ساختن دكمه مينيمايز

123456789

Member
دوستان من قصد دارم يك دكمه در وسط صفحه درست كنم و وقتي كه روي دكمه كليك شد صفحه من مينيمايز بشه . اگر كسي كدي نمونه اي داره ممنون ميشم در اختيار من بذاره.

Security9776

Active Member
دوست عزیز ،
اگه در انجمن جستجو کرده بودید خیلی زود به جوابتون می رسیدید . شما در فلش به تنهایی نمی توانید این کار را بکنید مگر اینکه از برنامه های جانبی مثل Director , MMB , MDM Flash Studio , AutoplayMedia , .... استفاده نمایید .

PANII

Member
سلام دوست عزیز شما می تونید اکشن زیر را به کلیدی دلخواهتون بدهید
کد:
on (release) { 

//Toggle Full Screen mode 
   if ($$fullscreen == true) { 
      fscommand("fullscreen", false); 
      $$fullscreen = false; 
   } else { 
      fscommand("fullscreen", true); 
      $$fullscreen = true; 
   } 
   //End Behavior 

}
امیدوارم مشکلتون حل بشه :)

Security9776

Active Member
سلام ،
دلیل اینکه کسی نتونسته با خود فلش این کار رو بکنه این هست که فلش اصلا این امکان رو نداره و قاعدتا نمی شه خارج از دستورات فلش کاری کرد مگر اینکه از برنامه های جانبی اون استفاده کنید .

شما مشخص کنید با کدوم از نرم افزار های جانبی کار کردید تا روش انجامش رو براتون توضیح بدیم .

موفق باشید ، محسن

nasser_ir

New Member
تا اونجا که من میدونم فلش کاری برای مینیمایز کردن خودش انجام نمیده چون اگه داخل دستورات خود فلش هم سرچ کننین میبینین که اصلا دستورش وجود نداره.

aminflash

Member
فلش نمیتونه این کار رو بکنه... با برنامه های جانبی میشه فقط ... کدی هم که پانی داده مربوط به مینیماز نیست!

PANII

Member
می تونی از نرم افزار mProjector هم استفاده کنی و به باتنت هنگامی که کلیک می شه همچین دستوری بدی
کد:
On (release)
{
    mWindow.minimize();
}

سایت این نرم افزار

http://www.screentime.com

majidaoutoplay

New Member
برنامه Autoplay Media studio 6.05.0 ro رو دانلود کردم ولی فایل کرک ندرام.... لینکش رو هرکی میدونه خواهشا بگید..... یا اگر دارید برام میل کنید........ جایزه داره.........

padideh

Member
سلام دوست عزيز
ورودتون رو به اين انجمن تبريك ميگم
اي كاش قبل از اين كه تو اين تاپيك پست ميزدي به تاريخش يه نگاه مينداختي
مال دو سال پيشه
mdm كارتو راه ميندازه

جدیدترین ارسال ها

بالا