افزونه 1 سؤال: علت پخش نشدن صدا در یک فایل apk خروجی ادوب ایر

سلام
وقتی برنامه را در فلش تست می کنم صدا درست پخش می شود و شاید در خروجی swf نیز مشکلی نداشته باشد ولی خروجی apk را در گوشی امتحان می کنم صدایی که نتیجه یک رویداد می باشد که به همراه اجرای رویداد باید پخش شود صدا پخش نمی شود. علتش چیا میتونه باشه؟ بسیار از وقتی که میگذارید ممنونم.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
آیا صدا از منبع خارجی لود می شود؟ (خارج از فلش هست یا داخل فلش Import شده است)

سلامایمورت شده یعنی به صورت یک فایل flv وارد و تبدیل به یک مووی کردم و بعد مووی را فراخوانی میکنم.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
فایل اگر صوتی هست به صورت mp3 وارد کنید با این کار دسترسی بیشتری دارید و مشکل هم فکر می کنم حل شود
در ضمن نیاز به این نیست که به MovieClip تبدیل کنید می توانید در بخش linkage دسترسی ایجاد کنید و مستقیم در اکشن فرااخوانی کنید و پخش نمایید

موفق و پیروز باشید

سلام چون می خواهم همه چیز در یک فایل جمع شود. برای همین نمی خوام کنار فایل اصلی یک سری فایل دیگه لود کنم. پس لطفا در مورد نحوه linkage توضیح بیشتری دهید.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
روی فایل در بخش کتابخانه راست کلیک کنید و گزینه Propertise کلیک کنید و بخش linkage که مربوطه به کلاس می باشد را مقداری وارد کنید مثلا sound1 حال در بخش اکشن مثلا

PHP:
var s = new sound1();

حال s صدای شماست که می توانید آن را استفاده کنید

سلام . ممنونم. از اینکه دوباره پرسیدم معذرت میخوام من این کار را قبلا میکردم ولی به ذهنم نرسید از این طریق اقدام کنم .تحت عنوان export for ActionScript میشناختمش برای همین دوباره پرسیدم.

جدیدترین ارسال ها

بالا