رفع نویز رندر

سلام دوستان من با vray پلاگین solid rocks که رندر میزنم به شدت نویز داره. میشه راهنمایی کنیید چه پارامتراییو رو بالا ببرم که از بین بره؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
طبیعیه که با سالید کار میکنید نویز داشته باشه ...

از پلاگین Denoiser استفاده کنید .

babak2127

New Member
طبیعیه که با سالید کار میکنید نویز داشته باشه ...

از پلاگین Denoiser استفاده کنید .
میشه بگید یعنی چی طبیعیه؟
من هم با سالید راکس کار میکنم ولی هیچ مشکلی ندارم.مگه سالید راکس غیر فقط یه رابط نرم افزاریه با ور ریه؟
همون کیفیتی که با تنطیمات دستی وی ری میشه داشت با سالیدم میشه داشت.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
ببنید عزیز سالید تنظیمات رو بهینه میکنه با یک سری preset ... که خب هروقت رندر سرعتش بره بالا افزایش نویز طبیعیه !

prince_Persia_7

Well-Known Member
توی تنظیمات SolidRocks این دکمه رو غیر فعال کن. بعد متريال هایی که Glossiness دارند رو چک کن که در قسمت Reflection مقدار Subdivs ـش کم نباشه. چون SolidRocks معمولا موقع رندر مقدار Subdivs رو موقتا میزاره روی هفت. کلا پلاگین رو اعصابیه ولی سرعتش فوق العادست.

پیوست ها

• Auto Glossies Subdivs.jpg
    Auto Glossies Subdivs.jpg
    128.7 کیلوبایت · بازدیدها: 28
آخرین ویرایش:
توی تنظیمات SolidRocks این دکمه رو غیر فعال کن. بعد متريال هایی که Glossiness دارند رو چک کن که در قسمت Reflection مقدار Subdivs ـش کم نباشه. چون SolidRocks معمولا موقع رندر مقدار Subdivs رو موقتا میزاره روی هفت. کلا پلاگین رو اعصابیه ولی سرعتش فوق العادست.

ممنون از راهنماییت پرنس جان. نویز ها تا حد قابل توجهی از بین رفتن فقط یه مقدار خفیفش مونده که اونم از نور هاست.

آخرین ویرایش:

prince_Persia_7

Well-Known Member
برای رفع اون نویز های باقیمانده بهتره دکمه ی Auto VrayShadows Subdivs رو هم غیر فعال کنی و توی تنظیمات منابع نور قسمت VrayShadows param مقدار Subdivs رو کنترل کنی.

جدیدترین ارسال ها

بالا