روز جهـانــی زن فرخنــده باد!

izone

Active Member
درود و هزاران درود بر شیرزنان پاک ایران زمین که همیشه دوش به دوش مردان با وجود همه ستمی که به آنها میرود، در پیکار با سختی ها میباشند و با شادی افکنی و پرتوی وجودشان زندگی را با همه سختیهایش برای ما زیباتر و آسانتر میسازند.

هجدهم اسپندماه برابر با 8 مارس ترسایی، روز جهانی زن برهمه شما والاگهران شاد و فرخنده باد!

به امید روزی که ما نیز در ایران دوباره والایی زنان را و ارزش راستین آنها را که همانا برابری با مردان است محترم بشناسیم.

از نگرهای شما درباره این فرتور که برای بنیاد فرهنگ ایران به مناسبت این روز بزرگ با زمانی بسیار کوتاه آماده کرده ام سپاسگزارم. در این فرتور از سروده های خداوند سخن فردوسی توسی درباره جایگاه زن در فرهنگ ایران بکار برده ام.

[MIUC]r1141282444[/MIUC]

alionline1366

Active Member
نسبتا جالب شده ولی از رنگ بندیش زیاد خوشم نیمود بعضی جاهاشم یک ایرادات کوچکی داره

Peace Dove

Well-Known Member
سلام جالبه اما نميدونم چرا از رنگ بكگراندش خوشم نيومد
به امید روزی که ما نیز در ایران دوباره والایی زنان را و ارزش راستین آنها را که همانا برابری با مردان است محترم بشناسیم
ان روز رسيده است...
چه بسيار زنان پيدا شده اند که فخر رجال بوده اند مثل حضرت مريم که فخر رجال بوده. مريم مجدليّه غبطهء رجال بود. مريم امّ يعقوب قدوه رجال بود. آسيه دختر فرعون فخر رجال بود. سارا زن ابراهيم فخر رجال بود و همچنين امثال آنها بسيار است. حضرت فاطمه شمع انجمن نساء بود حضرت قرّة‌العين کوکب نورانی روشن بود. و در اين عصراليوم در ايران زنانی هستند که فخر رجالند عالمند شاعرند واقفند در نهايت شجاعت هستند

izone

Active Member
نسبتا جالب شده ولی از رنگ بندیش زیاد خوشم نیمود بعضی جاهاشم یک ایرادات کوچکی داره

سپاس. رنگ بندیش را خودم هم زیاد خشنود نیستم ولی راستش این مشکل همیشگی من است. ادغام رنگها. اگر بگید کدام رنگها را بکار ببرم سپاسگزار میشم. در مورد بعضی جاها هم اگر بگید کجا ممنونم.

ان روز رسيده است...
چه بسيار زنان پيدا شده اند که فخر رجال بوده اند مثل حضرت مريم که فخر رجال بوده. مريم مجدليّه غبطهء رجال بود. مريم امّ يعقوب قدوه رجال بود. آسيه دختر فرعون فخر رجال بود. سارا زن ابراهيم فخر رجال بود و همچنين امثال آنها بسيار است. حضرت فاطمه شمع انجمن نساء بود حضرت قرّة‌العين کوکب نورانی روشن بود. و در اين عصراليوم در ايران زنانی هستند که فخر رجالند عالمند شاعرند واقفند در نهايت شجاعت هستند

سپاس از شما. پیشنهاد رنگ بدید ممنون میشم.

در مورد نوشته دیگر شما هم با اینکه میدانم جایش اینجا نیست ولی منظور من از آن جمله این نبود که زنان "فخررجال" یعنی افتخار مردان شوند بلکه اینکه بعنوان یک فرد دارای همان حقوقی باشند که "رجال" یا مردان دارند. تفاوت اینها با هم از زمین تا کهکشانهاست. :)

Peace Dove

Well-Known Member
سلام من دوست ندارم دوبار بحثو به حاشيه بكشم امامن منظورم نبود كه الان هست منظورم اينه كه اگه بخواي هست:
زن و مرد هر دو انسان و بندگان خداوند یکتا می باشند و خداوند نسبت به هر دو مهربان است و روح انسانی را به هر دو عنایت فرموده. حال اگر در بین بعضی از زنان با مردان تفاوتی مشاهده می شود به علت اختلاف بین تربیت پسران و دختران است چون دختران را مانند پسران تربیت نمی کنند. اگر هر دو را یکسان تربیت نمایند از هر حیث زنان با مردان مساوی خواهند شد. اگر از نظر جسمانی و انجام وظایف خانوادگی و اجتماعی، مختصر تفاوتی بین آنان ملاحظه می شود فقط به منظور برقراری نظم اجتماعی و بقای نسل بشر می باشد. در حقیقت زنان و مردان مانند دو بال اند از برای پرواز عالم انسانی به اوج سعادت و ترقی.

mostafa_cs

Well-Known Member
تبریک عرض میکنم خدمت همه ی بانوان عالم.
امید است که همه ی بانوان گرامی حضرت فاطمه زهرا(ع) رو سرمشق و الگوی خودشون قرار بدن.
در مورد طرح هم میتونه جالبتر از اینها هم باشه.
البته اگه شما رنگ اون خانمها و نوشته هاتون رو سفید میکردید و یه استروک نازک هم بهش میدادین جالب میشد.
موفق باشید.
یا حق...

hosienmax100

3D Artist
سلام

خسش نباشی

من دو تا نظر دارم اول اینکه رنگبندی رو یه کم تغییر بدی خوب میشه

دوم اینکه ترکیب بندی به نظر من اصلا خوب نیست اگه بیشتر روش کار کنی خوف میشه

سوم اینکه حرف های منو جدی نگیر خیلی قشنگه

روز زن هم مبارک

good luck

leili1

Active Member
کاراتون خیلی ارزش مند هستن برای من
ولی از رنگبندی کار خوشم نیومد
چیدمان نوشته ها میتونست بهتر باشه
با اون دوتا براش خانم هم زیاد موافق نیستم
اینم نظرات یه شاگرد

izone

Active Member
با سپاس از همگی.

گفتگو درباره زن و ... را ادامه نمیدم که تاپیک منحرف نشه. خواهشمندم درباره طرح نگرتان را بدید.

به پیشنهاد دوست گرامی کمی دگرگونی دادم که امیدوارم بهتر شده باشه. اگر کسی از دوستان میتونه چیدمان بهتری در نظر داره ممنون میشم بفرمایید تا فایل فتوشاپ را بفرستم تا درستش کنید. با اینکار من هم که شاگرد همه هستم یک درس خوب یاد میگیرم. اینجوری بهتر میتونیم به همدیگر کمک کنیم و دانش همدیگر را بالا ببریم.

[MIUC]z1141426916[/MIUC]

izone

Active Member
انشالله .........

ايليا

دوست گرامی

در بالا که دوست دیگرمون از فرصت این گفتگو سواستفاده کردند خواهش کردم که گفتگو را به جای دیگری بجز نظر دادن به طرح نکشانید ولی گویا اثری نداشت. یادمه یکی از دوستان در یک تاپیک طرح اسلامی همینکار دوستمان در بالا و شما را کرده بود که هفتاد و نفر بهش پریدند و ...

هر چه شکیبا بودم که مدیران تذکری بدهند ولی خبری نشد پس پاسخ شما را میدهم.

آفرین بر این شعور اسلامی!!!

آخرین ویرایش:

IndianBoy

Member
B]

به امید روزی که ما نیز در ایران دوباره والایی زنان را و ارزش راستین آنها را که همانا برابری با مردان است محترم بشناسیم.

خود شما با اين جمله آغاز كننده بحث بوده ايد ....
بنده نيز هيچ قصدي نداشتم ...

در هر صورت Sorry ..

ايليا :)

omid_p30

Member
سلام دوست عزيز
به نظرم چون اين كار قرار در ايران ارائه بشه بهتر اون عكس خانوما
يه كم با حجاب بيشتري باشه.:neutral:
مي دوني منظورم چيه؟
اون خانوم سمت چپي كه وايساده ، گوشواره داره ، در ضمن دامنش هم كوتاهه.
البته نميخام بگم بده ها . ولي چون تو ايرن عرضه ميشه به نظرم بهتر اينجوري نباشه.
درباره رنگ كار هم كه بچه ها گفتن.
موفق باششي.

آخرین ویرایش:

izone

Active Member
سلام دوست عزيز
به نظرم چون اين كار قرار در ايران ارائه بشه بهتر اون عكس خانوما
يه كم با حجاب بيشتري باشه.:neutral:
مي دوني منظورم چيه؟
اون خانوم سمت چپي كه وايساده ، گوشواره داره ، در ضمن دامنش هم كوتاهه.
البته نميخام بگم بده ها . ولي چون تو ايرن عرضه ميشه به نظرم بهتر اينجوري نباشه.
درباره رنگ كار هم كه بچه ها گفتن.
موفق باششي.

با سپاس.

این کار در ایران ارائه نمیشه. البته شاید هم بشه! ولی من برای خارج از ایران اینرا زدم. برای یک تارنمای فرهنگی ایرانی.

memol_515

Active Member
خوب شكر خدا تاپيك به مسير اصلي هدايت شد خود به خود.
دوستان من پيشنهاد ميدم بعد از اين سعي نكنيد در نظر دادن درباره كار هنري، مسائل يا نظرات اعتقادي، فرهنگي، سياسي، تاريخي يا از اين قبيل رو دخيل كنيد.چون بالاخره مليونها سليقه متفاوت در اين زمينه ها وجود داره، و حوصله اش توي اين بحث ها نميگنجه! تجربه نشون داده كه اين بحث ها نتيجه اي جز پرداختن به حاشيه نداره!
به زبون خودموني تر، دردي رو دوا نميكنه. يا شايد هم، جاش اينجا نيست. بهتره سعي كنيم به دليلي كه اينجا جمع شديم، به همون دليل هم، در كنار هم باقي بمونيم.
و حداقل در اين قسمت، جز هنر، و پيشرفت در اين مقوله، هدف خاص ديگه اي نداريم.

فقط چون معمولا پيش مياد كه مباحث تاريخي يا فرهنگي درباره ايران به جايي كشيده نميشه، براي جلوگيري از تكرار چنين مواردي عرض كردم. ممنونم از همكاريتون

izon جان، كارت در كنار زيبايي خودش، شعرهاي بسيار زيبايي هم داشت.
فقط من نظرم اينه كه اين خانم سمت چپي هه رو برداري كلا ! يه جورايي پرستيژ كار رو پايين آورده، اما اون خانمي كه بالا گذاشتي، خيلي عاليه.
رنگ هم به نظر من، ميتونستي توي مايه هاي سبز كار كني، به نظر من خوب ميشد ...

موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا