زيبا ترين سايت

shr6557

Member
میشه بیشتر توضیح بدی

tafrehzan گفت:
سلام
من برنامه Adobe GoLive CS رو پيشنهاد ميكنم
خيلي قوي هستش مخصوصا تو ساختن Style و برنامه نويسي هاي درون وب
با قابليت هايي كه داره شما ميتونين جوري تنظيمش كنين كه صفحه اي كه طراحي ميكنين رو در حين كار بهتون بگه مثلا فلان قسمت برروي مرورگر Firefox بدرستي كار نميكنه و فلان اسكريپت اشتباه است
اگه توضيحات بيشتر درموردش خواستين بگين بذارم من خودم فقط از اين برنامه استفاده ميكنم Frontpage خيلي ابتداييه و دريم ويور هم الكي چيزهاي اضافي رو به سايت ميچسبونه و سرعتو كم مي كنه
به نظرمن Adobe Golive CS بهترين برنامه براي طراحي صفحات وب مي باشد

سلام
میشه که بیشتر توضیح بدی می دونی من الان دارم یه سایت طراحی می کنم با front page ازش راضی هم ولی خوب اگر چیزی باشه که از front page بتونه کارهای بیشتری بکنه خوب خیلی بدردم می خوره می شه بگی مثلا adobe golive cs چی داره که front page نداره ؟
نگاه کن من الان دارم سایتمو با php mysql javascript html طراحی می کنند یعنی هرقسمتی شو با یکی از این ها اگر هم برای همچین سایتی چه کمک هایی می تونه بهم بکنه متشکر می شم
ممنون

Parham

Well-Known Member
فکر می‌کنم که اشتباهی‌ در این موضوع پست کردید دوست عزیز ...

desiran

Member
سایت خوب

این ها که سایت نیستن (شوخی)
به سایت من یه سری بزنید و خواهشن مثل یک شهروند انترنتی باشور نظرتونو بدین؟
فکر کنم در میان سایت های ایرانی که توی این مقاله هست بهترین باشد !:cool:

آخرین ویرایش:

Ali_ix

Well-Known Member
desiran گفت:
این ها که سایت نیستن (شوخی)
به سایت من یه سری بزنید و خواهشن مثل یک شهروند انترنتی باشور نظرتونو بدین؟
فکر کنم در میان سایت های ایرانی که توی این مقاله هست بهترین باشد !:cool:
شهروند اینترنتی با شعور عزیز !
سایتتون از نظر طراحی جالبه و تکنیکهای نسبتا خوبی توش کار شده و تا حدودی هم Browser Compatible هست.

ولی از ایراداتش هم اول اینکه شما در واقع طراحی وب نکردید و طراحی گرافیکی عمومی هست و دوم اینکه کدنویسی صفحات خیلی تمیز نیست و استاندارد نیست.

اینو از دید یک بیننده معمولی گفتم ..
امیدوارم موفق باشید

desiran

Member
ممنون علی جان
اگه میشه راجب اشکالاتی که سایتم داشت بیشتر توضیح بده ممنون می شم
ولی از ایراداتش هم اول اینکه شما در واقع طراحی وب نکردید و طراحی گرافیکی عمومی هست و دوم اینکه کدنویسی صفحات خیلی تمیز نیست و استاندارد نیست

spsgorgan

Active Member
چه باحال !
همه سايتهاي خودشونو بهترين ميدونن . خوبه گفتيم زيباترين سايتها .
معلومه ماست فروش نميگه ماستم ترشه !

جدیدترین ارسال ها

بالا