روش آسون biped سراغ دارین

:)سلا م
اگه ممکنه یه روش آسون و راحت در مکس بگین که بشه حرکت کاراکتر
بدون مشکل باشه ؟:neutral:. با biped

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام . به مجید آن لاین خوش اومدی . من دقیقا منظورتو متوجه نشدم (شایدم شدم؟!)
تو می خوای غیر از کی فریم ها با بایپد انیمیشن بسازی . اگه منظورت اینه می تونی از فایلهای Bip یا Bhv استفاده کنی . این فایلها قبلا توسط عده ای آدم بیکار (شوخی کردم:) ) بوسیله موشن کپچر ثبت شدن و میشه اونو به کاراکترت بدی تا حرکت کنه

:Mohsen:

کاربر باتجربه
تو می خوای غیر از کی فریم ها با بایپد انیمیشن بسازی . اگه منظورت اینه می تونی از فایلهای Bip یا Bhv استفاده کنی . این فایلها قبلا توسط عده ای آدم بیکار (شوخی کردم:smile: ) بوسیله موشن کپچر ثبت شدن و میشه اونو به کاراکترت بدی تا حرکت کنه
gigamax جان ميتوني يكم بيشتر در موردشون صحبت كني، منظورم نحوه كار كردشون

gigamax من قبلا استفاده کردم ولی کوتاه هستن و همچین مکانشون هم هنگام استفاده در محیط جابجا مشوند .
ممنون .
...........................................................
:)

hosienmax100

3D Artist
سلام

بله با فایل های bip , bhv میشه کاراکتر ها رو انیمت کرد البته باید روش میکس کردن اینارو بدونید که این کار کاملا توسط شرکت

توضیح داده شده در بعضی مواقع باید از کی فریم ها هم استفاده کنی ضمن اینکه pack های زیادی از این فایل ها

در نت هست اونارو پیدا کن و ازشون استفاده کن البته برای انسان بیشتر کاربرد دارن ..........واسه کاراکتر های دیگه باید به روش

سنتی انیمت کنی که اونم آموزشی براش فک و فراونه ..................

با biped میشه یک دایناسور رو هم انیمت کرد یه مثال عالی در dvd همراه مکس هست که فایل های یک انیمیشن کامل رو داره

همون درخته حتمآ ببین ..........

زیادی چرت و پرت گفتم ..............

موفق باشی

iranimation

Member
با موشن بیلدر می تونی فایلهای موشن کوتاه رو به هم وصل کنی بدون کوچکتری پرشی (Blend(

جدیدترین ارسال ها

بالا