غیره رندر انواع روشنایی

arminAnim

کاربر متخصص
سلام به دوستان

با اجازتون یک کار ساده پُست بزنم.

اینها رو با سیستم Daylight مکس توی موتور رندر Mental ray تست زدم.
برای دوستانی که ممکنه آشنا نباشند، شیوه ی کار این سیستم اینطوریه که شما فقط موقعیت حدودی خورشید رو توی آسمون مشخص می کنید ، زمان روز و میزان نور و رنگ نور و آسمون رو خود سیستم محاسبه میکنه، البته Exposure هم می خواد که من اینها رو تقریبا توی یک Exposure گرفتم.
فصل نور تابستون بود. این سیستم قابلیت این رو هم داره که بر اساس تاریخ و موقعیت مکانی، نور اون نقطه رو به شما در زمان دقیقتون می ده.
نور دوتا آخری هم به چیزایی که توضیح دادم ربطی نداره خودم یک نور گذاشتم و رندر گرفتم.

درکل امیدوارم زیاد بد نباشه.

>>برای مشاهده ی بهتر جزئیات ، در ابعاد واقعی ببینید<<

picture.php

پیوست ها

• all 2.jpg
    all 2.jpg
    675.5 کیلوبایت · بازدیدها: 75
آخرین ویرایش:

arminAnim

کاربر متخصص
ممنون که توجه کردین :)

شب مهتابیش خیلی غیر طبیعی می زنه
چرا این قدر نورش از ظهر بیشتره؟
ببخشید کمی توی توضیح عکس مشکل وجود داره ، منظور شب با نور ِ چراغ ِ مهتابی بود، تصحیح می کنم.

جالب بود. فقط اگر میشه تنظیمات رندرت هم بزار مرسی
دقیقا چه بخشی از تنظیمات رندر مد نظرتون هست؟ تنظیماتش زیاده

madmaster_3d

Well-Known Member
کلا من منتال ری هیچی حالیم نیست. اگر بتونی یک آموزشی مثل آقا مهدی که برای v-ray ساختن بسازی عالی میشه. اشکال هم نداره اگر بعضی جاها رو اشتباه بگی. کلی ملت دعات می کنن. چون اصلا آموزش فارسی نیست از منتال ری

arminAnim

کاربر متخصص
کلا من منتال ری هیچی حالیم نیست. اگر بتونی یک آموزشی مثل آقا مهدی که برای v-ray ساختن بسازی عالی میشه. اشکال هم نداره اگر بعضی جاها رو اشتباه بگی. کلی ملت دعات می کنن. چون اصلا آموزش فارسی نیست از منتال ری
من خودم تخصصم رندر نیست اگر هم اطلاعات مفیدی داشته باشم که به سایرین کمک بکنه دریغ نمیکنم، اما یه سر به انجمن آموزش زدم، دیدم انقد قوانین براش گذاشتن که آدم آموزشی تهیه نکنه بهتره ;)

جدیدترین ارسال ها

بالا