بی بی کد رندر دیتیلی از نمای کلاسیک

saeedmagic

Member
سلام
کاره بازاریه برای یه خانه تو زعفرانیه برنامه استفاده شده
max2011
vray2.0
photoshop cs5
امیدوارم خوشتون بیاد:rose:

پیوست ها

• jolo-detail 2.jpg
    jolo-detail 2.jpg
    572.8 کیلوبایت · بازدیدها: 88
  • jolo-detail 3.jpg
    jolo-detail 3.jpg
    344.4 کیلوبایت · بازدیدها: 79
  • 1.jpg
    1.jpg
    95.6 کیلوبایت · بازدیدها: 77
  • 3.jpg
    3.jpg
    115 کیلوبایت · بازدیدها: 40
  • 2.jpg
    2.jpg
    111.6 کیلوبایت · بازدیدها: 45
آخرین ویرایش:

::reza::

کاربر VIP
سلام سعید جون
کار قشنگیه . منتها چون من معمار نیستم نقدی در مورد ساختش نمیکنم. از اون نردهای سنگی خوشم اومد ول اگه به متریالش رفلکت میدادی زیباتر هم میشد. روی نور صحنه هم کمی بیشتر کار میکردی بهتر هم میشد.
تورندر بعدی هم یه قسمتی از بالای نما به نظر میاد که تکسچر کشیده شده . راستی یه سوال این طور نماها واقعا گوشه های تیزی داره یا اینکه خودت عمدا اینطوری مدل کردی؟
موفق باشی:rose:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
مدلسازیش خیلی خوبه

منم مثل رضا چون معمار نیستم زیاد روی طرحش نمیتونم نظر بدم

راستی رندر با وی ری نیست درسته؟

با فرایه یا اریون ؟

خسته نباشی

saeedmagic

Member
سلام سعید جون
کار قشنگیه . منتها چون من معمار نیستم نقدی در مورد ساختش نمیکنم. از اون نردهای سنگی خوشم اومد ول اگه به متریالش رفلکت میدادی زیباتر هم میشد. روی نور صحنه هم کمی بیشتر کار میکردی بهتر هم میشد.
تورندر بعدی هم یه قسمتی از بالای نما به نظر میاد که تکسچر کشیده شده . راستی یه سوال این طور نماها واقعا گوشه های تیزی داره یا اینکه خودت عمدا اینطوری مدل کردی؟
موفق باشی:rose:
سلام رضا خوبی بالا؟نخبر:green:
اون سنگه رفلکت داره ولی خیلی کمه چون تراورتن سنگش ، حقیقت اول گرانیت بود رفلکت هم داده بودم بهش ولی خوشش نیومد منم عوض کردم!
234.jpg
حقیقت این کارو بیشترشو تو کد مدل کردم بعد که آوردم توی مکس سعی کردم زاویه های 90درجه رو از بین ببرم و هرجام که به چشمم می اومد این کارو کردم ولی خوب یه جاهایی از دستم در رفت دیه:green:بعدشم کار 2روزه بود زمان کمی داشتم ولی ایراداتی که شما می گی همش درسته دستت درد نکنه چوخ ممنون بالا
ساقول:green:

saeedmagic

Member
مدلسازیش خیلی خوبه

منم مثل رضا چون معمار نیستم زیاد روی طرحش نمیتونم نظر بدم

راستی رندر با وی ری نیست درسته؟

با فرایه یا اریون ؟

خسته نباشی
سلام مجید جان مرسی از نظرت:rose::cool:
نه رندر با وری هست
طرح نما رو هم خودم نزدم کسی زده من فقط مدل سازی و رندر اتجام دادام

gezler

Member
ایکاش یه دونه از نمای دورتر میگرفتی . . اما بقول عارف بزرگ ، روح نداره . راستی اون بالای کارت هم کمی دچار کشیدگی شده :rose:

3D Art

Member
درود دوست من
خیلی عالی شده امیدوارم کاملش هم بزاری . . .
به نظر من روی پست اگر یکم وقت میزاشتی بهتر بود. . .
من خودم یکی از رندر ها رو کار کردم به نظر من اگر رنگ مایه اصلی کار گرم تر باشه بهتره . . .
و یک نکته دیگه اینکه سنگی که ساختی خیلی رفلکتش کمه یا بهتر بگم اصلا رفلکت آینه ای نداره ! که همه سنگ ها باید داشته باشن . . .
پیروز باشید

پیوست ها

• jolo-detail 2e.jpg
    jolo-detail 2e.jpg
    286.6 کیلوبایت · بازدیدها: 12

Ali 59

Well-Known Member
خسته نباشی..نماهای خوبی گرفتی...خصوصا سمت راستی

اما در مورد نورپردازی و کنتراست با دوستمون هم داستان هستم.

پاینده باشی

saeedmagic

Member
سلام به همه دوستان

سلام.ای ول.خیلی خوب شده.فقط یه کاری بکن نور زنده تر بشه.الان کنتراست نداره
مرسی عارف جان حق با شماست توی این پست دو تا رندر دیگه هم گذاشتم اونام به صورت دیتیلی هستش اونا رو ببین چطور شده توضیحاتشم پائین نوشتم
کار شما خیلی قشنگ شده
عاشق زعفرانیه هستم
مرسی
مرسی دوست گلم زعفرانیه هم عاشق شماست :green:ایشالا ثروت مند میشی یه خونه مجردی اونجا می گیری
سعید جان منتظر رندرهای کامل طرحت هستم
توی این پست می زارم ولی فقط برای اینکه طرح رو ببینید می زارم سه بعدیش مالی نیست
ایکاش یه دونه از نمای دورتر میگرفتی . . اما بقول عارف بزرگ ، روح نداره . راستی اون بالای کارت هم کمی دچار کشیدگی شده
توی این پست می زارم
سلام سعید جان
خیلی خوبه
فقط کار کاملش رو منتظرم بزاری.:rose:
توی این پست کامل کار رو می زارم
خیلی عالی شده امیدوارم کاملش هم بزاری . . .
به نظر من روی پست اگر یکم وقت میزاشتی بهتر بود. . .
من خودم یکی از رندر ها رو کار کردم به نظر من اگر رنگ مایه اصلی کار گرم تر باشه بهتره . . .
و یک نکته دیگه اینکه سنگی که ساختی خیلی رفلکتش کمه یا بهتر بگم اصلا رفلکت آینه ای نداره ! که همه سنگ ها باید داشته باشن . . .
پیروز باشید
مرسی از زحمتت دوست گلم بله حق با شماست من مشکل روحی روانی دارم فک کنم عاشق رنگ های سردم!!!
----------------------------------------------
مرسی از نظر همگی این کار تموم شده ، دلیل اینکه من اون رندر ها رو گذاشتنم خودم خوشم اومده بود ازش فکر کنم من باید خودمو به دکتر نشون بدم چون خیلی با رنگ های سرد حال می کنم!!! رندر کلی این کار رو تو ی همین پست می زارم البته این رندر ها 2روزه بوده و زیاد از نظر سه بعدی روش کار نکردم ایرادها رو به بزرگیه خودتون ببخشید (همه کارها خروجی مکس می باشند)
1.jpg4.jpg5.jpg
این رندرها هم جزو همون رندرهاست فقط به صورت دیتیلی به خودم با این رندرها زیاد حال نکردم که اون رندر های قبلی رو گذاشتم خوشحال می شم نظرتون رو درباره ابن رندر ها هم نظرتون رو بگید ممنون (این رندر ها رو با فتوشاپ دست کاری کردم یه مقدار)
3.jpg2.jpg
من هر توضیحی که یادم میو مد رو دادم اگه سوالی بود بپرسین من در خدمتم
مرسی از همگی

gezler

Member
عرض شود که ، طرحش خوبه اما من زیاد رابطه با طراحی معماریش برقرار نکردم بویژه اون گنبد بالاییش .

در مورد رندرها هم بنظرم اون رندرهای جدیدی که از نزدیک بنا گرفتی خوب شدن مخصوصا با Dof که دارند .

اما رندرهای دورنمای کار کمی مشکل دارن بنظر میاد . بهترینشون همونه که تقریبا شب کامله .

اون دوتای دیگه از دید من کمی آسمونش مشکل داره ، تایل تکسچر بعضی جاها بزرگه و در آخر اینکه قسمت پایین گنبد هم مشکل uvw داره

در کل هم خسته نباشی ، جنبه های مثبت بیشتر از این یکی دو تا نقد کوچولو بود :rose:

سلام سعید جان
چند تا المان خاص بهش اضافه کنی کارت نؤوکلاسیسم بشه حرف نداره مثل کاخ سفید در ضمن واسه این کار این تراورتن رگه خیلی خوب نیست سنگ آتش کون سفید یک دست حرف نداره
فکر می کنم یک خورده رو تاج کار کنی خوبه چند تا پله یا شیاز بزنی جالب تر میشه
بقیه چیزا حرف نداره در ضمن یک مشکل که خودم دارم نور رندر با آسمان خیلی مطابقت نداره
در کل کار ارزشمندی هستش
خیلی خوشگله

saeedmagic

Member
سلام سعید جان
چند تا المان خاص بهش اضافه کنی کارت نؤوکلاسیسم بشه حرف نداره مثل کاخ سفید در ضمن واسه این کار این تراورتن رگه خیلی خوب نیست سنگ آتش کون سفید یک دست حرف نداره
فکر می کنم یک خورده رو تاج کار کنی خوبه چند تا پله یا شیاز بزنی جالب تر میشه
بقیه چیزا حرف نداره در ضمن یک مشکل که خودم دارم نور رندر با آسمان خیلی مطابقت نداره
در کل کار ارزشمندی هستش
خیلی خوشگله

طرح رو یکی دیگه داده من سه بعدی زدم اون گنبدم از این گنبدای کلاسیکه.
چه سنگی؟:green:
این کار تموم شد دیگه کارفرما هم خوشش اومد

جدیدترین ارسال ها

بالا