[phpNuke] روش نصب INP-Nukeدر هاست ویندوز --

bahram677

New Member
سلام دوستان
من 50 مگا بایت هاست ویندوز خریداری کردم که میخوام سیستم INP-Nuke رو روی این هاست نصب کنم ولی سایت ایران نیوک فقط آموزش نصب روی لینوکس رو گذاشته اگه کسی از دوستان راهنمایی کنه که نرم افزار در کدوم پوشه باید نصب بشه کمک بزرگی به من کرده.
متشکرم

S4DEGH

Well-Known Member
خب عزیز دل برادر شما هاست ویندوز گرفتی که مخصوص asp هست .. !!
باید ببینی که آیا روی سرور php و mysql -phpmyadmin پشتیبانی میکنه یا نه !

اگر پشتیبانی نمیکنه که کلا هیچ پرتالی تحت php رونمیتونی نصب کنی .

اگر پشتیبانی میکنه که خب نصبش زیاد سخت نیست بگو تا برات بگم .. :)

NovinServer

Active Member
سلام ، درسته Inp احتمال زیاد پشتیبانی نمی شه شما بهتر Php Nuke بریزید فکر کنم جواب بده اون

bahram677

New Member
ممنون که راهنمایی کردید
مشخصات رو تو کنترل پنل هاست اینطوری نوشته

Microsoft FrontPage support Yes Microsoft FrontPage over SSL support No Remote Microsoft FrontPage authoring allowed Services ASP support Yes ASP.NET support Yes Version 2.0.50727.0 SSI support No (Component was not installed) PHP support Yes Version 5.2.3 (run as ISAPI extension) CGI support Yes Perl support Yes Python support No (Component was not installed) ColdFusion support No (Component was not installed) Miva support No (Component was not installed) Web statistics Webalizer Custom Error Documents Yes Additional write/modify permissions No IIS Application Pool Use dedicated pool Yes

bahram677

New Member
خب عزیز دل برادر شما هاست ویندوز گرفتی که مخصوص asp هست .. !!
باید ببینی که آیا روی سرور php و mysql -phpmyadmin پشتیبانی میکنه یا نه !

اگر پشتیبانی نمیکنه که کلا هیچ پرتالی تحت php رونمیتونی نصب کنی .

اگر پشتیبانی میکنه که خب نصبش زیاد سخت نیست بگو تا برات بگم .. :)

سلام
ببخشید کجا میتونم 50 مگ هاست ارزان لینوکس ( زیر 10 تومن) بخرم البته من فقط میتونم آنلاین از طریق درگاه اینترنتی بانک پارسیان واریز کنم/
متشکرم

S4DEGH

Well-Known Member
سلام ، درسته Inp احتمال زیاد پشتیبانی نمی شه شما بهتر Php Nuke بریزید فکر کنم جواب بده اون
inp فرقي با phpnuke نداره ها !!
در هاستي كه php ساپورت نكنه هيچ فرقي نميكنه !

ممنون که راهنمایی کردید
مشخصات رو تو کنترل پنل هاست اینطوری نوشته

Microsoft FrontPage support Yes Microsoft FrontPage over SSL support No Remote Microsoft FrontPage authoring allowed Services ASP support Yes ASP.NET support Yes Version 2.0.50727.0 SSI support No (Component was not installed) PHP support Yes Version 5.2.3 (run as ISAPI extension) CGI support Yes Perl support Yes Python support No (Component was not installed) ColdFusion support No (Component was not installed) Miva support No (Component was not installed) Web statistics Webalizer Custom Error Documents Yes Additional write/modify permissions No IIS Application Pool Use dedicated pool Yes
IP Submit to Clesto Submit to Digg Submit to Reddit Submit to Furl Submit to Del.icio.us Submit to Spurl
اينطوري كه من ديدم php نسخه 5 رو ساپورت ميكنه ولي چيزي در مورد mysql-phpmyadmin نزده !
پيشنهاد ميكنم بريد از مسوئل سروتون بپرسيد و در صورت فعال بودن آدرس phpmyadmin خودتون رو ازش بگيريد !

سلام
ببخشید کجا میتونم 50 مگ هاست ارزان لینوکس ( زیر 10 تومن) بخرم البته من فقط میتونم آنلاین از طریق درگاه اینترنتی بانک پارسیان واریز کنم/
متشکرم
بهتره يه سري به انجمن هاستينگ بزني ..
:)

S4DEGH

Well-Known Member
ببينيد در سرور هاي ويندوز مثل لينوكس نيست كه بخواد گذينه اي براي phpmyadmin وجود داشته باشه !
بلكه بصورت آدرسي هست مثلا : www.name.com/db

بايد با مسئول سرور در ميون بزاريد :)

جدیدترین ارسال ها

بالا