رسم نمودار تحت وب

venusabi

New Member
سلام دوستان.
من مي خوام با استفاده از اطلاعات يك جدول در بانك اطلاعاتي و زبان برنامه نويسي (اي .اس .پي) يا (جاوااسكريپت) يك نمودار در صفحه وب خود داشته باشم. ممنون مي شم اگه كسي كمكم كنه.

(متاسفم فونت انگليسي عمل نمي كرد.)

mehradmoein

Member
با سلام,
منظورتون از نمودار چه مدل نموداری هست.
مثلا مثل نمودارهای نظرسنجی؟

venusabi

New Member
نه . منظور من رسم نمودارهاي ارزشي مي باشد . نمودارهاي آماري كه براي مقايسه بكار مي روند.

iranexplorer.net

Active Member
یک نرم افزار تحت وب هست که این کارو انجام میده. الان حضور ذهن ندارم، شب رسیدم خونه نگاه می کنم بهتون اطلاع میدم.

venusabi

New Member
دستتون درد نکنه. من این نرم افزار رو الان دان لود کردم. یه تستش می کنم. باز اگه مشکلی داشتم مزاحمتون می شم. در هر حال از لطفی که کردید، بی نهایت ممنون.

parsa727

New Member
یک نرم افزار تحت وب هست که این کارو انجام میده. الان حضور ذهن ندارم، شب رسیدم خونه نگاه می کنم بهتون اطلاع میدم.
من نرم افزار را دانلود کردم ولي ازش سر در نياوردم ...ميشه راهنماييم کنيد ....با اين نرم افزار يا هر چيز ديگه چطور مي تونم با استفاده از يکسري از اعداد نمودار در asp بکشم ؟

k_asg

Member
اقا دستت درد نکنه
منم نتونستم کرک کنم این برنامرو و نتونستم استفاده کنم
اگه کرکشو دارید بی زحمت بزارید یه توضیحی هم درباره کارکردش بدید ممنون میشم

parsa727

New Member
برنامه در asp نوشته شده است .يراي رسم نمودار در asp چه بايد کرد ؟

amirlol

Well-Known Member
اینی که دادی فکر کنم کامپوننت بخواد البته من دانلود نکردمش !! اما اینطوری باید باشه !!!
درباره چارت هم می تونی براحتی با تگ html این کارو بکنی

parsa727

New Member
اینی که دادی فکر کنم کامپوننت بخواد البته من دانلود نکردمش !! اما اینطوری باید باشه !!!
درباره چارت هم می تونی براحتی با تگ html این کارو بکنی
لطفا يک مثال کوچک در مورد استفاده از تگ html بفرماييد

آخرین ویرایش:

m_ziba

Member
ببینم Report که ASp.NET می گیره به دردت نمی خوره؟ یا Cristal Report

amirlol

Well-Known Member
ببین می تونی مثلآ 5 تا رکورد داری بجاش تگ <td> می زاری و تگ whithe , hight رو بهش می دی و هم رنگ براش تایید می کنی !!

جدیدترین ارسال ها

بالا