رنجه رنجه شدن تصویر

DaDaDooDoo

کاربر VIP
سلام .
بنده یک فیلم با کیفیت رو می برم تو پریمیر 10 ثانیه اولش رو می برم . بعد که خروجی Microsoft AVI می گیرم تصویر رنجه رنجه می شه . نکته ای که هست اینه که حجم فیلم اصلی 250mb هست و بعد از خروجی گرفتن می شه حدود 1GB اما کیفیت میا د پایین .

1 -مشکل از کجا می تونه باشه ؟

2- بهترین تنظیمات برای بالاترین کیفیت چیه هست ؟

از اینکه با حوصله جواب می دید ممنونم .

sarab_ds

New Member
با سلام
اول فرمت فایل اصلی چیه؟در صورت avi نبودن اگر خروجی avi جواب نداد بهتره mpg خروجی بگیرید
تنظیمات خوب و نرمال dv pal 48khz

حسین کاشانی

Active Member
دوست عزیز
بسته به نوع فیلمی که داری و استفاده ای که از اون می خواهی بکنی پروژت رو انتخاب کن
اگه اون فیلم با کیفیتی که می گی مثلا HD 1024 هستش خوب اگه ببریش تو یه پروه ی DV Pal
قطعا کیفیتش پایین می یاد

armin eb

New Member
سلام .
بنده یک فیلم با کیفیت رو می برم تو پریمیر 10 ثانیه اولش رو می برم . بعد که خروجی Microsoft AVI می گیرم تصویر رنجه رنجه می شه . نکته ای که هست اینه که حجم فیلم اصلی 250mb هست و بعد از خروجی گرفتن می شه حدود 1GB اما کیفیت میا د پایین .

1 -مشکل از کجا می تونه باشه ؟

2- بهترین تنظیمات برای بالاترین کیفیت چیه هست ؟

از اینکه با حوصله جواب می دید ممنونم .
ابتدا باید فرمت فابل سورس شما Dv avi باشه تا بتونی بدون مشکل اونو تو پریمیر ( کلیه ورژن ها ) باز کنی برای اکسپورت گرفتن هم باید از بین زیر مجموعه های Avi که پریمیر ارائه میده گزینه microsof avi و بعد از اون گزینه Pal dv رو انتخاب کنی ( البته 1- باید رنگ فال سورس شما مشخص بشه که PALیا NTSC باشه تا بتونی پروژه منتاسب با اونو برای ویرایش و تدوین باز کنی 2 - حتماً رزولوشن تصویر خروجی رو هم حتماً باید 720*576 بگیری ) راستی یادم رفت اینو بگم که فایل اصلی که برای تدوین باز کردی PALیا NTSC بود فایل خروجی ات هم حتماً باید همون فرمت رنگ رو داشته باشه. امیدوارم جواب سئوالت رو پیدا کرده باشی، به امید موفقیت

amir8616

New Member
سلام
من هم فیلم رو که با avi کپچر میگیرم فیلمم رنجه رنجه ای میشه
یه راه حل پیدا کردم شاید به دردتون بخوره
اول باید با برنامه dv captur فیلم رو کپچر کنید
بعد توی ادیوس ببرید با دادن فیلتر این مشکل حل میشه
در نهایت خروجی رو میتونید روی دی وی دی بگیرید
لطفا اگه راه حل بهتری کسی بلده به من هم اطلا بده
[email protected] 09392498524

جدیدترین ارسال ها

بالا