روش تعویض فیلتر یخچال جنرال اکتریک

jahanagahan

New Member
یخچال های ساید بای ساید ، جنرال الکتریک General Electric معمولا دارای فضای زیادی برای نگهداری غذا ها ، خوراکی ها و … هستند و شما می تواتید حجم بالایی از خوراکی ها را برای مدت طولانی درون آن ذخیره کنید بدون آنکه خراب شوند و این امکان را فراهم می کند تا حجم زیادی از مواد غذایی را داخل آن قرار دهید . این یخچال ها بدون برفک هستند و به همین دلیل شما بوی بدی را از درون آنها استشمام نمی کنید. شیشه های این یخچال ها نشکن است و مقاومت زیادی در برابر ضربه دارد و به راحتی می توانید آن را تمیز کنید.
این یخچال ها دارای محفظه ای جداگانه در پایین خود هستند که شما می توانید دمای این قسمت را خودتان تعیین کنید . در روی درب این یخچال ها ، شیرهای خاصی تعبیه شده است که به کاربر اجازه می دهد بدون باز کردن در یخچال بتواند از آب سرد و یا از تکه های یخ ، استفاده کند.
یکی از بیشترین نارضایتی هایی که مشتریان بعد از استفاده از این یخچال ها مشاهده می کنند ، عدم سرما سازی این یخچال می باشد که در نتیجه آن شاهد خرابی مواد غذایی درون یخچال خواهیم بود.
بسیاری از متخصصان در حوزه تعمیر و خدمات پس از فروش این یخچال ، علت بیشتر این خرابی را کم و زیاد شدن های مداوم جریان برق و همچنین عدم سرویس به موقع دستگاه می دانند که سبب بروز این آسیب ها خواهد شد. همچنین این یخچال ها به دلیل وجود لوله های مخصوص آب سرد ، نیازمند تعویض کردن فیلتر آب درون خود می باشند.
سایر برندهای آمریکایی معتبر که به تولید یخچال ساید بای ساید پرداخته اند ، بعد از مدتی از زمان استفاده از آنها ، نیاز به تعویض فیلترهای موجود در خود را دارند تا دستگاه آب سرد کن و یخ ساز آنها بتواند به درستی کار کند.
شما عزیزان برای تعویض فیلتر یخچال های آمریکایی مانند ( جنرال الکتریک ، ویستینگ هاوس ، ویرپول ، آدمیرال ، هات پوینت ، فریجیدر ، کلویناتور ، ماژیک شف ، می تگ ) خود می توانید با همکاران ما در تعمیرگاه قائم سرویس تما س حاصل فرمایید تا در اسرع وقت بتوانیم نیروی ماهر و حرفه ای را به محل شما اعزام کنیم.
22300020
نمایندگی یخچال جنرال الکتریک قائم سرویس
 

جدیدترین ارسال ها

بالا