رکورد سرعت اینترنت در ایران شکسته شد!!!

iran480

Member
قابل توجه کسانی که ایراد می گیرن چرا سرعت اینترنت در ایران اینقدر پایینه. با نگاهی به عکس زیر می فهمید اینقدرها هم که می گن بد نیست.
امروز من با این سرعت کانکت شدم:
recordesorat.jpg

کدوم یکی از شما می تونید با همچین سرعت شگفت انگیزی کانکت بشید؟!:eek:

navidba

Well-Known Member
عجبا...
ولی همه فکر می کنند اون مهمه ولی received مهمتره...

nevisande

Active Member
خدا بهت صبر بده.
ما رو هم در غم خودت شريك بدون.
خداييش با اين سرعتهاي نوري كه ما داريم، باز جاي شكرش باقيه كه حداقل 100 سال از غافله عقبيم.
خدا رو شكر

iran480

Member
آقا سرعت ریسو و سندت چنده ؟
4.8 kbps :razz:
آقا مگه با این سرعت هم می شه سند و رسیو داشت که شما می پرسی چنده؟ فقط بدونید که صفحه ی اول سایت گوگل 10 دقیقه طول کشید تا بالا بیاد. آخرش هم ناقص بالا اومد.
البته این بخاطر اختلالات شبکه بود . گاهی اوقات اینطور می شه . ISP ما در بهترین حالتش با سرعت 40 می شه بهش کانکت شدم. که البته بیشتر مواقع با 38 کانکت می شم. به 40 که می رسه خیلی خوشحال می شم . چون به اوج سرعتم رسیدم. :eek:
شهر ما ADSL نداره و من مجبورم از دیال آپ استفاده کنم. :sad:

BANDIT

Member
:shock:واقعا" تبريك مي گم اين افتخاريه كه نصيب هر كسي نميشه
شما با ي حارجي صحبت كنيد بهش بگيد بهتون غبطه مي خوره:D

YTERROR

Active Member
دوست عزیز اصلا این که شما می گی به اینترنت وصل نبودی و داشتن 100 درصد یک تغییراتی می دادن و همین هم که گوگل رو نصفه باز کرده جزو یکی از چیزهای بوده که نباید می شده

تویی ایران هم مث هر جای دیگه دنیا هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری سرعت 64 میدن تا 512 حتی 1 مگابایت با این که الان فیبر نوری 100 درصد فعال نشده و بزودی فعال میشه

+ وایرلس هم میدن و فکر نمی کنم دیگهه این حرفا جاش باشه در این زمان آدم بخواد بزنه این مبحث ما 3 الی 5 سال پیش بود

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

iran480

Member
دوست عزیز اصلا این که شما می گی به اینترنت وصل نبودی و داشتن 100 درصد یک تغییراتی می دادن و همین هم که گوگل رو نصفه باز کرده جزو یکی از چیزهای بوده که نباید می شده

تویی ایران هم مث هر جای دیگه دنیا هر چقدر پول بدی همون قدر آش می خوری سرعت 64 میدن تا 512 حتی 1 مگابایت با این که الان فیبر نوری 100 درصد فعال نشده و بزودی فعال میشه

+ وایرلس هم میدن و فکر نمی کنم دیگهه این حرفا جاش باشه در این زمان آدم بخواد بزنه این مبحث ما 3 الی 5 سال پیش بود

موفق و پیروز باشید
دوست عزیز هیج تغییراتی در کار نبوده و نیست. اینجا همیشه اینطوریه . باید چند بار سعی کنید و دوباره کانکت بشید تا با یک سرعت بهتری کانکت بشید. تازه بهترش چیه؟ در بهترین حالت 40 کیلوبیت. این باید تقسیم بر 8 بشه تا سرعت واقعی برحسب کیلوبایت بدست بیاد! :eek:
هیچ تغییری نبوده . اینجا شبکه اش همیشه اینطوریه.
این چه تغییریه که تمام نمی شه و ما هر روز باهش سروکار داریم؟ :eek:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
اینترنت چند روز همجا ایران همین طور حتی بعضی از جا سرعت Adsl شون پاین تر از قبل اومده

the-MA

Member
سلام

بنده خودم هر وقت وصل میشم اینترنت به اینترنت 46 کیلو بیت یا همون حدود 4 کیلو بایت کمتر قانع نیست ( چه قدر من قانعم !!)

ولی یه رفیق اینترنتی دارم که خدا بهش برکت بده

یه اینترنت ماهواره ای داره داره حال میکنه
سرعت اینترنت حدود 100 مگا بایت

اینو گفتم که حال اینترنت ایران با این سرع بالا و قیمت های نازلش رو ببرید !!!

مخابرات دمت گرم ...هههههه

آخرین ویرایش:

sasan_blue

New Member
100 مگابایت؟؟؟
مارو مسخره کردی؟
حتما منظورت 100 کیلوبایت هست. آخه کارت Dvb بیشتر از 45 گیگ پردازش نمیکنه و بیشترین تعرفه تا حالا 5 مگابیت روی هلاس ست بوده !

nevisande

Active Member
يكي نيست در مورد اينترنت ماهواره‌اي، حالا از هر نوعش (چه قانوني و چه غير قانوني) يه كمي اطلاعات بده؟

shirani

ریسیو خوبه ولی سند نه یعنی بستگی داره در کل نمیصرفه

nevisande

Active Member
اونجور كه من شنيدم سندش ماهواره اي نباشه بهتره. يعني اگه سند هم بكني كه دهنت ...........ه.
سه سوته ميفهمن و ميريزن خونتون.
همين استفاده از ريسيو ماهواره اي رو ياد بدين.

shirani

من 2 سال پیش استفاده میکردم شاید قیمت عوض شده باشه .

1 کارت Dvb میخواید + اکانت ماهانه که اون موقع من روی ماهواره W3 ماهی 40 هزار تومان میدادم + قبض تلفن ...

nevisande

Active Member
بيشتر توضيح ميدين؟
كارت Dvb چنده؟
اكانت ماهانه؟ يعني اينكه بايد از يه آي اس پي بگيرم؟
و پول تلفن؟ همون موقع ساعتي چند ميومد؟

iran480

Member
بيشتر توضيح ميدين؟
كارت Dvb چنده؟
اكانت ماهانه؟ يعني اينكه بايد از يه آي اس پي بگيرم؟
و پول تلفن؟ همون موقع ساعتي چند ميومد؟
کارت DVB مدل Sky Star 2 بین 60 تا 70 هزار تومن.
از آی اس پی نمی شه گرفت. یکسری شرکتها هستن در اینترنت که اکانت ماهواره ای می فروشن. البته ماهیانه هست. این به این معنا نیست که دیگه به اشتراک اینترنت از ای اس پی نیاز ندارید. همین خرجی که الان دارید می کنید برای اینترنت + اکانت اینترنت ماهواره ای. چون اینترنت ماهواره ای که ما می تونیم بگیریم فقط دریافت داره و ارسال نداره.
پول تلفن هم همین چیزی هست که همین الان می دید. اینترنت ماهواره ای ارتباطی با تلفن نداره. خرجش فقط همون اشتراک ماهیانه هست.
باید جهت دیش رو روی ماهواره ی یوتل ست دبلیو 3 یا دبلیو 6 بزارید. ترکست هم فکر می کنم می شه. چون این ماهواره ها سیگنال دیتا دارن.
سرعت هم من تا 4 مگ در ثانیه دیدم توی سایتها. البته بعضی هاشون محدودیت دانلود دارن.

جدیدترین ارسال ها

بالا