ریدایرکت پورت

aghapayman

New Member
با سلام
می خواستم ببینم آیا امکان داره که یک پورت رو به یک نوشته نسبت بدم؟

مثلا ip سایت من **** هست و من برای بعضی استفاده ها می نویسم 1111: *.*.*.* و به پورت 1111 سیستم سرور وصل میشم

حالا می خوام داخل سیستم کاری بکنم که مثلا با نوشتن abc:*.*.*.* به اون پورت وصل شم.. یعنی مثلا از داخل رحیستری کاری کنم که یک ساب دومین یا یک پورت نوشتاری به یک پورت عددی تبدیل شه

لازم به ذکر هست که من یه دیدیکیت سرور دارم با ریموت دسکتاپ کامل و ویندوز سرور 2008 و یک آی پی...

aghapayman

New Member
جالبه.. مجید آن لاین مجید آنلاین... هیچ کس نیست جواب من رو بده؟؟ خیلی سوال سختی پرسیدم؟

webmizban.com

Active Member
سلام در لینوکس با ویرایش فایل های مربوط مثلا" ویرایش فایل های conf میشود پورت ها را عوض کرد ولی ریدارکت خیر
در ویندوز شما باید Registry یا فایل service رو ویرایش کنید.
اگر امکان دارد بفرمایید دقیقا" چه پورتی رو می خواهید عوض کنید ؟ کنترل پنل ؟ وب میل ؟ریموت؟...

aghapayman

New Member
هیچ کدوم . من یه سرور بازی wow دارم که همه با آی پی بهش وصل میشن من روی آی پی دومین ست کردم که داحت تر بتونن وصل شن.. وقتی که بخوام یه سرور دیگه اضافه کنم اون موقع باید یه پورت اختیاری مثلا 2222 رو به آی پی یا همون دومینم اضافه کنم (با تنظیماتی که می تونم)
اون موقع مثلا آی پی سیستم من از شکل com.***** به شکل 2222:com.***** در میاد. تا اینجات مشکلی نیست ولی من می خوام ببینم می تونم به بازیکنان به جای آدرس دوم بگم بنویسن com:test . ***** یا ساب دومین بنویسن یا اصلا یه دومین دیگه رو ست کنم که به سرور که وصل می شن وارد یه پورت خاص از سرورم بشن؟

من كه دقيق نفهميدم چی شد ولی هيچجا نميتونی پورت رو دايركت كنی ! خط موبايل كه نيست ...
اينيم كه شما ميگی نه نميشه

gb_shahin

Member
ببين عزيزم اين كار امكان پذيره اما اون پورت نبايد توسط نرم افزار ديگه مورد استفاده قرار گرفته باشه مثل پورت هاي 22 , 21 , 80 و... كه همه ميشناسن ميتوني اين كارو با تنظيمات ايپي تيبل انجام بدي برات چند تالينك گذاشتم خودتم با كمي گشتن تو گوگل پيدا مي كني اميدوارم مشكلت حل بشه :rose:
لينك اول
لينك دوم
لينك سرچ گوگل

موفق و پيروز باشيد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا