روش انتشار تبلیغی محتوی یکسان در بیشمار صفحه و سایت متفاوت؟؟؟؟؟

gashtaran

New Member
سلام
کسی می تونه روشی و بدقت معرفی کنه و قدم بقدم که بتونم محتوی معینی را---مثل روبوتهایی که به سایتها هجوم می برند و وبلاگ و اسم و محتوی می سازند بناگاه مثل چیزی که چند وقت قبل در بلاگفا افتاد و چینی ها حمله کرده و بلاگ چینی می ساختند و یک همچین و ضعی را با محتویات فارسی ارایه داد و ساخت-----یا بنوعی دیگر بگویم و غیر از این بتوان بیکباره چند ده یا چند صد صفحه را در سایتهای مختلف منتشر کرد؟؟؟؟ترجیحا همزمان؟؟؟مثل تبلیغات؟؟همزمان؟؟
-----------------------------------------------------------
راستش برای سایتم و محتوی منتشر ان می خواهم---من دارای سه سایتم که هر سه فورومند و فرم تجاری دارند و قصد کشاندن مشتریان خاص به انها را دارم و می خواهم اکثر گزینه های اول موتورهای جستجو را پر کنم و هر هفت یا هشتای اول موتور جستجو سایت و اطلاعات من با اسامی گوناگون باشد و و برای انتشار تبلیغاتی محتویاتشان در چند ده---حدود 70 سایت اگهی تبلیغاتی پدرم در امده است با دو خبر تجاری منتشر دران---و می خواهم همین کار را یکباره ودر چند ذه یا صد صفحه مختلف کنم؟؟؟؟؟البته بهمین صورت دستی برای یکی از ان سه تا تا حدودی جواب داده ولی خیلی بهتر می خواهم....حجم خیلی بیشتری را از محتوی بیکباره پخش کنم....
------------------------------------------------------------
چه راهی پیشنهاد می کنید؟؟؟دقیق لطفا
---------------------------------------------------------
راستی استفاده از این اسکریپتای بلاگ ساز و یا ویکی ساز چطوره؟؟؟؟می شه کنترلش کرد و محتوی یکسانی و تو صفحات بسیار پخش کرد؟؟؟؟
جواب می ده؟؟؟

ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا