زاهنمایی درمورد طراحی وب سایت هنری(نقاشی،گرافیک،...)

sanazf

Member
با سلام

از اینکه عضو همچین فروم فوق العاده و از هر لحاظ بهترینی شدم ، خوشحالم .. و از زحمات تک تک شما دوستان و اساتید عزیز این سایت به نوبه خودم تشکر و سپاسگذاری میکنم.

من میخوام یه راهنمایی یه من کنید پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگذارم .

برای یک شخصیت برجسته هنری در عرصه نقاشی،گرافیک،... نظرتون راجع به چگونگی وب سایت ایشون چیه؟ قالب صفحه؟ فرم صفحه ها؟آرایش صفحات؟ و کلا تموم ویژگی های یه سایت ... اینو از این لحاظ میگم شخص برجسته که بگم میخوام نظرتون در مورد یه سایت خوب برای کارهای هنری مثل نقاشی،گرافیک،...رو بدونم؟ لطفا از هر لحاظ منو راهنمایی کنید .. واقعا به کمک و همفکریتون نیاز دارم .. همچین وب سایتی چه ویژگیهایی باید داشته باشه؟

ممنون

Mohammadreza

Well-Known Member
سلام
ورودت به انجمن مجيد آنلاين رو تبريك مي گم
در مورد اين سايت به نظر من چون شخصيت هنري است پس بايد از لحاظ گرافيك سايت بسيار عالي كار بشه ...
البته شما ننوشتيد كه تا چه ميزان مي تونيد هزينه كنيد
در همين انجمن افراد توانايي براي طراحي گرافيك سايت وجود دارند كه مي تونن چيزي در خور و شايسته طراحي كنند
و همچنين اگه بتونيد خوب هزينه كنيد با يك برنامه نويسي اختصاصي يك گالري عكس به صورت جدا از بيوگرافي و ... طراحي كنيد
اين نظر من بود ،
و البته كه سايت هاي افراد متشخص در اينترنت زياد هست ، جستجو كنيد و ايده بگيريد ...
موفق باشيد

sanazf

Member
با سلام

ممنون از جوابتون اما من میخوام ببینم میتونم اینکارو خودم کنم .. پروژه نیست فقط میخوام یه چیزی رو یاد بگیرم واسه خودم . بنظرتون من باید از کجا شروع کرد . گالری عکس رو چطور باید ساخت ؟ گرافیک بالا درسته اما در چه حدی. میشه برام توضیح بدین؟ من تازه کارم دوست دارم یه چیزی رو یاد بگیرم .. الته اگه از پسش برام . ممنون میشم کمکم کنید .

مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا