غیره رندر((فقط جایی برای تنهایی))

سلام
چند مدتی بود که گرفتار بودم و هر از گاهی رو این کار را دنبال میکردم مدت زمانش خیلی طول کشید 2 هفته :green:
کار ما مثل کار yasmax نشده ولی امیدوارم بتونم گوی سبقت رو از زمان حال خودم بگیرم و پیشرفتی کنم کار بی نقص نیست:sad: ولی فعلا تا اینجا کشش داریم از سال 84 عضو مجید انلاین شدم اگر این زندگی لعنتی اجازه میداد الان یکی از استادان بودم:green:
این جایی برای گذران تخیلی زمانم برای استراحت میباشد لطفا مزاحم نشوید :lol:
یا حق:neutral:
max
vray
ps

پیوست ها

• upi.jpg
    upi.jpg
    404.9 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • zzz.jpg
    zzz.jpg
    494.6 کیلوبایت · بازدیدها: 36
آخرین ویرایش:

max vray

کاربر VIP
سلام داوود جان کار خوبی شده.
رندر از نمای نزدیک رو خیلی دوست دارم.
اما نویز تو کار زیاد دیده میشه.رو مبل ..میز..وسایل برقی..
ممنون بخاطر کار خوبت
موفق و پیروز باشی:rose::rose::rose:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام داوود جون خوبی دادا؟

کار خوشگل شده و من فقط ضعف ها رو به چشم خودم می گم

داود انگار خونه رو هواس یکم عکس بیرون رو میزون تر بکن ،این علفا چیه دمه در :green:؟؟
بضی جاها رفلکت زیاده و باعث ایجاد نویز تو رندر شده
کف اتاق فلزیه؟
نورپردازیه یک نواختی داره
روی صندلی روبرو شومینه هم نقطه های سفید افتاده که بازم مربوط می شه به رفلکت
و....

زیادی حرف زدم تا تنهاییتو خراب نکردم بزنم به چاک :green:

موفق باشی رفیق :rose:

Hamed

Active Member
سلام
با کارای قبلیت متفاوته...این یعنی پشرفت قربان...تو ممکنه استاد مکس نباشی که هستی...ولی معرفتت دنیا رو به آتیش کشیده ...اما...

تمام نقدم همین جهار کلمست برای تو...
منتظر خبر من باش...

یا امشب یا فردا...

علی علی

سلام داوود جان کار خوبی شده.
رندر از نمای نزدیک رو خیلی دوست دارم.
اما نویز تو کار زیاد دیده میشه.رو مبل ..میز..وسایل برقی..
ممنون بخاطر کار خوبت
موفق و پیروز باشی:rose::rose::rose:
سلام
استاد نویز عمدی بود چون از نویزش خوشم اومد اینطوری گذاشتم بالاخره علف باید به دهن بزی خوش بیاد:lol:
ولی چشم چون شما چند تا پیراهن بیشتر از ما پاره کردی نویزشو 3 سوته میگیرم همین الان:)
سلام داوود جون خوبی دادا؟

کار خوشگل شده و من فقط ضعف ها رو به چشم خودم می گم

داود انگار خونه رو هواس یکم عکس بیرون رو میزون تر بکن ،این علفا چیه دمه در :green:؟؟
بضی جاها رفلکت زیاده و باعث ایجاد نویز تو رندر شده
کف اتاق فلزیه؟
نورپردازیه یک نواختی داره
روی صندلی روبرو شومینه هم نقطه های سفید افتاده که بازم مربوط می شه به رفلکت
و....

زیادی حرف زدم تا تنهاییتو خراب نکردم بزنم به چاک :green:

موفق باشی رفیق :rose:
سلام مهران جان
در مورد نویز بالا توضیح دادم
کف هم خیر سرم بتن بود یعنی شاید رفلکسش زیاد شده اینطوری به فلز میزنه:-?
در مورد بکگراند بیرون میخواستم بیرون رو چمن 3 بعدی براش بزارم و چند تا درخت اورموشن ولی خدائیش یه کم اذییت میشم :sad:
تشکر از نقدتون :rose:
سلام
با کارای قبلیت متفاوته...این یعنی پشرفت قربان...تو ممکنه استاد مکس نباشی که هستی...ولی معرفتت دنیا رو به آتیش کشیده ...اما...

تمام نقدم همین جهار کلمست برای تو...
منتظر خبر من باش...

یا امشب یا فردا...

علی علی
درود بر استاد عزیزمون
والا نمیخوام بگم پیشرفت کردم چون هاله غرور دوروبرمو میگیره:wink: :lol: ولی یاد حرفهای استاد عارف افتادم میدونی چون میگفت خودتو خلاص کن از این کارهای کوچیکی که مثلا از یه صندلی یا از یه چیز کوچیک رندر می گیری .......
منتظر خبر شما هستم از الان به بعد دیگه ارو و قرار ندارم :-?
سلام
کار زیبایی شده.

موارد رو بچه ها کفتن . اما پیشنهاد میکنم از Z-Depth برای فکوس لوستر استفاده کنی. ...
z-depth هم اتفاقا تو فکرش نبودم کلا سراغ تب render element وی ری نمیرم ولی پیشنهادتون رو عملی میکنم
یا حق:neutral:
:rose:

.:BehzAd:.

Active Member
سلام داوود

تنهایی یه موقعه های خیلی خوبه یه موقعه های نه موافق نیستم باهاش.ول کن بریم رو نقد کار

من با دیسپلیسمنت موافق نیستم وگرنه میگفتم اون قسمت رو که سنگ کار کردی چرا تخته ددیسپلس نداره چون تایم رندر رو وحشتناک بالا میره مخصوصا تو محاسبه لایت کش. پس مدل کن.

2.تکسچر ها خوب نیست یه فکر اساسی بکن براش.
3.بلر نور ها هم خوب نشدن تو مکس گذاشتی افکت رو یا فتو شاپ خیلی هاشون مرکز منبع نور نیستن.
4.معماری کار هم یه مشکل اساسی داره به نظره خودت میتونی شب پشت به یه پنجره بزرگ اون تو شب و جایی که اسمش رو برای جایی برای تنهایی گذاشتی بشینی فیلم نگاه کنی ولی گذشته از اینا جایی خوبی هست اگه تو همچین فضایی رو به دریا بشینی و ساز بزنی وای پسر به حس فوق العاده اس من تجربه کردم.

باقی چیزا خوبه.

یه کارای میخوایم بکنی البته پیشنهاد ح هست آماده باش.

asa.graphic

Well-Known Member
سلام

خـــیلی خــوبه .... به آدم آرامــش مـــیده ....

فقط فکر کنم یه کم متریال کف جای کار داشته باشه ( جنسش از چیه ؟)...یه کمم شدت نور هالوژن ها روی دیوار بغل زیاده ( اونم در طول روز یا در نظر گرفتن نور آقتاب) ...
البته اینها نظر منه یوقت جسارت نباشه ...

موفق باشی ...

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.داوود جان همیشه کارات خوبه اما این عدم اعتماد به نقست منو قاطی میاره:snap:
کار نکات مثبت خیلی زیادی داره
تا جایی که چشم من می بینه پرسپکتیو بیرون با داخل کاملا مچ شده.برای اطمینان باید توی فتوشاپ برد تا دید آیا نقطه گریز روی خط افق هست یا نه
چیزی که خیلی کار رو متمایز کرد ترکیب بندی خوب رنگی هست.آبی آسمون با آبی عناصر صحنه خیلی خوب مچ شده.
یه خورده اوربرایت شده اما به نظرم لازم هست بعضی جاها اوربرایت.
آنتیک هم جالب شده.اما چون معمولا جای تارعنکبوت و نشستن گرد و خاک میشه سعی کن کمتر توی خونه ازش استفاده کنی.البته منظورم فاز طراحی برای اجرا هست.
4 تا دونه میوه رنگی خیلی خوب تونست کارو از یخ زدگی حاصل از رنگ آبی در بیاره.
فقط یه نکته خیلی خیلی جالب... البته این برای تو که خوزستانی درست هست اما کسانی که تو شمال هستن چون دریا سمت شمال هست خورشید هیچ وقت از سمت دریا اینقدر صاف نمیزنه! عرض کردم.تو خوزستانی پس برای اقلیم تو درست هست!:lol:
شات لوسترت هم خیلی بامزه و خلاقانه شده.
بهت تبریک میگم.
اینم یه کارت زرد
برای عدم اعتماد به نفس
attachment.php

پیوست ها

• stock-vector-fight-at-a-football-soccer-field-yellow-card-56589154.jpg
    stock-vector-fight-at-a-football-soccer-field-yellow-card-56589154.jpg
    44.9 کیلوبایت · بازدیدها: 11

جدیدترین ارسال ها

بالا