ریست کردن تنظیمات

mohsen_blid

Active Member
سلام خدمت دوستان
چطور میشه تنظیمات مایا رو به اولش برگردونند یعنی هر تغییری رو که انجام دادیم در مایا به حالت اولیه خودش برگرده من هر چی دنبال کلمه ریست گشتم چیزی پیدا نکردم

سوال دومم در رابطه با قسمت منو ها هست قسمت shelf tab چه طوری می تونم ابزار دلخواهم رو در منوی مخصوص به خودم اضافه کنم ؟

sassyboy

Member
سلام خدمت دوستان
چطور میشه تنظیمات مایا رو به اولش برگردونند یعنی هر تغییری رو که انجام دادیم در مایا به حالت اولیه خودش برگرده من هر چی دنبال کلمه ریست گشتم چیزی پیدا نکردم

سوال دومم در رابطه با قسمت منو ها هست قسمت shelf tab چه طوری می تونم ابزار دلخواهم رو در منوی مخصوص به خودم اضافه کنم ؟

برای ریست برو به این مسیر
window----->setting\preferences----->preferences--->edit---->restore default setting

برای اظافه کردن ابزار هم برو داخل شلف دکمه ی ctrl+shift رو نگه دار و روی ابزار کلیک کن:wink::wink::wink:

mohsen_blid

Active Member
ممنون ولی هیچ کدومشون رو نتونستم ادیت رو نتونستم پیدا کنم
دومی هم هر کاری کردم نشد

davoodice

Well-Known Member
هنرمند گرامی همان طور که قبلا گفتم و از پست های شما مشخص میشه شما هنوز با مقدمات مایا نیز آشنایی ندارید. این یک نصیحت برادرانه من به شماست که حتما از منابع کافی برای آشنایی با مقدمات مایا استفاده کن و به طور کامل با مقدمات آشنا شو. این طوری خودت رو داخل گودی میندازی که جز سر گیجه برات چیزی نداره و نتیجش این میشه که برای هر کار کوچکی مجبوری بیای یه پست بزنی و جای منو ها وگزینه ها رو بلد نباشی و با اصطلاحاتی که بچه ها برای راهنمایی شما به کار می برند آشنا نباشی و در نهایت نه خودت می تونی به خودت کمک کنی نه دیگران. بعد از چند سالی از کار کردنت هم تازه متوجه میشی که ای بابا هنوز یه سری از اصول کار رو که خیلی ساده اند و در عین حال مفید رو بلد نیستی تازه تصمیم میگیری بر سراغ آموزشی اما اینقدر مطالب تکراری میشن تو آموزشی که خسته کننده میشن برات و تو هم هی فیلم آموزشی رو رد می کنی غافل از اینکه در بین این رد کردن ها نکات هم رد میشن بعد چند ساعت به آخر اموزش می رسی میبینی که ای وای فقط وقتت تلف شد.
ازت خواهش می کنم نسبت به این حرفای من که فقط از سر دلسوزی بود ناراحتی به دل نگیر
برای ریست کردن مایا خیلی راحت می تونی در پوشه my document یا document سپس وارد پوشه maya شو و پوشه مربوط به ورژن مورد نظرت رو rename کن یا پاک کن. با این کار مایا کلا ریست میشه کلا.
attachment.php

پیوست ها

• di.JPG
    di.JPG
    46.6 کیلوبایت · بازدیدها: 55

davoodice

Well-Known Member
برای ریست برو به این مسیر
window----->setting\preferences----->preferences--->edit---->restore default setting

برای اظافه کردن ابزار هم برو
داخل شلف دکمه ی ctrl+shift رو نگه دار و روی ابزار کلیک کن:wink::wink::wink:

منظور ایشون این بوده که اول برو داخل شلف مورد نظر سپس برو به منوی مربوطه اون ذکمه ها رو نگه دار و روی فرمان یا ابزار مورد نظر کلیک کن

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا