زده شدن از نرم افزار

ehsan_62

Well-Known Member
سلام
میدونم این موضوع فنی و تکنیکی نیست ولی چون برای من مشکل اساسی شده مجبور شدم اینجا مطرح کنم
ممنون میشم پاسخ بدید :rose:

تا به حال براتون پیش اومده از طراحیه 3D یکدفعه زده بشید و به مدت طولانی حتی قدرت اینا نداشته باشید که نرم افزار را باز کنید ؟

برای من خیلی پیش میاد و از این موضوع خیلی ناراحتم. دلم می خواست دلیل و راه حل اساسی پیدا میکردم برای این مشکل.

خواهش می کنم اگر مطلبی در این باره میدونید با من در میون بزارید. من الان نزذیک به 5 ماه نتونستم کار کنم
:sad:

ممنون

mortezan

Active Member
سلام
به نظرم شکست در پروژه های قدیمی هست... باید پروژه های کوچیک شروع کرد تا موفقیت های کوچیک بدست آورد.. این روحیه ادمو باز میکنه برای ادامه حرکت...

ehsan_62

Well-Known Member
سلام
به نظرم شکست در پروژه های قدیمی هست... باید پروژه های کوچیک شروع کرد تا موفقیت های کوچیک بدست آورد.. این روحیه ادمو باز میکنه برای ادامه حرکت...
مرتضی جان اول اینکه ممنون بابت جوابت . حرفت کاملا درسته ولی الان حتی نمیتونم یه پروژه کوچیک را شروع کنم . :sad:

تا لان برای شما پیش اومده ؟

آخرین ویرایش:

mortezan

Active Member
خواهش میکنم احسان جان
بله واسه منم خیلی پیش اومده... پروژه خیلی کوچیک مثلا یه دیورا درست کن توش یه صندلی بزار و یک گلدان و یه پارچه هم بنداز روی صندلی... کنار پنجره باشن.. از همین یه رندر بگیر... نمیخواد زیاد روی جزئیاتش گیر بدی.. اصلا گیر نده... هرجا نتونستی ادامه بدی بیخیال اون قسمت شو.. فقط این پروژه رو تا تهش برسون.. عکس هم بذار همینجا!

amirz1376

Well-Known Member
سلام ....
منم یه مدت کار نکردم. زده شدم.... فک کنم بخاطر اینه که خیلی کار میکردم با مایا :/

ehsan_62

Well-Known Member
خواهش میکنم احسان جان
بله واسه منم خیلی پیش اومده... پروژه خیلی کوچیک مثلا یه دیورا درست کن توش یه صندلی بزار و یک گلدان و یه پارچه هم بنداز روی صندلی... کنار پنجره باشن.. از همین یه رندر بگیر... نمیخواد زیاد روی جزئیاتش گیر بدی.. اصلا گیر نده... هرجا نتونستی ادامه بدی بیخیال اون قسمت شو.. فقط این پروژه رو تا تهش برسون.. عکس هم بذار همینجا!
چندتا مدل خیلی ساده زدم البته برای بافتش یه مقدار زمان صرف کردم . عکس گرفتم و توی فوتوشاپ و بعد مادباکس ....

سلام ....
منم یه مدت کار نکردم. زده شدم.... فک کنم بخاطر اینه که خیلی کار میکردم با مایا :/
امیر جان بعید میدونم تنها علتش این باشه باشید چندین علت داشته باشه

آخرین ویرایش:

davoodice

Well-Known Member
سعی کن در مسیر رسیدن به هدفت کار کنی. بی هدف کار نکن. ببین اخرش چی میخوای بشی! مدل ساز رندر من انیمیتور و یا خیاط یا نجار و....

اگه تو این رشته میخوای فعالیت کنی خفن کار کن تا از دور خارج نشی. اگه به ادامه بحث تمایل داشتی بگو.

ehsan_62

Well-Known Member
سعی کن در مسیر رسیدن به هدفت کار کنی. بی هدف کار نکن. ببین اخرش چی میخوای بشی! مدل ساز رندر من انیمیتور و یا خیاط یا نجار و....

اگه تو این رشته میخوای فعالیت کنی خفن کار کن تا از دور خارج نشی. اگه به ادامه بحث تمایل داشتی بگو.
داوود جان ممنون . البته خیلی وقته که مدلسازی و ساخت بافت و ..... انتخاب کردم .و رندر هم تا حد کم که بتونم مدلهام را نمایش بدم.

خیلی وقت پیش دلم می خواست طوری بشه که شغل اصلیم همین باشه ولی با بدحسابی هایی که برام پیش اومد به خاطر کسایی که هنوز تکلیفشون با خودشون مشخص نبود ... واقعا توی ذوقم خورد ...

تا اینکه تصمیم گرفتم به عنوان کار فرعی بهش مشغول بشم . با یه تیم بازی سازی توی تهران شروع به کار کردم ولی فقط وقتهایی که سر کار نبودم .

که البته با مدیر گروه رابطه خوبی پیدا کردم ... هر چند پول زیادی نمیداد ولی خوب پول را به موقع پرداخت میکرد و من راضی بودم ... همون موقع بود که تصمیم گرفتم ماشین مکلارنه را مدل کنم که نتیجش خیلی خوب بود ...

و اینجا بود که یکدفعه زده شدم و الان 4 5 ماهی میشه کار نکردم .

و اینکه مشخصه دوست دارم مشکلم حل بشه به لطف شما و دوستان
:rose:

الان وقتی میخوام یه مدل بزنم انگار میخوام کوه بکنم

آخرین ویرایش:

maxscript

Well-Known Member
این که در یه تیم بازی سازی مشغول بودین خیلی عالی هست منم اوایل با یکفر گیم کار می کردیم بعد شدیم یه تیم و کار کردیم اینقدر شکست خوردیم که کلا از مبحث گیم و سه بعدی زده شدم اون به برنامه نویسی یاد داد من به اون ریگ و مدل سازی ولی در کل خود منم مثل روزهای قبل مدل سازی و ریگ کار نمی کنم ولی اینو میدونم بودن در یه تیم مثلا بازی سازی می تونه روحیه بخش باشه و انگیزه به ادم بده تنهایی ادم بخواد کار کنه یهو بعد از چند مدت زده میشه.
امیدوارم موفق باشی

ehsan_62

Well-Known Member
این که در یه تیم بازی سازی مشغول بودین خیلی عالی هست منم اوایل با یکفر گیم کار می کردیم بعد شدیم یه تیم و کار کردیم اینقدر شکست خوردیم که کلا از مبحث گیم و سه بعدی زده شدم اون به برنامه نویسی یاد داد من به اون ریگ و مدل سازی ولی در کل خود منم مثل روزهای قبل مدل سازی و ریگ کار نمی کنم ولی اینو میدونم بودن در یه تیم مثلا بازی سازی می تونه روحیه بخش باشه و انگیزه به ادم بده تنهایی ادم بخواد کار کنه یهو بعد از چند مدت زده میشه.
امیدوارم موفق باشی
کلا به نظر من تو ایران به مدلساز ها اصلا اهمیت نمیدن . سهم یه مدلساز مثل سهم یه آبدارچی هستش .... برای همین توی تیم کار کردن برام مشکل شده... من شخصا زیر بار نمیرم تا زمانی که بدونم واقعا پول خوبی بدن . برا همین مشغول کار صنعتی شدم ...
حالا خوبه شما حوصله کد نویسی داشتی !!! خیلی عالیه تبریک میگم.
اینم چند تا مدل خیلی ساده که البته بیشتر روی بافتشون وقت گذاشتم (مرتضی گفت مدل بسازم بزارم اینجا منم جو گیر شدم !!! :green:ولی خداییش همینا هم خیلی زور زدم تا خودما راضی کردم بشینم بسازم .. اوضاعم داغونه ... افسردگی شدید..:sad:)

آخرین ویرایش:

mortezan

Active Member
سلام
احسان جان خیلی باحال شده... اتفاقا منم یه مدت هست زده شده بودم، برای همین منم یه طرح ساده زدم..
attachment.php

پیوست ها

• creed.jpg
    creed.jpg
    408.6 کیلوبایت · بازدیدها: 23

maxscript

Well-Known Member
کلا به نظر من تو ایران به مدلساز ها اصلا اهمیت نمیدن . سهم یه مدلساز مثل سهم یه آبدارچی هستش .... برای همین توی تیم کار کردن برام مشکل شده... من شخصا زیر بار نمیرم تا زمانی که بدونم واقعا پول خوبی بدن . برا همین مشغول کار صنعتی شدم ...
حالا خوبه شما حوصله کد نویسی داشتی !!! خیلی عالیه تبریک میگم.
اینم چند تا مدل خیلی ساده که البته بیشتر روی بافتشون وقت گذاشتم (مرتضی گفت مدل بسازم بزارم اینجا منم جو گیر شدم !!! :green:ولی خداییش همینا هم خیلی زور زدم تا خودما راضی کردم بشینم بسازم .. اوضاعم داغونه ... افسردگی شدید..:sad:)

تو ایران هنر گیم خیلی ضعیفه برای مدل ساز خیلی بده البته برای بخش های دیگر هم تعریفی نداره کلا باید متناسب با جامعه رفت جلو وگرنه ادم به هیچ وجه نمی تونه با خودش کنار بیاد ولی باز انگیزه موتور انسان است که این انگیزه باید در کنار یه تیم باشه.البته باید حق و حقوق یه مدل ساز و بخش ها ی دیگر توش تعریف شده باشه وگرنه باز هم میشه همون مشکل قبلی . خود منم مسیرم خیلی تغییر کرد به طوری قبلا ۸۰ درصد مدل سازی و ریگ و ۲۰ درصد دیگر برنامه نویسی ولی الان ۸۰ برنامه نویسی و ۲۰ درصد مدل سازی و ریگ.
مدل های که زیدید خیلی قشنگ هستند ولی به نظر من این حرفه رو ادامه بدید اگر هم به حوزه های دیگر کامپیوتر علاقه دارید پیشنهاد می کنم برید یاد بگیرید چون هم یاد گرفتن چیزهای جدید خیلی لذت بخشه و هم تخصص خودتونو محدود به تری دی نمی کنید
یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا