رسیدگی و نظارت بیشتر و بهتر به بخش گالری

30min

Banned
سلام .
راستش مدتی است بخش گالری تبدیل شده به بخش سئوالات و درخواست ها !
به نظرم اگر نظارت بیشتری بشه روی طرحها خیلی خوب هستش .
ابتدائی ترین طرح ها رو میشه در گالری دید که توسط برخی کاربران قرار داده میشه یا کارهایی که هنوز در مرحله پایه هستن و برای نظر خواهی در این بخش قرار داده میشن .
با این روند که پیش میره میبینی فردا یکی یک صفحه سفید میزاره و میگه نظرتون در این باره چی هستش ؟
اگر طرح ابتدائی باشه و بچه ها انتقاد کنن صاحب طرح میگه انتقاد که مکنین پیشنهاد هم بدین .
در حالی که کار باید تا یک جایی پیش رفته باشه تا بچه ها بتونن نظر بدن .
تا بجال چندین طرح بوده که واقعا من موندم چی نظر بدم در مورد طرح .
قصد توهین ندارم اما از دوستان میخوام فقط طرحی رو آماده نکنن که بزارن تو گالری و سعی کنن که تمام تلاششون رو بکنن و برای بهتر شدن طرح نظر دوستان حرفه ای تر رو جویا بشم .
امیدوارم کسی دلگیر نشه از من که تنها قصدم اینه که وقتی یکی میاد و گالری رو میبینه واقعا احساس کنه رفته تو یک گالری واقعی .
در آخر از دوستان میخوام برای ایده و سئوالات به بخش سئوالات و درخواست ها برن .
موفق باشید دوستان .

POP2

Member
سلام به سیمین جون: :wink: (اینم از اون چشمکها که دیگه نمیزنی)

فکر کنم بخش گالری و نظرخواهی دیگه همینه ، یکی حرفه ای کار خوبی میزاره ، یکی مبتدی کار پایین تری رو میزاره و هر دو واسه نمایش و رفع مشکلات طرح و یادگیری بهتر ، این کار را انجام میدن.

منم یه جورایی باهات موافقم اما با این حال نمیشه کاری کرد و فکر کنم تنها کاری که میشه انجام داد تغییر نام اون بخش است که بهتره گالری از بخش حذف کنن و فقط اسمش رو بخش نظر خواهی بزارن چون هر کی یه طرحی در اونجا قرار میده برای نظرخواهی هستش .

موفق باشیــ .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سیمین جان در مورد اینکه میگید بچه ها سعی کنن کارهاشون رو ارتقا بدن کاملا موافقم.
اصلا اگر خلاف این باشه که فایده ای نداره!

ولی در مورد اینکه میگید هر نوع طرحی گذاشته نشه زیاد موافق نیستم! (با کمال احترام! :دی)
به این خاطر که کلا محیط سایبر و اینترنت و بخصوص انجمن ها یک محیط کاملا عمومی هستن.
ما نمیتونیم یوزرها رو به سطح های مختلف قوی و ضعیف فیلتر کنیم و ازشون بخوایم که مثلا تا توی
فلان قسمت قوی نشدی کار نذار!
اصولا همین کارهای ضعیف هست که یه شروع برای کارهای قوی میشه. این مطلبی که گفتم شعار
نیست چون به عینه دیدیم که خود ما هم همینطور بودیم! مگه یه نفر مثل ماندانا از روز اول که فتوشاپ
رو توی عمرش دیده ، سریع قلم نوریش رو گرفته دستش و شروع کرده به دیجیتال پیتینگ زدن؟!؟
اونم اول از کارهای ضعیف شروع کرده و پله پله با کمک کسایی که تو این زمینه قوی تر بودن خودش رو بالا کشیده.

این موضوع مثل اینه که بیان تو جامعه قانون بذارن که از فردا بچه های زیر فلان سال حق ندارن بیان توی
خیابون چون توانایی شون برای محافظت از خودشون کمه!! خوب اون بچه هم باید اونقدر بیاد توی
خیابون شلوغ و کم کم مهارت سالم موندن توی خیابون شلوغ رو یاد بگیره.

تنها کاری که میتونیم انجام بدیم و POP2 جان هم بخوبی اشاره کردن اینه که این قسمت نظرخواهی و گالری رو
2 بخش کنیم. یک بخش نظرخواهی و یک بخش گالری. بعد اون سری کارهایی که فقط در حد نظر دادن هستن و
به قول شما عملا نباید توی بخش گالری باشن رو توی اون قسمت نظرخواهی قرار بدیم و کارهایی که سطحشون
بالاتر و در حد مطلوب هست به بخش گالری برن.
باید با عرفان و مدیرای ارشد صحبت کنم و ببینم چنین چیزی رو میشه ایجاد کرد یا نه.

موفق باشید.

30min

Banned
خوب این یک جورایی باعث سردرگمی میشه که بخش گالری جدای از نظرخواهی باشه .
ببینید اینجا یک انجمن تخصصی هستش .
مثلا خود من یک مبتدی در مکس حساب میشم .
من تمرین زیاد کردم و مدلهای مختلف رو به هر طریقی که شده زدم و نهایتا بعد از 2 ماه تونستم یک آدمک بسازم انیمیت کنم.
بعدش طرحم رو گذاشتم توی گالری سه بعدی .
بچه ها لطف داشتن و نظراتشون رو دادن و هر کس نظری داد در مورد یک قسمت .
چون کار من ابتدائی بود اکثر دوستان نظراتی مشابه دادن که بیشتر کار کن یا روی انیمیت دقت کن و .....
مطمئنا این نظرات زیاد من رو راهنمایی نمیکنه چون اونقدر طرح من مبتدی بوده که هیچ کس حوصله نمیکنه که بیاد و یکی یکی راهنمایی کنه چون ایراد زیاد داره .
اما اگر من یک کار متوسط یا حرفه ای بزارم بچه ها راهنمایی های ریزترو دقیق تری میکنن که کارم رو بهتر میکنه .
حالا اگر من بیام و یک sphere رو بزارم رو Box و بگم که این آدمک هست لطفا من رو راهنمایی کنید !
انصافا خود شما چه نظری میدی ؟!
مطمئنا نظرت اینه : بیشتر کار کن . چون اگر بخوای توضیح بدی باید یک صفحه به من آموزش بدی .
از این 3 حالت که گفتم نتیجه این حاصل میشه که کار بهتر نظر بهتر میاره .
دارم میرم جایی دیرم شده بقیش و بعد مینویسم . :wink:
بای .

p30room

Member
سلام
به نظرم هر طراح موفقی در حال حاضر مطمئنا در شروع کار کم و کاستی زیادی داشته یا به قول شما طرح های ضعیفی زده ولی به مرور وقتی افرادی که در این کار حرفه ای هستند بیان و اشکالات طرح رو بگن به مرور اشکالات برطرف خواهد شد پس بهتره زیاد در این مورد سخت گیری نشه
موفق باشید

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
اتفاقا به نظر من اگه همین بچه هایی که کارای مبتدی میذارن و ما بهشون نظر میدیدم، میتونه خیلی بهشون کمک کنه و طرح جدیدی رو که میزنن بهتر باشه.
من خیلیارو میشناسم که تو این انجمن یا انجمن های دیگه با گذاشتن طرحای مبتدی و ساده و نظرات سازنده الان کارای حرفه ای انجام میدن.

hhhhaaaa

Member
سلام

یه چیز اگه قرار بشه این کار رو بکنید و دو بخش رو جدا کنید ! کی باید بگه کدوم طرح بره تو گالری و کدوم بره نظر خواهی ؟!
و مثلا من کاربر ساده یه طرح زدم خیلی داغونه ولی واسه خودم کلی ارزش داره نسبت به کارای قبلیم اونوقت چطوری بفهمم که باید تو کدوم یکی از تاپیک ها بزارم ؟! یا مثلا من گذاشتم تو گالری مدیران بیان بزارن تو نظر خواهی به نظر شما تو روحیه من طراح چه تاثیری میزاره؟!
آیا از بهترین کارها یا همون طرح ها نمیشه ایراد گرفت و نظر داد؟!
هر چقد یه طرح عالی باشه باز جای نظر دادن اینکه اون رنگش اون بشه بهتره فلان فلان بشه داره !
کاری که زیاد حرفه ای هم هست که میزارین تو گالری کارهای برتر خوب دیگه چه نیازی به این کار هست!
خیلی کم تو گالری کارهای برتر کار میزارین ! بهتره کارهای بیشتری رو بزارین تا دوستان با روحیه و تلاش بیشتر کار کنن , مثلا همین تاپیو گرافی آخری که سارا جان درت کردن به نظر من ارزش گذاشتن تو کارهای برتر رو داشت من اینجور فک میکنم که چون مدیر انجمن فتوشاپ هست مثلا بعضی ها میگن ببین چون مدیره کارشو گذاشته اونجا ولی نه اینطور نیست ! و اینکه به نظر من بهتره کار هایی که کمی حرفه ای هستن هم بزارین ! تا دوستان با روحیه و تلاش بیشتر کار کنن ! حتما نباید آپولو هوا کنن که بذارین !

باز خود دانید اینا نظر من بود :)
موفق بباشید دوستان :rose:

30min

Banned
نمیدونم دوستان اصلا نوشته های من رو خوندن یا فقط عنوان رو خوندن ؟!
من میگم طرحهایی که زحمتی روشون کشیده نشده جایی در گالری ندارن باز شما میای میگی باید کارهای مبتدی ها هم دیده بشه .
اگر یکبار پست من رو بخونید چندین بار نوشتم کارهایی که زحمتی براشون کشیده نشده نباید در گالری قرار بگیرن .
ببینید بیاین سعی کنیم کارهای قشنگ بکنیم نه اینکه حرف های قشنگ بزنیم .
خودمون رو که گول نمیزنیم .
خیلی از کاربران هستن از نظر دیگران خوششون میاد ! فقط دوست دارن دیگران برای پست هاشون نظر بدین و به هیچ عنوان به راهنمایی ها عمل نمیکنن !
الان کاربرهایی هستن که 10 تا تاپیک زدن و هنوز هیچ پیشرفتی در کارشون حاصل نشده و تازه Resume کاری هم برای خودشون درست کردن !
به سایت های گراقیکی بزرگ سری بزنید .
اصلا از این حرف ها ندارن که سعی کن کار کن بهتر میشی و اینجور حرف ها ....
به نظر من حتی وقتی که برای نظر دادن میگذاره یک شخص ارزش داره و کسی که یک طرح بی ارزش رو میزاره برای وقت شما هم ارزش قائل نیست .
باز هم ذکر میکنم منظور من از طرح بی ارزش طرح های ساده ای که مبتدیان براشون زحمت زیادی کشیدن نیست .
بابا گالری که جلوی چشمان مبارکتون پس یک سری بزنید تا متوجه منظور من بشید .
موفق باشید دوستان .

آخرین ویرایش:

hamid

Well-Known Member
[FONT=&quot]سلام من کلا با این [FONT=&quot]ح[/FONT][FONT=&quot]رف شما از بیخ و بن مشکل دارم و[/FONT][FONT=&quot]اصلا قبولش ندارم[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]این حرفی که شما زدی از چند نظر اشتباه هست[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]نظر خواهی[/FONT][FONT=&quot] درباره کارهای ضعیف و متوسط خیلی مهمتر از کارای قوی و حرفه ای هست[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]البته این[/FONT][FONT=&quot] حرفی که دارم میزنم نظر شخصی من نیست این سیستم [/FONT][FONT=&quot]استاندارد[/FONT][FONT=&quot] آموزش[/FONT][FONT=&quot] art [/FONT][FONT=&quot]هست که تو اکثر آکادمی[/FONT][FONT=&quot]های معتبر دنیا استفاده میشه[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]خود من تو یکیشون شرکت داشتم که توسط[/FONT][FONT=&quot] The Metropolitan Museum of Art [/FONT][FONT=&quot]به صورت آنلاین [/FONT][FONT=&quot]برگزار شد[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]حوب بزارید برنامه ای که اونجا اجرا میشد میگم و بعدشم دلایلی که چرا[/FONT][FONT=&quot]بهتره میگم[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]اونجا هم یه قسمت مربوط به نظر سنجی بود که هرکسی کارهاشو قرار میداد[/FONT][FONT=&quot]و بقیه نظر میدادن و چیزی که تو این قسمت اهمیت داشت این بود[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]کار های[/FONT][FONT=&quot]ضعیف و متوسط [/FONT][FONT=&quot]برای جهت گیری درست و ارتقاع تکنیک حتما به 2 جور نظر سنجی [/FONT][FONT=&quot]احتیاج دارن[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]1- [/FONT][FONT=&quot]نظر سنجی تکنیکی[/FONT]
[/FONT]​
[FONT=&quot]2- نظر سنجی درک هنری[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]و نکته مهمش که کاملا[/FONT][FONT=&quot]متضاد با نظرات دوست عزیز ماست ، اینجاست که این 2 نوع نظر سنجی مخصوص کارهای متوسط[/FONT][FONT=&quot] و ضعیف ، که بشدت بهش نیاز دارن[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]بحث نظر سنجی در مورد کارهای قوی و حرفه ای [/FONT][FONT=&quot]اونجا معمولا شامل حالت های ساده یا نیمه پیچیده ای از[/FONT][FONT=&quot]تحلیل هنری میشه ( که خوب[/FONT][FONT=&quot] این شامل سبک و گرایش کار هم میشه مثل گرایش های[/FONT][FONT=&quot]modern [/FONT][FONT=&quot]، [/FONT][FONT=&quot]post modern [/FONT][FONT=&quot]، [/FONT][FONT=&quot]abstract [/FONT][FONT=&quot]،[/FONT][FONT=&quot]conceptual [/FONT][FONT=&quot]، [/FONT][FONT=&quot]minimal [/FONT][FONT=&quot]futurism, Post Structural,[/FONT][FONT=&quot]و ...) که میتونه [/FONT][FONT=&quot]مثلا[/FONT][FONT=&quot] شامل برسی های[/FONT][FONT=&quot] thematic [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] pragmatics [/FONT][FONT=&quot]کار هم باشه[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]و نهایتا بحث تکنیکی ( تکنیک های[/FONT][FONT=&quot] CG [/FONT][FONT=&quot]، رنگ [/FONT][FONT=&quot]آمیزی ، برسی های [/FONT][FONT=&quot]فرومیک [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] ...)
[/FONT]
[FONT=&quot]که خوب فکر میکنم که این بحث ها هم تا حدودی [/FONT][FONT=&quot]خارج از هدف های سایت[/FONT][FONT=&quot]Majid Online [/FONT][FONT=&quot]باشه[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]برای همین ، من دقیقا برعکس دوستمون سیمین جان [/FONT][FONT=&quot]فکر میکنم[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]مهمترین هدفهای یک بخش نظر خواهی تو همین سایت و سایت های دیگر باید[/FONT][FONT=&quot]جهت دادن و اصلاح کارهای ضعیف باشه[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]نه آنالیز کارهای قوی[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]با تشکر[/FONT]
[/FONT]​

[FONT=&quot]The Metropolitan Museum of Art[/FONT]

آخرین ویرایش:

mrtnet

Member
با سلام

اول از همه بنده کل پست ها خوندم میشه گفت نظرم روی پایه این پست ها میدم نه میخوام از خودم تعریف کنم نه چیزی چون استاتید بزرگی هستن که برای من قابل احترام هستن سارا خانم ، ناکوت ، اقا عرفان و... ولی میشه گفت حرف سیمین درسته دلیلی نداره کارهایی که واقعا ارزش نظر دادن هم نداره در سایت گذاشته بشه من چند وقت پیش یه کارت ویزیتی دیدم که طرف واقعا هیچی از گرافیک نمیدونست اومده بود اون درست کرده بود و من هیچ نظری نداشتم بدم چون نظر دادن من انتهاش به نوشتن حداقل 100 خط میشد بلکی هم بیشتر از این طرف نمیشه جلوی کاربر گرفت که چون تو طرحت ضعیفه نمیتونی بزاری شاید اصلا متوجه ضعیف بودن کارش نشه و فقط یکسری از دوستان بدونند که این کار ضعیف هست اگر بخوان کسی روی این بخش نظرات داشته باشه باید اون تاپیک که ضعیف بوده حذف بشه و این باعث تو ذوق خوردن کاربری میشه که واقعا با علاقه کارش شروع کرده فقط بهترین راه برای جدا سازی این کار این هست که این 2 بخش جدابشه و باز به روال عادی طی بشه و هر کاری که ضعیف بود اصلا نظر داده نشه و همینجوری به نظر من خوده شخص متوجه میشه چون واقعا یسری کارا مشکل داره و اینکه شما هم سیمین خانم حرص نخورید چون این انجمن و در کل نت دنیایی عمومی هست نمیشه کاریش کرد ...

موفق و پیروز باشید امیدوارم از حرف های من کسی ناراحت نشه و بر نخوره :paint:

30min

Banned
اوکی به قول رضا فکر کنم باید بیخیال شم !
حمید جان ممنون که بدون خوندن پست های قبلی میای و یک سری توضیحات در مورد هنر گرافیک و Academy Award میدی !
قبول کنید سخته که بیای این همه خط تایپ کنی بعد ببینی باز نخونده میان و بحث رو ادامه میدن .
امیدوارم تدابیر اندیشیده بشه .
موفق باشید .

hamid

Well-Known Member
اوکی به قول رضا فکر کنم باید بیخیال شم !
حمید جان ممنون که بدون خوندن پست های قبلی میای و یک سری توضیحات در مورد هنر گرافیک و academy award میدی !
قبول کنید سخته که بیای این همه خط تایپ کنی بعد ببینی باز نخونده میان و بحث رو ادامه میدن .
امیدوارم تدابیر اندیشیده بشه .
موفق باشید .

من کلا همه پستارو خوندم بعد اون پست رو زدم و کلا این حرف شما که بعضی از طرح ها نباید گذاشته بشه
با دلیل منطق و... جواب دادم که نظر خواهی واسه چیه
چه صفحه سفید بزارن چه کار حرفه ای
درضمن academy award هیچ ربطی به حرفا من نداره:shock::shock:
من درباره سیستم آموزشی academice هنر صحبت کردم:wink:

آخرین ویرایش:

hamid

Well-Known Member
ابتدائی ترین طرح ها رو میشه در گالری دید که توسط برخی کاربران قرار داده میشه یا کارهایی که هنوز در مرحله پایه هستن و برای نظر خواهی در این بخش قرار داده میشن .
با این روند که پیش میره میبینی فردا یکی یک صفحه سفید میزاره و میگه نظرتون در این باره چی هستش ؟
اگر طرح ابتدائی باشه و بچه ها انتقاد کنن صاحب طرح میگه انتقاد که مکنین پیشنهاد هم بدین .
در حالی که کار باید تا یک جایی پیش رفته باشه تا بچه ها بتونن نظر بدن .
.

اصولا همین کارهای ضعیف هست که یه شروع برای کارهای قوی میشه

اما اگر من یک کار متوسط یا حرفه ای بزارم بچه ها راهنمایی های ریزترو دقیق تری میکنن که کارم رو بهتر میکنه .
حالا اگر من بیام و یک sphere رو بزارم رو Box و بگم که این آدمک هست لطفا من رو راهنمایی کنید !
انصافا خود شما چه نظری میدی ؟!

سلام
به نظرم هر طراح موفقی در حال حاضر مطمئنا در شروع کار کم و کاستی زیادی داشته یا به قول شما طرح های ضعیفی زده ولی به مرور وقتی افرادی که در این کار حرفه ای هستند بیان و اشکالات طرح رو بگن به مرور اشکالات برطرف خواهد شد پس بهتره زیاد در این مورد سخت گیری نشه
موفق باشید

نمیدونم دوستان اصلا نوشته های من رو خوندن یا فقط عنوان رو خوندن /QUOTE]

[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [FONT=&quot]مهمترین هدفهای یک بخش نظر خواهی تو همین سایت و سایت های دیگر باید[/FONT][FONT=&quot]جهت دادن و اصلاح کارهای ضعیف باشه[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]نه آنالیز کارهای قوی[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]با تشکر[/FONT]
[/FONT]​

mehdi2477

Member
با نظرات سیمین موافقم :

وقتی کاربری حرفه ای قراره کار خودش را تو گالری بزاره دیگه دنبال نظراتی همچون طرح ( خوب شده ، بیشتر روش کار کن) و از این دست حرفا نیست .

چون برای کار وقت گزاشته ، انتظار داره نظر دهندگان نیز وقت بزارند و به جای کلیات بیشتر در مورد جزئیات طرح بحث کنند.
در غیر این صورت درسته که کاربرای عادی تشویق میشن ولی دنبالش کاربرای حرفه ای یه جورایی دلسرد میشن و

شاید پیش خودشون بگن این چه کاریی که ما داریم میکنیم ( کسی نیومد واقعا خطای کار ما را بگیره)

به نظر من :

گالری دارای چند فیلتر خاص برای ارائه کارهایی برتر کاربران ( جدای از تاپ گالری). چرا؟

1- با وجود فیلترهایی برای تعیین قرارگیری تصویرهای ارسالی اصولا طرحهای کمتری در گالری قرار میگیره :

نتیجه : اساتید فن وقت بیشتری برای انتقاد از طرح دارن و نظرات سازنده تری ارائه میدهند.

2- طرحهای ضعیف کاربران که در مرحله ابتدایی نظر سنجی قرار گرفته شده پس از رفع اشکالات و عبور از فیلتر نهایی میتونه در این گالری برای نظر خواهی فنی قرار داده بشه :

نتیجه : دیدن طرحهای قوی و ایجاد انگیزه برای کاربران تازه کار برای ارائه کارهای بهتر و در نتیجه استفاده از نظرات حرفه ای تر.

V.Valizadeh9

Well-Known Member
سلام من هم کاملا با گفته های دوستان (سیمین و مهدی و ... ) موافقم .
این قدر کامل گفتید که جای هیچ صحبتی رو باقی نمیزارید.
فقط میمونه رسیدگی مدیران عزیز!
این پست من صرفا جهت حمایت از شما عزیزان بود:)

hhhhaaaa

Member
منظورم رو به طور خلاصه باز میگم:
من یه طرح زدم و انقد مبتدی هستم که کارمو فک میکنم" ااااااااااااااااه چی طرحی زدم " خوب آیا پست دادن تو انجمن اجازه به تایید داره ؟!
نه نداره ! اونوقت من بزارم تو گالری یا نظر خواهی ؟! از کجا بفهمم حرفه ای هست ؟! یا هر پست فقط تو اون دو قسمت رو مدیران باید تایید کنن ؟! که واسه کی تو کدوم قسمت بره؟! به اینا هم توجه کنید :wink:
نمیدونم چی بگم والا :-?
واسه من در هر صورت فرقی نمیکنه ! :rose:

mehdi2477

Member
ببین حسین جان :

شما یک کاری را انجام میدی ، به عنوان یک
گرافیست خودت باید بدونی که چقدر روی کار وقت گزاشتی و کار چه قدر کامله . ok

خوب شما میایید طرحتون را میزارید تو بخش نظر خواهی ،
2 حالت پیش میاد :

1- اکثر کاربرا میان میگن اینجای کار اشکال داره و نمیدونم بیشتر روش کار کن و ...

2- کاربرا و مدیرا ( به خاطر سطح بالای کار) میگن نمیشه یه نظر کلی روش داد بیا بزار تو بخش گالری تا اونجا روی کارتخصصی تر بحث کنیم .

خوب نتیجه ؟

کاربر دیگه
حتما به نظرات مفید دیگران تو بخش نظر خواهی عمل میکنه و سعی میکنه تا کار را انقدر

بالا ببره که بتونه
نظر تخصصی کاربران را تو بخش گالری را هم داشته باشه .

نتیجه کلی :

میبینید که این بار دیگه به نظرات داده شده واقعا عمل میشه ( احترام گزاشتن به نظرات کاربران) و در

نتیجه
ایجاد انگیزه برای بالا تر بردن سطح کار و استفاده از نظرات فنی کارشناسان .

آخرین ویرایش:

30min

Banned
حمید خان من از شما توقع گیرایی بالاتری دارم .
وقتی میگم Academi Award منظورم اسکار هستش و میخوام بگم این آکادمی هنری که شما میگی ربطی به بحث نداره و همین طور اصطلاحاتی که نمیدونم اصلا اینجا جاش نیست گفتنش .
بعدا راجع بهش باید یک مقاله کامل بنویسم .
hhhhhhhhhhaaaaaa عزیز وقتی شما خودت به طرحت میگی ااااااهههههه خوب دیگران که مشخصه دیگه .
به نظر من وقتی یک کاربر از کارش راضی میشه باید بزاره برای گالری و نظرخواهی .
در مورد خوندن پست های قبلی هم پس باید بگم با دقت نخوندی چون من میگم طرح به درد نخور ( در کلامی ساده ) نباید در گالری باشه ولی طرح ضعیف مطمئنا میتونه اون هم شرایط خاص خودش رو داره .
نهایتا شاید راهی به جز پیشنهاد مهدی خان نداشته باشیم .
موفق باشید .

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من کاملاً مخالفم و بیشتر بچه های که اینجا شروع کردن به کار گذاشتن میشناسم

کسایی که الان به اینجا رسیدن : ماندانا , سارا , عرفان , شهرام و .... خیلی های دیگه که شما حتی نمیشناسینشون و کار بر های جدید تر مثل گیلاس و یا بهنام و ... با نظر به اینجا نرسیدن با تلاش بوده البته نظر شاید بخشی از اون بوده ( نزنید :green: )

هیچ کس از تو شیکم مامانش طراح نیست :green: من خودم با صفحه سفید شروع کردم :rose: شاید قدیمی تر ها یادشون باشه . الان هم همون صفحه سفید یکم رنگی شده .

آخرین ویرایش:

hamid

Well-Known Member
وقتی میگم Academi Award منظورم اسکار هستش و میخوام بگم این آکادمی هنری که شما میگی ربطی به بحث نداره و همین طور اصطلاحاتی که نمیدونم اصلا اینجا جاش نیست گفتنش .

:shock::shock:
من درباره سیستم آموزشی academice هنر صحبت کردم:wink:
وقتی شما اینارو باهم مقایسه میکنید خیلی برام جالبناک میشه:neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا