ساختن سیم

mohsen_blid

Active Member
سلام خدمت دوستان
من می خوام یک سیلندر رو به یه لاین نسبت بدم اما طبق اموزش هم میرم نمیشه یکی از دوستان می تونه منو راهنمایی کنه (ساخت سیم)
من لاین رو می کشم بعد سیلندر رو ایجاد م یکنم بعد دو تا شون رو انتخاب می کنم و میرم منوی انیمیت میرم قسمت موشن پس بعد به همدیگه اتیچشون می کنم و بعد دوباره همین قسمت flow path object رو میزنم اما نمیشه یه چرتی در میاد
نم یدونم مشکلم کجاست منتظر راهنماییتون هستم

m2_farzan

Active Member
اگه یه playblast بذاری بهتر میشه فهمید. مطمئن شو که تقسیمات افقی سیلند رو زیاد کرده باشی. همون Subdivisions Height هست.

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام

اگه نشد یه روش میگم ولی داوود davoodice رو صدا نزن بیاد این پست رو ببینه چون حتما منو له میکنه :snap: :lol: چون یه بار سر این چیزی که میگم دوام کرد گفت روشت خوب نیست.

اگه نشد این کار رو بکن، بجای curve یه پلن به همون طول بساز و به عرض همون سایلاندر، بعد سگمنت های پلن رو تو عرض 0 کن و توی طول به اندازه مورد نظرت کن بعد پلانت رو تبدیل به nCloth کن و بعد سایلاندرت رو wrap کن به پلن و حالا به راحتی جنس پارچه رو تغییر بده تا بهترین حالت سیم رو به دست بیاری.

البت اول همون روش curve رو در بیار اگه نشد که حتما میشه این کاری که گفتم رو بکن.

m2_farzan

Active Member
اینم یه روش دیگه برا ساختن سیم و لوله و هر چیز دیگه (پیوست کردم)

ویرایش:
اگر هم به احتمال 1% نتونستید از پیوست دانلود کنید مثل اون دوستمون، به این لینک برید:
http://www.4shared.com/video/zm0yOXJa/mia-cruve-extrude.html

پیوست ها

• mia-cruve-extrude.mp4
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 37
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا