سئو و قیمت های نجومی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

resident2

Member
سلام.
یه سایتی دارم به آدرس http://manegarcrm.com که با Asp.net MVC نوشتم و حدودا 20 روزه اومده بالا و رتبه الکسای جهانیش 9 میلیونه.
برای سئوش کارهای زیر رو انجام دادم:
• آنالیز کلمات کلیدی سایت شما
• ساخت نقشه سایت با سایت http://xml-sitemaps.com/
• ثبت وب سایت در گوگل وب مستر تولز
• ثبت وب سایت در google analytic
• تگ های h1 , h2,h3 هم در صفحاتم دارم.
• Title ها و keyword ها و description ها رو هم تعیین کردم.
• صفحاتم هم با html5 سازگاره و خطایی نداره.
• الانم دارم url هامو درست می کنم که دینامیک نباشه.
اما سایتم رو تو سرچ ها در صفحات گوگل نمی بینم.
عکس گزارش وب مشتر تولز رو هم ضمیمه می کنم.

seo.png

حالا من با چند شرکت سئو صحبت کردم همشون میگن 1 تا 4.5 میلیون برای یکسال می گیرن تا سایت منو با کلمات کلیدی مدنظرم طی 40-60 روز بیارن صفحه اول گوگل. تازه یکی شونم میگفت ماهی 1 میلیون می گیرم. 12 ماهئ هم طول میکشه!
آیا عددی که میدن منطقیه ؟ بهشون هم گفتم که خودم یه سری کارها رو انجام دادم ولی باز همون قیمت ها رو دادن.
لطفا راهنماییم کنید ...

آخرین ویرایش:

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
متاسفانه حرف شما درست هست و اکثر شرکت ها مبالغ کلانی رو برای سئو اعلام می کنند که منطقی نیست و معمولا از روش های نامتعارف و غیر علمی هم پیش می رند و بعد از یک مدت که قراردادتون با اون ها تموم بشه باز دوباره سقوط می کنید به جایگاه قبلی.
من پیشنهادم این سایت هست : http://www.siteanalysis.ir
از خدماتشون استفاده کردم و قیمت هاشون هم خیلی مناسب تر و منصفانه تر از جاهای دیگه هست.
پیشنهاد می کنم یه بررسی داشته باشی.

موفق باشید و سربلند

sajad_soltani

New Member
سلام
خیلی هاشون با شرکتهای هندی که سیاه کار می کنندو همه چیزاشون
اشتباه انجام می دند من با یک شرکت انگلیسی کار کردم و سئو کردن وب سایت من
رو خیلی عالی بود تو ایران کار میکنند www.seofars.com
و یک وب سایت واقعا عالی ساختن برای ایران رایگان هست
وب سایتمو تو انجا چک می کنم انصفا عالی
[url]www.urlrate.net[/URL]

maysam.m

Well-Known Member
این قیمت منطقیه البته اگر واقعا بتونند شما رو به صفحه اول گوگل با کلمه های کلیدی شما بیارند
میتونید این پول رو خرج نکنید و خودتون شروع به مطالعه مقاله های سئو کنید در هر صورت بستگی به خودتون داره

resident2

Member
دوست گرامی لطفا بفرمایید در چه کلماتی سرچ کردین دیدین رتبه ندارین ؟

خرید پنل اس ام اس

دوست عزیز و گرامی:
شکر خدا الان در صفحه دوم سومین لینک هستم. البته چند روزی هم آخرین لینک صفحه ی اول بود...
در صفحه دوم هم مدتی لینک اول و دوم بود اما الان چند روزیه که لینک سوم هستم

نمیدونم چکار باید بکنم که سایت یه تکونی بخوره و رتبه اش بهتر بشه.

راستی کلمه ی کلیدی ام "نرم افزار crm" هست

resident2

Member
این قیمت منطقیه البته اگر واقعا بتونند شما رو به صفحه اول گوگل با کلمه های کلیدی شما بیارند
میتونید این پول رو خرج نکنید و خودتون شروع به مطالعه مقاله های سئو کنید در هر صورت بستگی به خودتون داره

کاملا با شما موافقم. آخر سر خودم نشستم خوندم ، حداقل خیالم راحته کار غیر اصولی انجام نشده

logo64

New Member
سئو یک کار همیشگی و دایمی است مطمئن باشید شرکت هایی که با شما قرارداد می بندند و همیشگی شما را ساپورت میکنند مطمئن تر هستند تا کسانی که 3 ماه میخوان تحویل بدن و تموم
قیمت هم بستگی به رقابتی بودن کلمه و رقبا و نوع آن دارد.

webwe24

New Member
خب قیمت ها یکسان نیست. یک مقدار هم خودتان انجام داده اید. خوب رفتید جلو.

behroozkami

New Member
دوست عزیز بهینه سازی چیز خاصی نداره فقط باید خودتون زحمت بکشید سایتتون رو بروز نگه دارید و مطالب جدید اختصاصی بفرستید چند تا بک لینک بخرید از سایت های مشابه

mahnazbeygi

New Member
من یک سایت دارم . سرچ کردم سئو این سایت لین یک بود .زنگ زدم قیمت گرفتم .گفتند 8 میلیون :cry: . زود فرار کردم.
زنگ زدم به 4 تا سایت دیگه .یا جواب دیر دادند یا گفتند 400 هزار 600 هزار .گرونترینش گفت 800 .هنوز ندادم به کسی سایت رو.قیمتها خیلی تفاوت داره

musavico

Banned
دوست عزیز راست میگن، قیمت ها تو انجام سئو واقعا متفاوته و لی با یه انتخاب صحیح میتونین کسب و کار خودتون رو برای بلند مدت تضمین کنین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا