رشته کامپیوتر

shabestan

Banned
سلام دوستان ایا رشته کامپیوتر در فنی حرفه ای دانشگاه هم داره لطفا راهنمایی کنید >
:cool:

sshr

Member
آري !
من خودم الان براي كارداني كامپيوتر دارم ميخونم و رشتم كامپيوتر بوده و فني حرفه اي

shabestan

Banned
اخه توش موندم برم علوم کامپیوتر(ریاضی) یا کاربرد کامپیوتر(ریاضی)یا مهندسی کامپیوتر(ریاضی)یا کامپیوتر(فنی)
کمکم کنید
مخلصیم.:cool:

moslancer2

Member
بازم سلام دوست عزیز... ببین اگر ریاضی علاقه داری از ریاضی برو مهندسی... چون تمام کار با کامپیوتر مستلزم دونستن ریاضیات... از فنی هم میتونی بری من خودم فوق دیپلم کامپیوترم اما دیگه ادامه ندادم کارشناسی و اینارو... اگر به برنامه نویسی علاقه داری اگر از فنی بری خودت باید پی مطالب رو بگیری و عملی یادت میدن اما از ریاضی بیشتر تئوری هست... برای همین هر دو خوبه... اما من نمی گم حتما بری هر چی من میگم... خودت ببین به چی علاقه داری ببین رشته هایی که بعدها میتونی توی کارشناسی ناپیوسته فنی برای کامپیوتر انتخاب کنی دوست داری یا مهندسی رو از ریاضی...
در هر حال من با فنی موافق ترم چون که عملی همه چی رو یاد میگیری و اینکه خودت باید علاقه داشته باشی و میتونی سخت افزار و یا نرم افزار رو انتخاب کنی...:rose:

یه نکته دیگه اینکه توی کاردانی فنی هم سخت افزار داری هم نرم افزار و بعد برای کارشناسی میتونی دقیقا بگی که کدوم رو دنبال میکنی...:wink:

آخرین ویرایش:

esenosen

Member
شبستان جان اگه می خوای کامپیوترو درست و درمون خوره بشی و کارکشته بشی از راه ریاضی برو های کلاس ترم هست اگه دانشگاه خوبی هم قبول بشی که از خوره هم کارت میگذره پیشنهادم می کنم که کامپیوترو از همین الان با مبانی شروع کنی و کتاب های پایه ی انگلیسی هم تا میتونی بخون خیلی به کارت میاد

آخرین ویرایش:

rezajack

New Member
سلام دوست عزیز آره در دانشگاه داریم به نظر من اگه میخوای پایه رشته کامپیوترت قوی بشه و در دانشگاه مشکلی نداشته باشی از فنی

بری بهتره ولی باید پایه درس ریاضی را هم قوی کنی چون تجربه به من نشان داده که اگر ریاضی در رشته های فنی قوی باشه خیلی از

سختی ها برطرف میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا