سئوال در مورد CUTEFTP

giti

New Member
سلام به همگی
ضمن اینکه خودم موقع کار با این نرم افزار دچار مشکل میشم میخواستم اگر منبعی دارید یا هرکدوم از شما مقاله یا چیز دیگه ای دارین که میتونه در مورد منوها و تنظیمات و کلأ یه چیز کلی در مورد این نرم افزار باشه به من معرفی یا میل کنید...
:wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
اگر مشكل خاصي داشتي اينجا بگو ... تا ان شاالله كمكت كنيم .. اخه من خودم تا حد زيادي با اين برنامه كار كردم

چاكريم
مجيد

giti

New Member
:( سلام
ميدونيد مشکل من با اين cute ftpآخرشم حل نشد.....
متاسفانه موقع connect شدن به سايت error mide....
ورژن نرم افزارم 4.2 هستش و موقعي که بازش ميکنم و ميخواد connect بشه در قسمت بالا که مشخصات web hosting و user name مينويسه .. خطاهاي زير رو ميده..

ERROR:> Can't connect
ERROR:> Can't login. Disconnecting...
STATUS:> Disconnect: Wednesday 03:51:55 02-19-2003

البته اين يه اتصال امتحاني يه سايت persian blog بودش و من يه عنوان web hosting آدرس وب سايت persian blog رو دادم .. ولي با اين همه هرچي بهش ور ميرم درست نميشه ..(البته يه user name , passwordاز اون سايت گرفتما)
plz help
:cry:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

احتمالا user name رو اشتباه ميزنيد. چون من الان امتحان كردم با يوزرنيم اشتياه اين پيغامو ميداد...

يوزرنيم رو بايد بصورت [email protected] وارد كنيد... اين رو درست زدين؟!

مجيد

giti

New Member
سلام
من آدرسو درست ميزنم ولي اين پيغام بازم ظاهر ميشه.... نيمدونم والا... لطفا اگر حدس ديگه اي زدين به من خبر بدين... يا اينكه يه توضيح كوچكولو براي اين گزينه هايcute بدين ... كه بازم خيلي ممنون ميشم... :wink:
اما يه چيز ديگه .. من خودمم ميدونم نرم افزاراي ديگه اي هم هست اما بنا به يه عادت شخصي اگر با يه نرم افزار به مشكل برخوردم تا اون مشكلو حل نكنم ولكن اون نرم افزاره نيستم :D
بازم ار توجهتون به سوالم ممنون
8)

m_a_sepid

Member
:D سلام دوست عزيز...
خيلي موقع ها ميشه كه آدم مجبور ميشه چيزي رو كه بهش عادت كرده رو بزاره كنار! من خودم كار كردن با لينوكس رو بيشتر ترجيح مي دم و راحت تر هم هستم...مخصوصا كه الان RedHat8.0 هم اومده و Unicode هست. ولي چون در قبرس سرور هاي اينترنت اينا پشتيباني نميكنه مجبورم با Windows كار كنم. ولي به هرحال...SmartFTP واقعا برنامه خوبيه! دز محيط خيلي قشنگي هم درست شده. يكي از بهترين خواص اين برنامه نگه داشتن شما بصورت Alive هست. من قبلا با CuteFTP كار مي كردم و با اينكه Connecetion من DSL هست بازم من و قطع مي كرد.
درضمن SmartFTP از كدپيج Unicode برخوردار هست

جدیدترین ارسال ها

بالا