بی بی کد رندر خارجی

saeedmagic

Member
سلام به همه دوستان
این آخرین کار من هستش که اوایل اردیبهشت تموم شد امیدوارم خوشتون بیاد.
نرم افزار های استفاده شده:
3dsmax,vray,photoshop

پیوست ها

• d2p2ok.jpg
    d2p2ok.jpg
    218.2 کیلوبایت · بازدیدها: 137
  • p1ok.jpg
    p1ok.jpg
    216 کیلوبایت · بازدیدها: 136

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام بر شما کلیت کار خوبه اما به دل نمیشینه فکر میکنم تو پست پرو خراب کردی زیادی Glow ـــ غیر استاندارد دادی
موفق باشی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.وای سعید چقدر کار خوبی شده.خیلی حرفه ای شده.
زوایای دوربین عالی شدن.حس خیلی خوبی میده به آدم
بهت تبریک میگم به خاطر اسکاترینگ عالی کارت.
رندر روزت آسمونش یه خورده نچسبید اما رندر شبت بی عیب شده.
در مورد پست به نظرم بسیار واقع گرایانه و عالی در اومده.درخششی که دادی انگار حس خواب و زلالی میده به آدم! این ساعت شب توی شرکت وسط یه پروژه سنگین بودم کار شب رو دیدم حس کردم یه باد خنک خورد بهم.جدی میگم.
فاز هنری کارت عالی شده. ببین حمید جان توی سبک کاریت رنگ های خشن و تند هست .اما خب سعید جان سبک کاریش آروم و ملو هست. هر 2 نظر محترمه.
به نظرم سوژه که خود خونه باشه توی کادر بندی عالی نشده. اما اگه کل منظره مد نظر باشه حرفی نمیمونه
کار از نظر من نمره 8 از 10 رو میاره.پیشنهاد برای تاپ گالری

saeedmagic

Member
سلام بر شما کلیت کار خوبه اما به دل نمیشینه فکر میکنم تو پست پرو خراب کردی زیادی Glow ـــ غیر استاندارد دادی
موفق باشی
مرسی از نظر شما دوست عزیز هدف ایجاد یه هوی مرطوب با مقداری مِه بودش glow هم به همین علت استفاده شدش

:rose:
سلام.وای سعید چقدر کار خوبی شده.خیلی حرفه ای شده.
زوایای دوربین عالی شدن.حس خیلی خوبی میده به آدم
بهت تبریک میگم به خاطر اسکاترینگ عالی کارت.
رندر روزت آسمونش یه خورده نچسبید اما رندر شبت بی عیب شده.
در مورد پست به نظرم بسیار واقع گرایانه و عالی در اومده.درخششی که دادی انگار حس خواب و زلالی میده به آدم! این ساعت شب توی شرکت وسط یه پروژه سنگین بودم کار شب رو دیدم حس کردم یه باد خنک خورد بهم.جدی میگم.
فاز هنری کارت عالی شده. ببین حمید جان توی سبک کاریت رنگ های خشن و تند هست .اما خب سعید جان سبک کاریش آروم و ملو هست. هر 2 نظر محترمه.
به نظرم سوژه که خود خونه باشه توی کادر بندی عالی نشده. اما اگه کل منظره مد نظر باشه حرفی نمیمونه
کار از نظر من نمره 8 از 10 رو میاره.پیشنهاد برای تاپ گالری

مرسی عارف جان از اینکه وقت گذاستی خوشحالم که خوشِت اومدش از کار
خودم از کاره روز بیشتر خوشم اومدش ینی یه سری تغییرات تو تنظیمات رندر دادم که نتیجه خوبی داد.
نظرت درباره پرسناژ چیه؟

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام دوباره.پرسوناژ هم خیلی خوب شده.همه سایه ای که براش ساختی هم اینکه سایه واقعی روی تن خودش هم افتاده.
من این دفعه یه فکری به ذهنم رسید. که مثلا آدم های خود مکس رو بزاریم بعد توی فتوشاپ مشابه رو پیدا کنیم.چون سایه سه بعدی یه چیز دیگش.
البته یه سری مدل های جدید شیر شده توی نت کیفیت قابل قبولی داره
JanPose001.jpgBigIllustration.jpg

کار خیلی زیبایی زدی سعید لندسکیپ و فضا سازی خیلی خوب شده درخت ها تو صحنه فقط کمی در سطح پایین تری قرار دارن رندر شب هم زیادی روشن شده و درخت ها تاثیر زیادی گرفتن از نور آسمون کار بسیار عالی شده رندر روز پیشنهاد واسه تاپ گالری

Mehran coyote

Well-Known Member
محیط سازی خیلی خوب شده رندرها هم همینطور

رندر شب رو با سعید پاکزاد موافقم : درخت ها کاملا با نور و محیط هم خوانی نداره

خسته نباشی

behrang2

Member
خیلی خوبه مخصوصا دیتل نزدیک دوربین فقط تنها چیزی که دوس میداشتم بهتر میبود متریال سفی و اون لایه ی سیاه خود خونه هستش(کلا بدنه) یکمی خاصتر میبود وساده نمیبود بهتر می شد البته شاید من خوب دقت نکرده باشم :) عالیه

fiuoj

New Member
44046956761625845355.jpg17533880992253719458.jpg75169283558854928601.jpgسلام به همه دوستان

این یکی از کارهای من برای حدودا یکسال پیش

مدل سازی و رندر

3Dmax_vray_photoshop

saeedmagic

Member
کار خیلی زیبایی زدی سعید لندسکیپ و فضا سازی خیلی خوب شده درخت ها تو صحنه فقط کمی در سطح پایین تری قرار دارن رندر شب هم زیادی روشن شده و درخت ها تاثیر زیادی گرفتن از نور آسمون کار بسیار عالی شده رندر روز پیشنهاد واسه تاپ گالری
مرسی سعید جان :rose:

زیبا و حرفه ای خیلی کار زیلایی شده
مرسی :rose:

محیط سازی خیلی خوب شده رندرها هم همینطور

رندر شب رو با سعید پاکزاد موافقم : درخت ها کاملا با نور و محیط هم خوانی نداره

خسته نباشی

مرسی مهران جان :rose:

خیلی خوبه مخصوصا دیتل نزدیک دوربین فقط تنها چیزی که دوس میداشتم بهتر میبود متریال سفی و اون لایه ی سیاه خود خونه هستش(کلا بدنه) یکمی خاصتر میبود وساده نمیبود بهتر می شد البته شاید من خوب دقت نکرده باشم :) عالیه
مرسی از نظرت بهرنگ جان :rose:

سلام
استاد
خوب شده مخصوصا رندر شب
مرسی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا