بی بی کد رستوران با FRY render

aroen

Well-Known Member
سلام این تقدیم شما:rose:
این رستوران طرح 2 منه که با محدودیت های زمانی که وجود داشت تونستم 2 تا رندر براش بگیرم، مدل سازی تو مکس 2012 و رندر با fry render 1.5 انجام شده. طراحی داخلی براش انجام ندادم چون اصولا تو طرح های دانشگاهی نه لزومی به این کار هست و نه وقت کافی، از این جهت پیشا پیش از دوستان طراح و معمار،به دلیل سادگی کار عذر خواهی می کنم.
:wink:
منتظر راهنمایی هاتون هستم

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    973.9 کیلوبایت · بازدیدها: 79
  • resturan 1.jpg
    resturan 1.jpg
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 74
سلام
این اولین پست من بعد از 5 ماه میباشد مجید انلاین را گلباران کنید به میمنت آمدن من:green:
والا عاشق FRY هستم ایشالا کمپانی FRY این موتور فیزیکالو مانور بده بیاد بیرون گرچه فکر کنم حالا حالاها خبری ازش نیست و البته سستم خیلی قوی میخواد برا رندر با این موتور رند...
این کار هم که دوستمان انجام داده جز مشکل نویز در صحنه که خیلی بیش از حد هم نویز داره به نظرم مشکل دیگه ای نداره البته متریال صندلیها میتونست بهتر باشه ولی این گیر پیراهن عثمانی دادم به دل نگیر افرین
راستی یه پست پرو بزن تو گوشش کارتو طبیعیتر میکنه
یاحق

aroen

Well-Known Member
سلام
این اولین پست من بعد از 5 ماه میباشد مجید انلاین را گلباران کنید به میمنت آمدن من:green:
والا عاشق FRY هستم ایشالا کمپانی FRY این موتور فیزیکالو مانور بده بیاد بیرون گرچه فکر کنم حالا حالاها خبری ازش نیست و البته سستم خیلی قوی میخواد برا رندر با این موتور رند...
این کار هم که دوستمان انجام داده جز مشکل نویز در صحنه که خیلی بیش از حد هم نویز داره به نظرم مشکل دیگه ای نداره البته متریال صندلیها میتونست بهتر باشه ولی این گیر پیراهن عثمانی دادم به دل نگیر افرین
راستی یه پست پرو بزن تو گوشش کارتو طبیعیتر میکنه
یاحق
یه خبر خوب برا شما، وریژن جدید فرای در راهه و با تغییرات جدیدی که تو Arion2 شرکت رندم کترل انجام داده فکر میکنم یه ابر موتور خواهیم داشت، خبر وریژن جدید رو از خود رندم کنترل گرفتم و کاملا قابل استناده:oops:
در مورد نویز کار فکر میکنم هم سیستم من و هم نور emitteri که برا روشنایی بیرون گذاشتم بی تاثیر نبوده نمی دونم چرا emitter رنگ دونه های سفید ایجاد می کنه:-?

aroen

Well-Known Member
همه میگن نویزش زیاده بابا اینو خودمم میدونم :green:و گفتم مشکل از کجاست لطف کنین راهنمایی کنین چی کار کنم نویزش کم بشه؟من پست پرو بلد نیستم این همون رندری که از فرای به صورت خام گرفتم:cry:

ALI_TAKHTI

Active Member
این نویز با پست پرو حل نمیشه.تنظیمات رندرت باید دست بخوره .که من با فرای کار نکردم.

max vray

کاربر VIP
سلام دوست عزیز برای خلاص شدن از شر نویزهات باید custice و refract هارو غیر فعال کنی
نویز کار داخلیت زیاد هستش چون منبع نور اصلیت داره از شیشه عبور میکنه.( این مشکل تمام موتور های فیزیکال هستش)من با فرای اریون اکتان مکسول ایندیگو ویری و منتال کار کردم پیشنهادم این هستش که زیاد خودت درگیر فرای نکن.
به نظرم فرای برای رئال شدن خیلی بهتر از وی ری هست هرچند هیچ وقت از فرای استفاده نکردم
بله درسته حرفت چون فیزیکال هستش و تنظیمات نورش به واقعیت بسیار نزدیک هستش و لازم نیست مثل ویری کلی باهاش کلنجار بری.
موفق و پیروز باشین.

درود بر شما کار مشکل نویز زیاد داره که ناشی از تنظیمات و نورپردازی غیر اصولی شده

hamed.f

Well-Known Member
کار خوبی شده ،خسته نباشيد:rose:
فقط چند تا نکته ی غير تکراری بگم خدمتت...
کارتون نويز داره...!( شوخی):green:
بامپ آجر های ستون اصلاً احساس نميشه ،مثل اين ميمونه که آجرها رو روی ستون نقاشی کرده باشن...
ستون دومی که تو عکس مشخص کردم با سقف فاصله داره
پارچ آب و ليوانها و صندلی ها رو بهتر بود بعد از کپی کردن،با MOve مکانشون رو تغيير ميداديد تا دقيقاً مثل هم نباشن
اين کار حس حرکت و رئال بودن به کارتون می داد...:rose:

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    186 کیلوبایت · بازدیدها: 11

aroen

Well-Known Member
ممنون از دوستان عزیز این تقدیم قابل تک تک تون رو نداره:rose:
max vray عزیز که اسم کوچیکتون رو ایشالله یاد می گیرم، چشم سعی می کنم زیاد دوروبر فرای نگردم :wink: در کارای آینده هم مشکل نویز رو به تمام و کمال حل و رفع خواهم کرد
حامد جان ممنونم تمامی نکته هایی که گفتی کاملا درسته، اون ستون دومیه برام سوال شده بود خدایا سایه کیه افتاده بالا :-?:lol: ؟!!
ستونا دیسپلیس داشتند ولی به دلیل اینکه مقدارش کم شده میزان بیرون زدگی شون مشخص نیست :paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا