رندر انیمیشن

mohsen_blid

Active Member
سلام خدمت دوستان
من دارم روی امیتر ها کار می کنم و موقعی که می خوام ازشون رندر بگیرم نمی تونم در حرکت ازشون رندر داشته باشم
یعنی تنها یک فریم رو در صفحه رندر نشون میده در صورتی که مثلا باید 48 فریم رو پشت سر هم بهم نشون بده
هر کاری کردم تو تنظیماتش اما نشد ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور می تونم این کار رو کنم
از بچ رندر هم استفاده کردم اما افاقه نکرد

اصلا دقیقا چطور میشه تنظیمات صفحه رندر رو انجام داد تا بشه انیمیشن ها رو هم درست دید فریم پشت فریم نه اینکه تنها یه فریم باشه؟

ممنون

آخرین ویرایش:

mohsen_blid

Active Member
سلام ممنون که جواب دادی اما تو بخش render setting قسمت file output رو دارم اما اونایی که می گی رو من ندارم avi رو دارم اما در بخش file output اونم در بخش image format میشه بیشتر راهنمایی کنی render setup رو پیدا نمیکنم

mohsen_blid

Active Member
ممنون عزیز اما بازم درست نشد
قسمت time output گزینه range یا active time segment رو انتخاب کن نمی تونم پیدا کنم راهنمایی می کنی

maxscript

Well-Known Member
خیلی ساده هست شما در تنظیمات رندر قسمت Frame/Animation ext این رو روی Name.# تنظیم کنید و در قسمت پایین Frame Range رو تنظیم کنید و بعد رندر

شما نباید دکمه رندر را بزنید باید batch render کنید تا تصاویر به صورت انیمیشن در بیاد مایا را بزارید رو ماژول render بعد که منو ها عوض شد گزینه render > batch render را بزنید این هم عکس از کارhttp://8pic.ir/images/3xr30rpmmkg0ycnl0z.jpg

mohsen_blid

Active Member
من طبق تنظیمات شما انجام دادم اما نشد هم پلیر خود بچ رندر جواب نداد هم quicktime رو نصب کردم اونم نتونست کاری کنه در صورتی که در فایل های اموزشی که دارم در محیط مایا راحت رندر می کنه و می بینه و تستشون میکنه

maxscript

Well-Known Member
شما داده ها رو کجا ذخیره کردید برید همون جا ببینید چند فریم رند کرده اگر تعداد فریم ها درست بود که رندر مشکلی نداشته برای دیدن خروجی هم برنامه زیاد هست برید داده ها رو باهم ترکیب کنید بعد خروجی رو ببینید البته اگر مکس رو سیستمتون نصب دارید از ram player هم می تونید برای دیدن استفاده کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا