روت در فلش

swi

Member
با سلام
آقا يه نفر ميتونه به ما بگه اين root در فلش چه معني داره و چرا بعضي مواقع به اين صورت (_root ) و بعضي مواقع به اين صورت نوشته ميشه (root )
فقط خواهش مي كنم نگيد روت يعني ريشه و به سطع كاربر ريشه اشاره ميكنه
خواهش مي كنم يه نفر كه حوصله داره توضيح بده اگه با مثال باشه بهتره ( چه پر رو :oops: )
بعدش اگه ميشه level رو هم توضيح بديد و بگيد فرقش با روت چيه
و يه سوال ديگه من يه سمبل گرافيكي به شكل دايره ساختم . اسمش رو هم گذاشتم circle . حالا با چه دستوري ميتونم طول و عرضش رو بزرگ و كوچيك كنم ( تو اكشن اسكريپت )
يه چند تا سوال ديگم دارم كه انشالله اگه كسي حوصلش رو داشت و اينا رو توضيح داد بعدش ميگم . :wink:

Sattar

Member
Swi با سلام
خودت که معنی شو گفتی root همون ریشه است اما با ریشه ای که تو فکر میکنی فرق داره خوب الان برات توضیحش میدم منظور از root اینکه مثلا جنابعالی یک کاری یا سایتی رو تو فلش انجامش دادی و اونو توی فولدری ذخیره کردی حالا اون فولدر شده root سایت شما یعنی چی؟
یعنی اینکه فرضا میخوای توی فلش یک فایلی رو به دگمه ای که تو فلش ساختی ربط بدی باید اول اون فایل رو بیاری تو root کپیش کنی بعد عمل link رو انجام بدی در غیر اینصورت دگمه شما با link ای که به فایل دادید دست کار نخواهد کرد حالا این یه نمونه اش بود امیدوارم تونسته باشم تا حدودی کمکت کنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا