فرموده بودید که درست شده و مشکل نداره فقط می خواستید که در برنامه از اونها استفاده کنید که باید بگم نمی شه این کار رو انجام داد این مورد فقط در exe هایی که با برنامه های دیگه کامپایل می شن امکان پذیر هست و خود فلش این امکان رو در اختیار شما قرار نمی ده که بتونید برخی عملیات سیستمی رو انجام بدید

موفق باشید
اگر کمک دیگه ای از دستم بر میاد خوشحال می شم بتونم کاری انجام بدم

scup

Member
چشم....نمونه کار خیلی زیاد دارم... بهم پ.خ بزن تا بهت نشون بدم...:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا