[phpNuke] سئوال در مورد قالب inp nuke

agri

Member
با سلام
1- انجمن سایت ما با phpbb نصب و اجرا شده . آیا می توانیم آخرین ارسالهای این انجمن را در inpnuke 2.9 نمایش دهیم. یعنی می توانیم این انجمن را جایگرین انجمن خود نیوک کنیم؟
2- چگونه و از طریق دستکاری کدام فایل می شود تغییراتی در قالب نیوک بوجود آورد؟ چون من وقتی صفحه index.php را با Dreamweaver باز می کنم صفحه سفید است و چیزی نشان داده نمی شود؟

pcboyir

Member
دوست من انجمن های خود nuke هم phpbb است ولی در حالت پرت شده برای Nuke
در این حالت 2 مزیت دارد :
1. انجمن های شما بعنوان ماژول بوده و سیستم امنیتی نگهبان Inp می تونه حمله های هکر ها رو چک کنه
2. زمان عضویت در phpnuke در phpbb هم عضو شده ولی اگه بخواهید phpbb رو به صورت جدا نصب کنید باید از یک بانک اطلاعاتی دیگه استفاده کنه و میشه 2 معقوله جدا مگر phpbb خود را با nuke ست کنید که همون bb2nuke میشه .

برای سوال 2 این آموزش ساخت قالب هست می تونه کمکی برات باشه .

S4DEGH

Well-Known Member
چون من وقتی صفحه index.php را با Dreamweaver باز می کنم صفحه سفید است و چیزی نشان داده نمی شود؟
همينه كه ميگن بايد php بلد باشي ! مخصوصا در فايل theme.php .

agri

Member
ضمن تشکر از راهنمایی دوستان مشهدتیم
خب حالا که ما اینجوری نشده و ما قبلا انجمنمون ر با phpbb را اندازی کرده ایم. در این صورت چیکار میشه کرد؟ آیا میشه آخرین ارسالهای انجمن را در صفحه اول نشون داد و بجای انجمنی که همراه ناک نصب میشه از این انجمن استفاده کرد؟
در ضمن آقا صادق حالا که بلد نیستیم چیکار باید کرد؟

S4DEGH

Well-Known Member
در مورد اولي كافيه مد جاوا رو روي انجمنت نصب كني و بعد اونجا يك لينك بهت يده در مورد آخرين ارسالي ها !
بعد يك بلوك درست كني و اين كد جاوا رو در آن قرار بدي !
و علاوه بر اون مي توني آخرين ارسالي ها به مسنجر هم درست كني ! من تا فردا مقاله اش رو همين جا ميزارم ! (چون انجمن سايت آموزش خراب شده در نتيجه من مقاله اش رو اينجا انتقال مي دم )

در مورد قالب ! والله چي بگم !

الان الحمدلله قالب زياده و مي توني با توجه به سليقه انتخاب كني و در صورت نياز بخش هاي بالايي و پاييني و بلوك هارو ويرايش كني !
اما theme.php مشكله !

جدیدترین ارسال ها

بالا