روشي براي نصب نا محسوس فلش پلير

milani

Member
با سلام
من يك سي دي براي معرفي محصولات يك شركتي درست كرده ام
براي اينكه همه قسمتها ي اين سي دي قابل مشاهده باشد لازم است كه Flash palyer 6 بر روي ويندور نصب شده باشد

فكر كنم اين كار من تنها عيب كارم باشد ولي آيا روشي است كه در زمان اجراي اولين صفحه كه به صورت EXE مي باشد بر رسي كنم كه آي Flash palyer 6 نصب مي باشد يا نه و اگر نصب نباشد بدون اطلاع كاربر برنامه نصب شود در غير اينصورت كاربر متوجه هيچ كاري نشود.

padideh

Member
يه بار باexe فلش به مشكل خوردم از اون موقع باهاش قهرم:mad:
براي همين گفتم ام دي ام:D

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

براي اينكار ميتونيد در فلش ورژن فلش رو بخونيد اگه ورژن فلش پليريتون 6 بود برنامه اجرا بشه در غير اين صورت يه پيغامي به كاربر نمايش بده البته اين كار براي Swf بكار برده ميشه

موفق باشيد...

kiarash.M

Active Member
دوست جان اصلا برای کار ایشون بده که فلش پلیر نصب بشه رو سیستم
واسه همین
بایس رو هر سیستمی کار کنه
exe خود فلش چه مشکلی داره به من بگو ببین :)

sepi90

Member
بابا چرا اعصاب اين کيارش رو خورد ميکنين ؟ ، راست ميگه ديگه مگه exe فلش مرده ؟ اگزه کن اگر خواستي آيکون تابلوي فلش رو هم برداري با نرم افزارايي مثل resurce hacker رديفش کن . ولي در کل و روي هم نرفته ساخت سي دي اتوران به تنهايي با فلش يکي از مشکلاتش فراخوني exe ست ، قشنگتره ( يا جالبتره ، يا بهتره ) که از نرم افزارهي کمکي مثل mdm و حتي mmb استفاده بشه .

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوستان

ولي ايشون ميگه براي اجراي چند تا از فايل هام احتياج به فلش پلير 6 دارم اين بحثش جداست

kiarash.M

Active Member
خب وقتی exe بشه خود flash player روش ریخته میشه
یکم کلیتر بگم ( نگا میکنه function های مورد نیاز رو میرزه ; اون وقط رابطشم با زبان سیستم فرق میکنه دیگه به صورت hex نیست ولی واسه شما مشکلی ایحجاد نمیکنه با خیال راحت exe کن ):wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا