روزگاری بیش ار اینها ما تمدن داشتیم در پی صلح جهانی ما قدم برداشتیم

توی روزنامه امرداد یه مطلب خوندم در مورد 30 هزار گل نبشته تخت جمشید که ایران به امانت به دانشگاه شیکاگو جهت پژوهش داده بود ولی قاضی فدرال حکم داد که ،به دلیل بمب گذاری سال 1997 در تل آویو گل نبشته ها ، میراث ایران زمین به فروش بروند.

دیگه حرفی نمیزنم چون میترسم سیاسی بشه....:lol:

یه طرح زدم که به این بهانه یه بیت شعر رو بخونید و اگه هم مایل بودین یه نظری بدین.:green:

بدرود هموطن:rose:

لینک طرح: http://img.webme.com/pic/s/sadeghgraphic/tamadon-iran.jpg

از نظر دوستان استفاده کردم و تغیرات اساسی در طرح دادم این لینک طرح جدید هست

منتظر نظراتتون هستم

http://img.webme.com/pic/s/sadeghgraphic/tamadon-iran-5.jpg

آخرین ویرایش:

vilfered

Member
1 - خیلی تیره است

2 - از یه فیلتر default فتوشاپ برای ایجاد بافت استفاده کردی که تو کم کردن زیبایی کارت خیلی تاثیر گذاشته .

3 - میتونستی از تصاویر مناسب تری استفاده کنی

4 - این قضیه deisgn by هم که یاور شماهارو همیشه استاد کرده .. چه خبره .. این همه درشت می نویسین اینو ..

5 - یه ایراد اساسی هم که داره اینه که چون موضوع تمدن و آبادانی و شکوه گذشته ی سرزمین ماست باید

از تصاویر و رنگ های روشن تر استفاده می کردی .. یا حداقل یه همچین چیزی رو در تضاد با تیرگی به کار رفته در کارت میزاشتی که تضاد رو نشون بدی ...

اینجوری آدم نسبت به گذشته هم همچین حس خوبی پیدا نمیکنه ..

Legend

Member
خوب دوستان به نکات خوبی اشاره کردد که مهمترین آنها تیرگی بیش از حد و لطمه زدن به اصل کار بود , اما بنده نوع تفکر و خلاقیت شما و همچنین وطن دوستی شما که انگیزه ایجاد چنین اثری شد رو صمیمانه تبریک عرض می کنم . موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

neolone

Member
خوشم اومد. طرح اولی به نظر من جذاب تر بود.
تو طرح دومی مشکل اساسی اون پرچمه که خیلی بد پیاده شده.
موفق باشی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
به نظر من مهم این هست که شما از نظر دوستان استفاده کردی و کار رو بهبود دادی. درود بر شما
طرح هم خوب شده خسته نباشی

mashreghi

Member
یک حدس می زنم و اون هم اینکه این دوست عزیز یا مانیتورشون کالیبره نیست یا اینکه با مانیتور ال سی دی طراحی میکنن .چون تیرگی تصویر مخصوصا در نقاط حساس تصویر خیلی زیاده .

explosion

Banned
صادق طرح دوم بهتر هستش ولی با توجه به این که به موضوع تخت جمشید اشاره کردی میتونی از رنگ های طرح اول استفاده کنی .
من از دوستان میخوام ایراد بنی اسرائیلی نگیرن !
موفق باشید .

به نام پاک پروردگار

با درود فراوان

از همه دوستان عزیز سپاسگذارم که نظر و راهنمایی هاشون واقعا تاثیر گذاره.

اگه وقت داشته باشم حتما نظرهاتون رو دوباره در طرح اجرا میکنم.:)

دوستان حقیقتش من از مانیتور ال سی دی استفاده میکنم و به فروشنده هم گفتم که برای چه کاری میخوام و اونم بهترینشو به من داده به قول خودش
چون مانیتور قبلیم که "پارس" بود البته اونم فقط به خاطر اسمش خریدم بعد از یک هفته که شب و روز روشن بود ترکید:shock:

بدرود

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
طرحای قنشگی شدن، ولی من از دومی بیشتر خوشم اومد.
چون هم رنگهای جذابی داره و خوب تر کار شده.
موفق باشی

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
حالا بهتر شد
اولي خيلي تاريك بود و بيشتر تمدن ما را تاريك نشون ميداد
ولي الان توي يه حال و هواي ديگه و شاداب تر نشونش دادي
موفق باشي حبيبي:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا