افزونه 1 سؤال درباره اجرا نشدن فیلتر اعمال شده روی یک swf

سلام
یک فایل swf درست کرده ام که فیلتری همچون blur را به آن اضافه کرده ام بعد از گرفتن خروجی فایل swf را اجرا می کنم همه چیز درسته ولی وقتی swf را وارد پروژه فلشم می کنم و اجرا می کنم مواردی که فیلتر می باشند مثل blur اجرا نمی شود انگار از همان اول نبوده. اشکال در کجاست؟

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سلام نمونه را جهت برسی بگذارید
ورژن فلش اول و دوم یکی هست مثلا یک فایل فلش که با فلش پلیر 8 خروجی گرفتید را در یک مورد که فلش پلیر 7 هست که لود نکردید...
موفق و پیروز باشید

سلام همه کارم با فلش cs6 بوده و فایل نمونه را هم در لینک زیر قرار دادم اگر با فلش پلیر باز کنی افکت هاله نور و ... را درون نام و نام خانوادگی می بینی ولی وقتی آن را وارد یک پروژه فلش دیگه می کنم نه به صورت لود بلکه ایمپورت و تبدیل به یک مووی کلیپ میشه دیگه اون افکتها را ندارم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
https://drive.google.com/file/d/0B9xGqSFFE6EEZFlXcGwzdUM0Zms/view?usp=sharing

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
خوب این امر طبیعی هست
وقتی ایمپورت می کنید فلش همه خصوصیات را وارد نمی کند
اگر سورس نمونه را دارید باید آن را باز کرده و از درون آن بخش های مورد نظر را کپی کنید ، اگر ندارید می بایست از دیکامپایلرها استفاده کنید و این فایل swf را به fla تبدیل کنید و حال آن را در فلش باز کرده و کپی کرده و در پروژه دوم استفاده کنید

اگر نمونه های دیگر را هم Import کنید می بینید که فرقی ندارد و مشکل از نمونه شما نیست ، فایل swf که Import می شود با همه خصوصیات و کدها و... انتقال داده نمی شود فقط مقداری از محتوای گرافیکی نمایشی وارد می شود و حتی نه همه آن....

موفق و پیروز باشید

سلام یعنی منظورتون اینه که من این فایل را در همان پروژه اصلی ام بازسازی کنم همونطور که اول ساختم! آخه نمیخوام پروژه اصلی ام خیلی شلوغ بشه و مدیریت از دستم خارج بشه! نمیشه که سازندگان ادوب وقتی امکان ایمپورت کردن یک swf را فراهم کردن دیگه نمیشه بعضی بیاد و بعضی چیزا نیاد حداقل یک پیام خطایی باید بده تا ما بدونیم که عینا همون چیزی که میخایم انجام نمیشه!

جدیدترین ارسال ها

بالا