افزونه 1 سؤال: کلاسی برای تماس تلفنی یا ارسال پیامک

آیا کلاسی هست که من با آن بتوانم در برنامه ای که برای گوشی موبایل درست کرده ام، با کلیک یک دکمه، مستقیم با شماره خاصی تماس بگیرم؟ یا پیامک ارسال کنم.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
باید از اکستنشن native که برای AIR هست استفاده کنید تا دسترسی های بیشتری به خصوصیات دستگاه داشته باشید
این عبارت را برای اطلاع بیشتر در وب جستجو کنید

Native extensions for Adobe AIR

موفق و پیروز باشید

سلام موردی که معرفی شد را سرچ کردم ولی درباره نیاز من چیزی پیدا نکردم. اگه میدانید دقیقتر معرفی کنید و اگر نمیدانید باید عرض کنم شما که وارد هستید راحتتر می توانید جستجو کرده و نتیجه را پیدا کنید چون موضوعی است که در برنامه نویسی برای گوشی خیلی مهم و کاربردی می تواند باشد و به درد خودتان حتما خواهد خورد. ممنونم

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سلام دوست عزیز برای جستجو خیلی هم به تخصص زیادی لازم نیست

https://github.com/kanon1109/smsAne

این نمونه رایگان هست

نمونه های دیگری هم هست که باید حدودا 30 دلار هزینه کنید

در ضمن برای استفاده می بایست این مبحث آشانایی داشته باشید

موفق و پیروز باشید

از راهنمایی تان بسیار ممنونم حتما در ادامه به دردم خواهد خورد ولی برای بنده در حال حاضر ایجاد امکان تماس تلفنی با شماره خاص در برنامه ام مهمتر است. اگر چنین کلاسی در زمینه امکان برقراری تماس معرفی کنید بیشتر ممنون شما خواهم شد.

سلام دوباره
آیا این امکان هست که یک یا چند کلاس برام بگذارید که با تعریف یک دکمه و در صورت کلیک کاری کند که گوشی موبایل امکان تماس با شماره خاصی را فراهم کند و یا پیامک خاصی را بفرستد؟

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
برای تماس از این روش می توانید استفاده کنید

PHP:
var req:URLRequest = new URLRequest("tel:012345789");
navigateToURL(req);

سلام
از بهروز عزیز به خاطر این راهنمایی بسیار ممنونم. فکر می کردم برای این کار باید چندصد خط کد می نوشتم ولی با یک کد دو خطی مشکل اساسی از من را حل کردید. باز هم ممنونم. ولی آیا از این کدهای معجزه کننده برای ارسال پیامک به شماره خاص و یا ایمیل هم دارید؟ قبلی خیلی پیچیده بود فکر می کنم راحتتر نیز بتوان این دو کار را نیز هم انجام داد. ممنون و منتظر پاسختان هستم.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سلام دوست گرامی فکر می کنم این منظور شما باشد

PHP:
navigateToURL(new URLRequest("sms:0123456789?body=Message text hello"));

موفق و پیروز باشید

nenrco

New Member
سلام
بهروز جا من این کد رو برای اس ام اس استفاده میکنم ایراد میگیره تو یک جای دیگه ( از این سایت های خارجکی ) هم دیدم که نوشته ولی نمیدونم چرا کار نمی کنه تو یه جای دیگه هم نوشته بود که attribute های body , برای اس ام اس کار نمی کنه
حالا سوال اینه که آیا شما با این کد به نتیجه رسیدی ؟
در خصوص جواب به دوستمون علی کدی که بهروز داد خیلی هم پیچیده نبود
برای ایمل هم
(("navigateToURL(new URLRequest("emailto:Email Address?subject=insert subject$body=message

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
فکر می کنم برای نسخه های قدیمی تر اندروید جواب می داده است... البته بنده این مورد را تست نکردم و توصیه ام هم استفاده از اکستنشن های Native هست. ANE

https://github.com/kanon1109/smsAne

جدیدترین ارسال ها

بالا