سئو تضمینی

آیا به صورت کلی سئو تضمینی وجود دارد؟

• بلی

رای: 0 0.0%
  • خیر

رای: 1 100.0%
  • اطلاعی ندارم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1

wikidemy

New Member
سلام عرض می‌کنم خدمت شما دوستان عزیز. در ادامه پست های آموزش سئو و همچنین بهینه سازی سایت آکادمی مهارت آموزی آنلاین ویکی دمی در خدمت شما عزیزان هستیم. در ادامه‌ی مطالب و نکاتی که در موضوع سئو در این انجمن قراردادیم، امروز با موضوع سئو تضمینی در خدمت شما عزیزان هستیم.

جمله ای در بین بسیاری از سئو کار ها رایج است به نام سئو تضمینی و یا رتبه اول و صفحه اول گوگل تصمینی. ما امروز در ویکی دمی میخواهیم این موضوع را برای شما عزیزان شفاف سازی کنیم که سئو تضمینی به چه معناست و تا چه میزان می توان به کلمه تصمینی اعتماد کرد. و آیا واقعا کسی می‌تواند رتبه اول گوگل را به ما تضمین دهد یا خیر؟

سئو تضمینی دروغ است
بار ها در فضاهایی که به عنوان مشاور حضور داشته ایم از کارفرما ها شنیده ایم که چند نفری برای استخدام سئو به به اینجا آمده اند و گفته اند که سئو را به صورت تضمینی انجام می دهند و حتی تضمین رتبه اول گوگل را هم داده اند و من متوجه شدم کارفرما از این صحبت ها به وجد آمده بود و بسیار خوشحال بود.

بسیار ناراحت شدم و هم نمی خواستم که شادی کارفرما را خراب کنم و هم همکار خودم را خراب کنم و به اصطلاح نان کسی را آجر کنم اما می دانستم عموما از واژه ها در این حد قاطعانه در شرایط کلاهبرداری استفاده میشود. و کسی نمی‌تواند رتبه اول گوگل را به کسی تضمین دهد. اصلی ترین تضمین فقط حضور در صفحه اول گوگل است است و بنا به تجربه یه سئو کار می‌گوید که بین ۵ لینک اول را به شما تضمین می دهم و این به این معناست که سئوکار شما فعالیت و تلاش خودش رو ادامه میده تا این نتیجه ای که به شما وعده داده بود رو عملی کنه.

به مرور با کلی توضیح به ایشان فهماندم که رتبه بندی گوگل هیچ تضمینی ندارد و هیچ کس با هیچ قاطعیتی نمی تواند بگوید که من شما را به رتبه اول گوگل می آورم و آن را تضمین کند.

اگر بخواهم یک تجربه ی خیلی بدتر برای شما بگویم این بود که برای یک شرکت قرار بود نیروی متخصص سئو مصاحبه و استخدام کنیم زیرا یکی از خدمات ما در ویکی دمی انتحاب بهترین نیروی کار در حوزه های تخصصی برای شرکت ها است.

تازه صحبت تلفنی من با یکی از کارجو ها تموم شده بود که تلفن زنگ خورد و من جواب دادم. گفت : شرکت X، من گفتم بله بفرمایید. گفت که از مجموعه ی Y با شما تماس میگیرم آکهی سئو شما را در سایت جابینجا دیده ام و شماره شما را از سایت برداشتم و می خواهم یک پیشنهاد حرفه ای کاری به شما بدم که تا حالا هیچ شرکتی در ایران توان انجام آن را نداشته است و ما آن را برای اولین بار در ایران و با کلی سختی و دشواری راه اندازی کرده ایم.

من هم گفتم به به چه عالی. سراپا گوش هستم و ایشان شروع کردن به گفتن راجب سئو تضمینی اما به چه شکل وحشتناکی.

“ما یک شرکت حرفه ای سئو هستیم و طی مذاکرات بسیاری که که با گوگل انجام دادیم تونستیم به توافقی برسیم که ما هر کلمه ای که بخوایم رو به گوگل میگیم و گوگل مارو لینک و رتبه اول قرار میده و ما به شما تضمین بودن در نه تنها صفحه ی اول بلکه لینک اول گوگل را می دهیم.”

من که واقعا هاج و واج مونده بودم و نمی دونستم چی بگم فقط پرسیدم چجوری این کار رو انجام میدین و هزینش چقدره؟

گفتن که به علت زمان بر بودن فرایند سئو برای خیلی از استارت آپ ها و عدم زمان کافی ما تصمیم گرفتیم برای حمایت از سایت های ایرانی با گوگل وارد مذاکره بشیم و با پیگیری خیلی زیاد و تلاش بسیار بالاخره گوگل قبول کرد.

ولی هزینش مقداری بالاست که شما برای اینکه همیشه بالا باشید یاید این هزینه را به صورت ماهیانه و دوره ای به ما پرداخت کنید.

حس کردم شاید با تیلیغات گوگلی دارن سر مردم کلاه میزارن اما واقعا دیگه اذیت میشدم از این حجم از دروغ و مکالمه رو ادامه ندادم.

رتبه اول گوگل برای هیچ کس قابل تضمین نیست

سئو تضمینی واقعا به این شکل وجود نداره و هیچ وقت درگیر این موضوعات نشید و اگر کسی با این روش ها با شما صحبت کرد بدونید که در واقعیت سئو کار نیست و یا اگر هم باشه واقعا کلاهبرداره.

هیچ فاکتور خاصی وجود ندارد که باعث شود شما به صورت تضمینی و قطعی در رتبه اول گوگل قرار بگیرید.

حتی حرفه ای ترین متخصص های دنیا نیز در وبلاگ های خود به صورت واضح به این مورد اشاره کرده اند که هیچ تضمینی برای این رتبه وجود ندارد. اما در شرایط خاص بعضی از سئوکارها بنا به تجربه‌ی بالایی که دارند ریسک همچین تضمینی را قبول می کنند اما با شرایط خاص که در پایین به این مورد اشاره می کنیم.

yfzFgBXuH9PnLDfVVhtpCeprpe2bTxdVtMutxdn3ARsDjHY-iddKFCZ5PPxj0ZEgfDH1mxX_vByNlGZyLsyLJ1ZsaUfNIBKt2rN51YsSCMnzd-E0GMJc2x__vlfGj_aM7Jgk6l_P

گوگل طبق اعلام رسمی خود توی بلاگ مورد تایید خودش گفته که گوگل به هیچ عنوان با هیچ سایت و یا سازمانی همکاری نمی کنه. شرایط رقابت برای تمامی سایت ها یکسانه و هر سایتی که تجربه بهتری برای کاربر ایجاد کنه از نظر گوگل ارزش بالاتری خواهد داشت و رتبه های بالاتری به دست خواهد آورد.

حتی اگر بهترین سئو کار دنیا هم باشید نمی توانید همچین تضمینی را بدهید زیرا رتبه بندی نتایج گوگل به فاکتور های خیلی خیلی زیادی وابسته است و در بسیاری از شرایط پیش آمده است که گوکل یک سایت جدید را بالاتر از سایت های ۱۰ ساله قرار داده و به صورت واضح نمی توان دلیل آن را درک کرد اما این مورد مشهود بود که آن سایت واقعا تجربه کاربری عالی ایجاد کرده بود و مخاطبانش را بسیار راضی نگه داشته بود.

سئو تضمینی واقعیت دارد

خب حال بعدی دیگر از سئو تضمینی و رتبه اول و صفحه اول گوگل به صورت تضمینی را برای شما شرح میدهیم. خیلی پیش می آید که یک سئو کار با تجربه، بنا به تجربه ی بالای خود وقتی وارد حوزه ای می شود چون شناخت کافی در مورد موضوع سایت ها و رقیب هایی که در این حوزه و موضوع فعالیت می کند و شرایط های مختلفی که وجود دارد می تواند با اطمینان بالایی در مورد نتیجه ی پروژه صحبت کند اما باز هم نه با تضمین اینکه من شما را به لینک یک گوگل می رسانم.

این عده از سئو کار ها می دانند که سئو تضمینی درست نیست و واقعیت ندارد اما بنا به تجربه ای که دارند با قاطعیت صحبت می کنند اما این اشخاص که از تجربه ی بالای خود همچین تضمینی می دهند معمولا توافق خود را به این شکل انجام می دهند که در صورت عدم نتیجه مبلغی دریافت نمی شود و اگردریافت شده باشد تمامی مبلغ به کارفرما بازگردانده می شود.

در این شرایط می توان گفت سئو تضمینی واقعیت دارد و کلاهبرداری نیست زیرا این تضمین از تجربه شخص می آید و در صورت عدم نتیجه شخص متخصص سئو هیچ مبلغی را دریافت نمی کند. پس شما می توانید به این اشخاص اعتماد کنید.

البته ذکر این مورد لازم است که هر کسی این پیشنهاد را به شما داده باشد لزوما سئو کار قویی نیست و شما باید حتما تجربه و رزومه شخص متخصص را برسی کنید و بعد این تضمین را برای بهینه سازی سایت خودتون قبول کنید. زیرا همین موضوع نیز مورد استفاده نادرست بسیاری از عزیزان قرار گرفته است.

صفحه اول گوگل تصمینی

یکی از خدمات ما در ویکی دمی، ارائه خدمات حرفه ای سئو است. ما این تضمین را به شما میدهیم که به صورت تضمینی سایت و کلمات شما را به صفحه اول گوگل بیاوریم، در غیر اینصورت علاوه بر اینکه تمامی هزینه ها را به شما بر‌میگردانیم، بلکه خسارت زمان انتظار هم به شما پرداخت می‌کنیم هرچند هیچ وقت این شرایط پیش نخواهد آمد.ما در ویکی دمی بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه سئو داریم و حداقل ۱۰۰ نمونه کار قویی در موضوعات پر رقابت و یا رقابت های متوسط داریم که در خیلی از مقالات ویکی دمی، موضوعات آموزشی را به صورت یک پروژه عملی و واقعی برای شما توضیح داده ایم که بخش زیادی از نمونه کار ها را می‌توانید در مقالات مختلف مشاهده کنید.

برای مشاوره سئو و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ویکی دمی در ارتباط باشید.

webman22

New Member
هاست ایمیل یکی از عناصر حیاتی در دنیای ارتباطات آنلاین است. وقتی به دنبال هاست ایمیل مناسب برای کسب و کار یا پروژه خود هستید، ممکن است با تعداد زیادی گزینه مواجه شوید. در این مقاله، بهترین راه‌ها برای یافتن هاست ایمیل ارزان یا حتی رایگان را برای نیازهای خودتان ارائه می‌دهیم.

به دنبال هاست ایمیل ارزان می‌گردید؟ اگر بودجه‌ی محدودی دارید، می‌توانید به دنبال شرکت‌های هاستینگی بگردید که پلن‌های اشتراکی با قیمت مناسب ارائه می‌دهند. این پلن‌ها معمولاً فضای محدودی برای ایمیل‌های شما فراهم می‌کنند، اما برای کاربران حرفه‌ای که به دنبال ایمیل‌های معمولی هستند، کافی است.

هاست ایمیل رایگان اغلب با محدودیت‌هایی همراه است، مانند فضای محدود برای ایمیل‌ها یا تبلیغات در ایمیل‌های ارسالی شما. اگر نیاز به یک ایمیل شخصی یا برای یک پروژه کوچک دارید، ممکن است از این گزینه‌ها استفاده کنید.

بهترین هاست ایمیل بستگی به نیازهای شما دارد. اگر به دنبال سرعت و امنیت بالا هستید، بهتر است یک هاست اختصاصی یا سرور مجازی را در نظر بگیرید. اگر به دنبال یک هاست ایمیل برای کسب و کار خود هستید، باید مطمئن شوید که از امکانات امنیتی مطلوبی برخوردار باشد.

دامنه ایمیل یکی از مهم‌ترین اجزای هاست ایمیل است. انتخاب یک دامنه مناسب برای ایمیل‌های خود به اعتبار شما کمک می‌کند و امکان ساخت ایمیل‌های شخصی یا سازمانی را فراهم می‌کند.

خرید ایمیل رایگان معمولاً به شرایط محدودی مرتبط است. ایمیل‌های رایگان ممکن است با محدودیت‌هایی همچون فضای محدود یا تبلیغات همراه باشند. بهترین راه برای خرید ایمیل رایگان این است که از یک ارائه‌دهنده معتبر استفاده کنید.

هاست ایمیل به شما امکان می‌دهد تا ایمیل‌های خود را بر روی سرورهای اینترنتی ذخیره و مدیریت کنید. این سرویس به شما ایمیل‌های شخصی یا سازمانی با دامنه خودتان را فراهم می‌کند.

هاست ایمیل سازمانی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها اساسی است. این نوع هاست ایمیل امکان مدیریت گروهی ایمیل‌ها، تقویم‌ها، مخاطبین و دسترسی به ایمیل‌ها از هر جای دنیا را فراهم می‌کند.

saraghk44

Member
آموزش حرفه‌ای یا آوسبیلدونگ در آلمان یک سیستم آموزشی است که به دانشجوها (آموزشگرها) امکان می‌دهد مهارت‌ها و دانش‌های حرفه‌ای خاصی را در زمینه‌های مختلف یاد بگیرند. این سیستم به عنوان یک راه ورود به بازار کار شناخته می‌شود و اکثراً پس از اتمام موفق آن، دانشجوها به عنوان کارمندان ماهر در صنایع یا حرفه‌های خاصی شغف‌زده می‌شوند.مدت زمان آموزش حرفه‌ای در آلمان معمولاً سه تا سه و نیم سال است. این دوره‌ها به دانشجوها امکان می‌دهد تا در محیط عملی تجربه کسب کنند و مهارت‌های عملی مورد نیاز برای حرفه خود را به دست آورند. برنامه‌های آموزش حرفه‌ای معمولاً توسط کارآموزی و آموزش تئوری تشکیل شده و به صورت مشترک توسط مراکز آموزش حرفه‌ای و کارگاه‌های کارآموزی ارائه می‌شوند.پس از اتمام با موفقیت این دوره، فرد می‌تواند یک گواهینامه حرفه‌ای کسب کرده و به عنوان کارمند ماهر واجد شرایط وارد بازار کار شود. این سیستم آموزش حرفه‌ای به دلیل ارتباط نزدیک با صنعت و بازار کار در آلمان معروف است.

جدیدترین ارسال ها

بالا