روز جوان مبارک

روز جوان مبارک
بر بهانه امروز صلوات
یا حسین

http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1120369&postcount=18
http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1120370&postcount=19

attachment.php

پیوست ها

• ya ali-akbar.png
    ya ali-akbar.png
    37.4 کیلوبایت · بازدیدها: 50

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
روز جــــــــــــوان مبارک.
کار خوبی هست
ولی نمی دونم چرا به نظرم یه مشکلی داره!!!
به نظرم الف و ن آخرش بهتر کار شده و تا قبل از اون یه جورایی احساس می کنم ناقص هست

موفق و پیروز باشید دوست عزیز

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خسته نباشيد
كار جالبي شده
من توي اكثر تاپيكها ميبينم دوستان رو نقد ميكنيد ولي با اكثر كارهاي خودتون به شخصه نميتونم ارتباط برقرار كنم!
احتمالا مشكل از من باشه!!
اين كار به نظر من ايده خوبي داره اما از نظر انسجام و از لحاظ بصري اون پختگي لازم رو نداره
الان شما اگر توجه كنيد
ضخامت حروف "ر" "و" و ... هر كدوم يه سازي برا خودش ميزنه كه اين نشون دهنده ي اين هست كه فقط اين رو به سليقه ي شخصي با تبلت يه تايپو زديد!

به نظر من (نظر شخصي ) شما اگر وقتتون رو روي يك تايپوگرافي صرف كنيد ميتونيد يك اثر قوي خلق كنيد تا اين كه تايپوهايي بدون اون اصول لازم رو ايجاد كنيد !!! (فقط نظر شخصيم بود)

موفق باشيد

neolone

Member
سلام
کار قشنگیه ولی به نظر من خیلی بی هدف هست. یعنی باید توی یه کار دیگه تاثیر این جور کار ها رو بررسی کرد. نه توی یه زمینه سفید

ما کی باشیم که بخایم از کار شما ایراد بگیریم :green:
خیلی زیباست

شما دوست مهربان بنده هستید

روز جــــــــــــوان مبارک.
کار خوبی هست
ولی نمی دونم چرا به نظرم یه مشکلی داره!!!
به نظرم الف و ن آخرش بهتر کار شده و تا قبل از اون یه جورایی احساس می کنم ناقص هست

موفق و پیروز باشید دوست عزیز

بله اولش رو به توجیه، هیجانات جوانی و آخرش رو به قرینه همون توجیه تجربه آموزی در نظر بگیرید
استاد من همیشه میبینم که از کارهای من حمایت میفرمایید اما از کارهای کاملتر. روش شما رو دوست دارم.
کم فروشی نیست. عجله هست و به تنور نرفته
میترسیدم مناسبت بره عجله کردم.
خامیش هم برای قطع و وصلی سواد و حوصله هست!

وفاتو عشق است

خیلی ایده خوبیه :)

خوبی از خداست
رنگ بندی شادی داره ، تبریک :rose:
شادتر هم میشه اما باید پاک تر باشم ...

خسته نباشيد
كار جالبي شده
من توي اكثر تاپيكها ميبينم دوستان رو نقد ميكنيد ولي با اكثر كارهاي خودتون به شخصه نميتونم ارتباط برقرار كنم!
احتمالا مشكل از من باشه!!
اين كار به نظر من ايده خوبي داره اما از نظر انسجام و از لحاظ بصري اون پختگي لازم رو نداره
الان شما اگر توجه كنيد
ضخامت حروف "ر" "و" و ... هر كدوم يه سازي برا خودش ميزنه كه اين نشون دهنده ي اين هست كه فقط اين رو به سليقه ي شخصي با تبلت يه تايپو زديد!

به نظر من (نظر شخصي ) شما اگر وقتتون رو روي يك تايپوگرافي صرف كنيد ميتونيد يك اثر قوي خلق كنيد تا اين كه تايپوهايي بدون اون اصول لازم رو ايجاد كنيد !!! (فقط نظر شخصيم بود)

موفق باشيد

بسیار خوش آمدید استاد
اینکه من هر جا جسارت میکنم و نظرانی به نام نقد مینویسم به خاطر تاثیری هست که در ذهنم ایجاد میکنه و واکنشم در نقش یک مخاطب
در برقراری ارتباط هم حتما کارها بی تاثیر نیستند.
بعضی با خاطره و بعضی با نماد جذب میشن و بعضی هم با پختگی و کمال بیشتر

همینجا ضمن تشکر از این محبت و عیب یابی درخواست میکنم هر جایی کجروی و انحراف و نقص و تضادی در کارهام بود لطفا باخبرم کنید.

در حکم کلاس درس هر چه میگم برداشتها و نظراتم هست و هر چه میکنم توان و علاقم...

در مورد نقد و بررسی دیگران دوست دارم بیشتر از اون چیزی که میتونم انجامش بدم بدونم
و بیشتر از اونی که میبینم انتظار داشته باشم.
فرمایش شما وقتی که به نقد کارهام کمتر توجه میکنم کاملا درسته
مسلم تو ایرادگیری از دیگران قوی ترم و این نقص هست. یه جور عیبجویی البته با دید دوستانه و غرضی سالم

در مورد این کار هم نظم ثابتی درش نیست و من برای حس عمومی اون رو کار کردم.
یک برداشت سریع. حتما در نهایی سازیش حتی خودم چه بسا بتونم دقیق تر اجراش کنم.
حتی اگر با سلیقه ای متفاوت باشه و اگر بشه ارزش های دیگری رو در جاهای خالیش قرار بدم هم خوشحال میشم.

بازم از شما و دوستان دیگری که ارشاد میفرمایند سپاسگزارم
باز هم از این محبت ها بفرمایید.

سلام
کار قشنگیه ولی به نظر من خیلی بی هدف هست. یعنی باید توی یه کار دیگه تاثیر این جور کار ها رو بررسی کرد. نه توی یه زمینه سفید

سلام
از مطالبه قوی تر و موضوعی تر خیلی ممنونم استاد
این کار رو هم در دوراهی کار بیشتر یا زمان زودتر به نتیجه رسیدم که سریع بزنم.
اما در مورد یک عبارت یه حرکت قلم و یک عنوان ساده حتی بدون پرداخت من فکر میکنم که باز هم هدفمند هست.
هدفی در نمایشی ساده تر ...
جدای اینکه کار من هست یا نه،
نوشته ای که قابل عنوان شدن برای یک ویژه نامه رو داشته باشه قبلش هم نوشته ویژه ای هست
ما اینجا در کارگاه گرافیک هستیم. بعضی کارها برای اجراست و بعضی محض فرم و انتقال معنی و نگارش
من خیلی اوقات به یک زمزمه هم دل خوش میکنم چون قابلیت سرودهای آتشین رو میتونه بیدار کنه...
باز هم ممنون

:rose:

دوستان جوان. اساتید جوان
باز هم ممنون
غرض تبریک بود که حاصل شد.
میلاد حضرت علی اکبر مبارک
روز شایسته جوان مبارک
یا علی

آخرین ویرایش:

reza_playmat

Active Member
درود
من شخصا این کار رو با یه سری بک گراند و تو یه پوستر که تصور میکنم حس خوبی نسبت به کارتون پیدا میکنم. اما اینجوری یکم کارتون با بهم ریختگیش تشویش خاصی ایجاد میکنه! به هر حال با توجه به ساده بودن اثرتون جای تشویق هم با خودش خالی میکنه، البته اگر یکم بیشتر روش وقت میگذاشتید بازم اثربخش تر میشد!
بنده رو بخاطر سریح بودنم عفو کنید
پاینده باشید

Mj

Well-Known Member
خیلی قشنگ شده
ولی به نظرم دیگه زیادی خامه(نظر شخصی)
رنگ بندی خوبی داره
خسته نباشی:paint:

جالب شدهـــ.
موفق باشی سید جان/
امین.

سلام امین جان
همیشه تو اختصار جوابهات چند تا معنی رو میبینم.
ممنون از راهنماییت
ممنون از روحیه
و ممنون از صراحتت

درود
من شخصا این کار رو با یه سری بک گراند و تو یه پوستر که تصور میکنم حس خوبی نسبت به کارتون پیدا میکنم. اما اینجوری یکم کارتون با بهم ریختگیش تشویش خاصی ایجاد میکنه! به هر حال با توجه به ساده بودن اثرتون جای تشویق هم با خودش خالی میکنه، البته اگر یکم بیشتر روش وقت میگذاشتید بازم اثربخش تر میشد!
بنده رو بخاطر سریح بودنم عفو کنید
پاینده باشید

نظر شما کاملا متینه
صراحت هم چاقوی برنده ای هست که جراحی رو آسان و سلامت رو نزدیک میکنه.
وقتی منظور دوستانه هست چرا راحت تر نباشیم.
در مورد کامل شدن هم از لحاظ فرم و هم از لحاظ پرداخت موضوعی و سناریو سازی هم حق با شماست.
شاید دوستان ترجیح بیشتری میدن تا یک درخت و میوه هاش رو ببینن تا اینکه نهالی که تازه در خاک نشسته
اما من این جرات رو به خاطر همون تجسمی که شما از یک نتیجه دلچسب داشتین انجام دادم.
این کار مثل شربت صلواتی درست کردن بود. قبل از تکمیل هم تعارف کردم ...
شما قبول بفرمایید با همون نیت خوب و ادامه ای که انجام نشد.
باشه طلب دوستان...

(البته یه سری کار سریع رو هم به عنوان تمرین و هم به عنوان اتود و پیش طرح تحت عنوان خطخطی انجام میدم. این در واقع جزو اون دسته بود و هدیه کوچکی بود برای مناسبتی بزرگ. از تهی دستی هست چه کنم...)

از تذکر همه دوستان متشکرم.
از نگرانی های مهربانانه نسبت به این موضوع سپاسگذار و شاد هستم :rose:
یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا