رندر کارتونی و پلاگین

vectorblind

New Member
سلام و خسته نباشید من می خوام از تری دی مکس که رندر می گیرم بصورت کارتونی باشه ولی نمی دونم موتور رندره یا پلاگین همچنین مراحل نصبشم نمی دونم . کسی هست کمک کنه در این مورد . ممنون

سلام دوست عزيز ، اگرمنظورت از كارتوني حالت رندر دوم است ، بايد از قسمت Material Editor روي دكمه Standard كليك كني و بعد Ink ' n Paint رو انتخاب كني . در اين حالت هر آبجكتي كه اين متريال رو داشته باشه كارتوني رندر ميشه ...

البته اگر منظورت رو درست فهميده باشم . موفق باشي ...

راستي ورودت رو به سايت مجيد آنلاين تبريك ميگم ، اميدوارم دوستان خوبي با هم باشيم ...

2تا رندر گذاشتم ، يكي حالت نرمال و ديگري كارتوني !!

پیوست ها

• Teapot Normal.jpg
    Teapot Normal.jpg
    26.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • Teapot Cartoon.jpg
    Teapot Cartoon.jpg
    31.9 کیلوبایت · بازدیدها: 18

vectorblind

New Member
moz-screenshot.png

گفتن اونو دانلود کن و نصب کن الان گیج شدم من الان یه فیل کلی دارم چجوری باید تک تکشون رو به اون حالت در بیارم
http://warez-enlatado.blogspot.com/2010/05/illustrate-56-for-3dsmax-2010-x32bit.html
اگر این سایته براتون باز بشه خودتون یه نگاه بکنید متوجه منطورم میشید اسم اون پلاگین

« VrayRT sp2 For 3dsMax 2010/2011(64Bit)
Ruins 3.1 For Maya 2010/2011 (64Bit) »

Illustrate 5.6 for 3DsMax 2010/2011 (32/64Bit)

پیوست ها

• 2s8nvol.jpg
    2s8nvol.jpg
    105.9 کیلوبایت · بازدیدها: 22
آخرین ویرایش:

vectorblind

New Member
از دوستان کسی هست که در مورد پلاگین و موتور رندر . نصب کردن آن توی تری دی منو راهنمایی کنه ؟

امین تری دی

Active Member

امین تری دی

Active Member

vectorblind

New Member
خیلی ممنون . میشه در مورد نصب و بهتر رندر گرفتن رو یکمی توضیح بدی چون من پلاگین قبلی رو نصب کردم ولی قسمت متریال ادیتور کلا سیاه شده و وقتی از حالت اون رندر به رندر دیگه میرم درست میشه !

امین تری دی

Active Member
نه توی این موتور رندر از این خبرا نیست
بله رو مکس 2009 هم جواب میده
نصبش کن و بعد از فعال سازیش
SHADER Toon رو توی بخش متریال ها لود کن و از اون استفاده کن سرعتش وحشتناک بالاست

جدیدترین ارسال ها

بالا