روش ساخت پله روی مسیر منحنی دلخواه

با عرض سلام خدمت دوستان
من یه line دارم و میخوام پله ای که به صورت پیش فرض روی مکس قرار داره و میشه ساختش رو کاری کنم روی مسیر این منحنیم قرار بگیره
چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟
ممنون

madmaster_3d

Well-Known Member
شما اول پله ها رو اتتخاب کن و بعد از مدیفایر گزینه path deform bainding رو انتخاب کنی و بعد گزینه پیک رو بزن و منحنیت که یک لاین باید باشه رو انتخاب کن. یا از گزینه های path contraist اینها این کار رو بکنی.

ممنونم از راهنماییتون
دوست عزیز متاسفانه نتونستم این گزینه رو توی لیست Modify پیدا کنم.
فقط گزینه PathDeform(WSM رو پیدا کردم .که نتونستم با اون پله رو دقیق روی line بنشونم چون همش حالتهای عجیب و غریب به خودش میگرفت. . اگه امکانش هست و میتونین منو یکم کاملتر راهنمایی کنین تا بتونم مشکلم رو حل کنم.

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
همون PathDeform wsm رو انتخاب کن، بعد با گزینه ی Move to path اون روی منحنی قرار میگیره، با گزینه ی stretch هم میتونی میزان کش اومدن مدل روی منحنی رو ویرایش کنی. اگر ابعاد مدلت بهم ریخت میتونی اون رو کوچیک و بزرگ کنی مشکلی نداره.

Elton John

Member
شما اول پله ها رو اتتخاب کن و بعد از مدیفایر گزینه path deform bainding رو انتخاب کنی و بعد گزینه پیک رو بزن و منحنیت که یک لاین باید باشه رو انتخاب کن. یا از گزینه های path contraist اینها این کار رو بکنی.

بهتره یکی از پله ها رو خودت بسازی بعد توسط snapshot روی لاین تنظیم و تکثیر کنی

madmaster_3d

Well-Known Member
بهتره یکی از پله ها رو خودت بسازی بعد توسط snapshot روی لاین تنظیم و تکثیر کنی
با الیگن اسپیس هم میشه. ولی این می خواد از پله های خود مکس استفاده کنه. همون روش هایی که گفتیم سادس. روش شما هم میشه.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام .ببین بعضی اوقات باید یه چیز رو کامل خودت بسازی.اگه از روش علی استفاده میکنی باید حواست باشه تعداد سگمنتها رو بالا ببری

جدیدترین ارسال ها

بالا