سئوال در مورد شروع به کار!!!

taghi abbas

Well-Known Member
سلام دوستان...

یه سئوال داشتم : برای پیدا کردن کار در بحث انیمیشن و یا مدلسازی ( بر فرض اینکه در هر دو مورد در وضع خوبی قرار دارم ) باید چه شرایطی داشته باشم ؟

یا اینکه برای ساخت انیمیشن باید اول اونرو ساخت و برای فروش به شرکتی پیشنهاد داد یا اینکه اول باید یه شرایطی داشت و به استخدام اون شرکت دراومد و بعد بهت کار بدن و انیمیشن بخوان؟!!

خلاصه اینکه باید چه شرایطی داشت و نحوه ی پیدا کردن کار در انیمیشن چجوریه؟

من نمی دونم شما در چه حدی هستی ولی اگه بر فرض تو کار بلد باشی ورزومه کاری هم نداشته باشی حتما باید نمونه کار قوی داشته باشی یا رزومه کاری قابل قبول بعدش اگه قبولت کنن شاید روز اول هم یه تستی ازت بگیرن
تو نیازمندی های روزنامه همشهری قسمت طراح سه بعدی بگردی هست
به سایت cgart.ir قسمت مشاغل هم سری بزن

Saeed2vfx

Member
نمیخوام نا امیدت بکنم ولی اگر از الان توو فکر پول درآوردن باشی بجائی نمیرسی.
حداقل 2‍‍‍‍‍‍‍~3 سال باید از جیب بخوری ، کلی هم خرج بکنی تا یه چیزی یاد بگیری...
هر کاری بازار خودشو داره ولی اینکار توی ایران بازار آشفته ای داره. هیچ حسابی نمیشه روش باز کرد متاسفانه

taghi abbas

Well-Known Member
بچه ها ممنون از نظرات . میدونم که این طوریه که تو ایران سخته ولی یعنی هیچ راهی وجود نداره که به راحتی کار پیدا بشه؟من خودم تازه امسال وارد دانشگاه میشم و وضعم طوری نیست که به این کار حتما نیاز مبرم داشته باشم ولی بالخره یه کار داشته باشی بهتره . هم به خاطر خودت هم به خاطر خرج های آینده. آدم بالاخره باید از تواناییش درست استفاده کنه. بازم ممنون.

rainbmaya

Active Member
چرا دوست من تو نمونه کار خوب ارائه کن یه ثانیه بیکار نمیمونی. اگه دوست داری از نمونه کارات بذار تا بچه ها نظر بدن.

animations

Active Member
تا جایی که من می دونم، درآمد یه انیماتور متوسط بهتر از یه مدلساز متوسطه.

نظر behnam.nba رو قبول دارم.

نمونه کارهات رو جمع کن و برو چند تا شرکت انیمیشنی تست بده. معمولا انیماتورها بیکار نمی مونند. :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا