سئو سایت

r.tadbir

Banned
میخوام روی بحث سئو سایتم کار کنم لینک سایتم تو گوگل بالاتر بره کسی میتونه کمک کنه؟

mari2203

New Member
سلام دوست عزیز
اگر دوست دارید روی بحث سئو سایت کار کنید باید 200 فاکتور سئو رو مطالعه کنید من تو سایتم یکسری از این فاکتورهای سئو رو گذاشتم اگر علاقمند بودید سری به این سایت بزنید
http://www.kiantechig.ir

tarahi4site.com

New Member
دوست عزیز سوالتون بسیار کلی هست! بک لینک تعیین کننده قطعی نیست!

سئو یک مجموعه ی پارامتر هست ک در صورت رعایت نکردن حتی یکی از این پارامترها ممکن است رتبه سایت آسیب ببیند!

معمولا وجود مطالب تازه و جدیدی ک از جای دیگری کپی نشده باشند برای گوگل بسیار اهمیت دارد و اهمیت آن چندین برابر بک لینک است.

لط کنید سوالتون رو در قالب یک پست جدید با تمامی مشخصات ذکر کنید تا بشه بهتر جواب داد

seomavi

New Member
سلام
egol6889 عزیز شما به احتمال زیاد سایت تازه کاری هستید یا از بک لینک های بی کیفیت و روش های منسوخ استفاده میکنید برای بررسی بیشتر سایت خود را قرار دهید.

sanaz16

New Member
میتونید با شماره 09361848174 تماس گرفته و ضمن گرفتن مشاوره رایگان با ایشون همکاری های لازمه را داشته باشید بنده خودم سایتمو به دست ایشون سپردم و تنها یکی از شاهکار های ایشون رو اگر بخوام نام ببرم این هست که سایت بنده ارو تنها در یک کلمه حساس لینک اول تا پنجم قرار دادند .شاید باورش سخت باشه ولی چنین نابغه ای هستن ایشون .شما میتونید کلمه ی دستگاه نیمه اتوماتیک اسکن سطح را سرچ و رتبه سایت تکین کو (سایت شرکت بنده) ارو ملاحظه کنید.به نظرم واقعا قیمتی که ایشون میگن برای سئو سایتتون واقعا ارزش داره.

جدیدترین ارسال ها

بالا