بی بی کد روستا

بحث خوبی شد مرسی از مشارکت
من دوست داشتم یعنی دارم برای ترکیب مدرنیته و معماری اصیل محلی از ترکیب شیشه استفاده کنم چون یکی از عناصر خالص که باعث پیوند عوامل بیرون و درون میشه ناخداگاه
مثلا آجر شیشه واسه این کار خوب میشد چون استحکام کافی هم داره نظرت چیه؟

Hamed

Active Member
درود

بزن دست قشنگ رو به افتخار شه داماد امشب...مرد آینده...حالا قر تو کمرا...چیز نه من معذرت میخوام
بله مهندس داشتیم راجبعه طرح صحبت میکردیم چه کار با مزه ای شده ایولا ایولا....

ستاد روحیه دادن به تازه دامادا...

دوست دارم، خودم بیام 10دلاری بپاشم رو سرت جیگر...

علی علی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.مرسی از بچه ها مخصوصا بچه مازنی خودم جواد جون.
حسین باهات موافقم.شیت بندی 20 دقیقه بسته شد!
اما سعید پاکزاد . به نظر جالب میاد.چون هم شیشه چیز جالبی هست هم آجر که بومی هم هست.حالا باید دید چطور باهم ترکیب بشن.
می دونین استاد بهم چند داد؟؟؟؟ 14 چون سه بعدی بود.توجیهش این بود قدیما پدر ما در میومد با دست راندو میکردیم.حالا دادی بیرون برات سه بعدی کردن!!! منم گفتم استاد من خود اون بیرونه هستم!!:lol:

مرسی حامد جان.شما بیا عروسی ما 10 دلاری پیشکش.

sallarmelli

Active Member
سلام.مرسی از بچه ها مخصوصا بچه مازنی خودم جواد جون.
حسین باهات موافقم.شیت بندی 20 دقیقه بسته شد!
اما سعید پاکزاد . به نظر جالب میاد.چون هم شیشه چیز جالبی هست هم آجر که بومی هم هست.حالا باید دید چطور باهم ترکیب بشن.
می دونین استاد بهم چند داد؟؟؟؟ 14 چون سه بعدی بود.توجیهش این بود قدیما پدر ما در میومد با دست راندو میکردیم.حالا دادی بیرون برات سه بعدی کردن!!! منم گفتم استاد من خود اون بیرونه هستم!!:lol:

این اساتید عامی چون خودشون بلد نیستند گیر می دن که کار باید دستی باشه فکر می کنند کار راحتیه من خودم می بایست شاگرد اول می شدم و توی یکی از دانشگاههای خوب ایران الان ارشد می خوندم سر هر طرح از من به دلایل واهی نمره کم می کردند سر طرح دو می دونین استاد توجیه اش برای کم کردن 2 نمره از یه درس 5 واحدی از من چی بود چون خانم های ورودی شما بلد نیستند با کامپیوتر کار کنند شما هم نباید کار بکنی و من فقط پلان ها را با کد کشیدم

*farshid*

کاربر VIP
خب معماری یه چیزه 3d کار بودن یه چیز دیگه ... من خودم اگه استاد معماری باشم نمیذارم دانشجو 4 5 ترم دست به کامپیوتر بزنه ...
معمولا کارای طرح 1 و 2 و روستا ها دستی بسته میشن

sallarmelli

Active Member
مشکلی نداشتم از قبل هم به من گفته بود که نمره کم می کنه
ولی استدلالش آدم رو می کشه
توجه کردی؟

darkwish_2006

Well-Known Member
خب نسبت به کارای دیگه ای که ازت دیدم این خیلی درب و داغونه :-?
البته نظر شخصی بود ولی نقشه اتوکدش خیلی خفن بود انصافا :green:

راستی این پرده های توری رو چطوری ساختی ؟ ی آموزش براش بزار اگه وقتت کردی البته بیشتر منظورم متریال هاش بود

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
خب نسبت به کارای دیگه ای که ازت دیدم این خیلی درب و داغونه :-?
سلام.مرسی از لطفت! من عرض کردم که قرار شد توی سایت بچه ها کارهای معماری خوبشون رو بزارن تا بار علمی معماری سایت بالا بره.هرچند رندر خیره کننده نداشته باشه.

البته نظر شخصی بود ولی نقشه اتوکدش خیلی خفن بود انصافا :green:
مرسی نظر لطفت هست.

راستی این پرده های توری رو چطوری ساختی ؟ ی آموزش براش بزار اگه وقتت کردی البته بیشتر منظورم متریال هاش بود
اورموشن ارچ مدل 60 هست

جدیدترین ارسال ها

بالا