زدن وبسایت فروش هاست سود داره؟

با سلام خدمت دوستان و عزیزان.
بنده میخواستم با چنتا دیگه از دوستام یه وبسایت فروش هاستینگ و ثبت دامین بزنیم خواستم ببینم ارزش داره؟
سودش چقدره؟
چقد هزینه میبره(میخوام whmc نصب کنم به همراه پرداخت انلاین هم داشته باشه و اتوماتیک سفارش مشتری رو فعال کنه)
چیکار باید کنم؟از کجا شروع کنم؟لطفا راهنمایی کنید.سپاس.

vitonweb

Member
تو هرکاری که خوب کارتو انجام بدی همیشه موفق هستی ، اگه قرار بر ضرر بود ، هر روز این سایت های فروش هاستینگ بیشتر و بیشتر نمیشد، سعی کن واسه شروع یه سرور قدرتمند بگیری و سایتهای بزرگ رو بیاری رو سرور خودت ، تا مشتریهات بهت اعتماد کنند ، مهمترین چیز تو کار جلب اعتماد مشتریه، اینم بگم تو هیچ کاری بی ضرر نیست ، بالاخره باید یکم سختی بکشی ، ایشالا که موفق میشی

webmizban.com

Active Member
سلام
اگر در ابتدا درست شروع کنید .

1- دفتر کار فیزیکی
2- شرکت ثبت شده
3 - تبلیغات مناسب و فراوان( برای معرفی شدن در شرایط کنونی بازار هاستینگ)
4 - پرسنل متخصص و شکیبا برای امور پشتیبانی و...
5- سرور های مناسب جهت ارائه سرویس
6 - دانش بالا جهت نگاه داری و مدریت سرور
7 - اخلاق و برخورد مناسب
8- بروز بودن
9- صرف وقت و هزینه
و...

البته این رو هم باید عرض کنم در این شرایطی که الان من و همکارانم داریم با دلار 2100 تومانی کار می کنیم دوستانه پیشنهاد می کنم وقت و بودجتونو صرف اینکار نکنید.

shnoit

Well-Known Member
ولی بهترین راه برای شما اینه که اول از یه شرکت معتبر با سرور های خوبش نمایندگی هاست بگیرین.
چرا ؟
چون اول اینکه احتمال اینکه ضرر کنین خیلی کمه، ریسک نمیکنین، شما یه نمایندگی بگیرین 300 یا 400 تومان سالانه پرداخت میکنین.
یه دامنه برا خودتون بزنین، dns های دیگر مشتریانتو رو اون ست کن، کسی نمیفهمه، فوقش اینه ip اختصاصی میگیری و تمام.

ولی به نظر من بهتره اول نمایندگی هاست بگیری، نمایندگی دامنه وقتی میصرفه که واقعا مشتری زیاد بیاد، وگرنه زیاد مهم نیست.
هرچند الان خیلی از شرکتها ( نمیخوام اسم ببرم که تبلیغی بشه ) پرداخت آلاین دارن و در آن واحد دامنه رو ثبت میکنن برات.

موفق باشید

ممنونم دوست عزیز از راهنمایی هاتون.
ولی یه سوال وقتی سرور بگیرم این سفارش هایی رو که گرفتمو وروی ریسلریم ریختم میتونم انتقال بدم رو سرور خودم؟مشگلی پیش نمیاد؟
سپاس.

nima s

Member
سلام دوست عزیز ؛

شما نمی تونید همون لحظه که سایتتون رو بالا آوردید همون لحظه سفارش داشته باشید ؛ تو این کار چند تا چیز مهمه :
1. پول ( از همه مهم تر )
2. صبر
3. وقت
4.حوصله
5.بازاریابی خوب
6.نوع برخورد ( مهم ولی نه مهم تر از پول )
7.دانش

---
موفق باشید

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
از نظر من هر کاری اگه درست با فکر و اصولی باشه درآمد زائی داره
درآمد زائی اینجوری نیست که ما بگیم همین الان شما یک هاستینگ راه بندازی
و همین الان میلیونر بشی
باید علاوه بر سرمایه اولیه ، دانش این کار رو یا داشته باشی یا بدست بیاری و تجربه کسب کنی
رقیب هم زیاد هست ولی اصلا اشکالی نداره
با تلاش و کوشش و کسب تجربه می تونی رقیب ها رو هم پشت سر بذاری
و بازار رو به سمت خودت هدایت کنی
ولی خب کار هر کس نیست خرمن کوفتن . گاو نر می خواهد و مرد کهن

جدیدترین ارسال ها

بالا