را اندازی سایت با جوملا

hamidhp

Active Member
سلام من میخواهیم سایت شخصی ام را برای معرفی نمونه کارهای طراحی شده ام و هم چنین فروش محصولاتی ایجاد کنم.

به نظر شما جوملا نیازم را بر طرف می کند و چه هاستی را پیشنهاد می کنید.

ممنون

Cisco

مدیر انجمن
از نظر من وردپرس برای این کار مناسب تر است , از لحاظ سبکی و سهولت استفاده و ....
جوملا بیشتر به درد پیاده سازی پرتال و سایت های شرکتی می خوره .
هاست هم یک نگاهی به اینججا بندازید و خودتون انتخاب کنید دیگه : http://www.webhosting.info/webhosts/tophosts/Country/IR
موفق باشید.

Cisco

مدیر انجمن
اگر زیاد روی جوملا و وردپرس افزونه نصب نکنید و هاست خوب داشته باشی و یک سری چیزارو رعایت کنی امنیت هسته ی دوتاشون خیلی عالیه !
اگر خیلی امن بخوای من دروپال رو توصیه می کنم که زیاد به کار شما نمیاد .
قالب فارسی برای وردپرس بیشتر . برای تغییرات هم باید به ساختار قالب دوتاشون آشنا باشید.
برای تغییر کپی رایت و ... نیازی به دانش کدنویسی ندارید.
موفق باشید.

Graphessional

Active Member
از نظر من وردپرس برای این کار مناسب تر است , از لحاظ سبکی و سهولت استفاده و ....
جوملا بیشتر به درد پیاده سازی پرتال و سایت های شرکتی می خوره .

من با نظرت موافق نیستم Cisco جان
جوملا قابلیت اینو داره که نیازهای متنوعی رو پوشش بده. دوستمونم قراره علاوه بر پورتفولیو فروشگاه هم راه اندازی کنه و مطمئناَ بعد از اونهم نیاز به امکاناتی برای فروشگاهش پیدا خواهد کرد که در جامعه جوملا دسترسی بهشون به مراتب راحت تر خواهد بود چون همونطور که می دونی امکانات بیشتری ازش در دسترس هست.
موافق نیستی با من؟

Cisco

مدیر انجمن
حرف شما درست و جوملا بسیار انعطاف پذیرتر از وردپرس ولی همون طور که گفتم سهولت استفاده !
کار با جوملا و پیاده سازی سایت برای کاربران تازه وارد کمی سخت تر ولی اگر کاربر یک کم با وردپرس کار کنه سریع همه چیز دستش میاد.

hamidhp

Active Member
من در حال حاضر تصمیم گرفتم (با کمی تردید) از وردپرس استفاده کنم و دارم قالبش را انتخاب می کنم ، فقط می خواستم بدونم انتقال اطلاعات db بین این دو نرم افزار امکان پذیر و همچنین در مورد فالبشان چطور .
(من هاست ایران 250 مگ خریدم)

آخرین ویرایش:

Cisco

مدیر انجمن
انتقال امکان پذیره ولی ممکنه بعضی جاها ناسازگاری هایی پیش بیاد!
به نظر من شما روی لوکال هر دو رو امتحان کنید و خودتون یکی رو انخاب کنید که بیشتر به کارتون میاد !

hamidhp

Active Member
آخرش جوملا نصب کردم .
شاید جای مناسبی نباشد ولی به نظر شما بهترین روش یا کتاب برای یادگیری ساخت قالب و یا مهم تر از آن یادگیری php css چیست

با تشکر از زمانی که صرف تامل و پاسخ گذاشتید

progpars

progpars.com
وردپرس از سئو فوق العاده خوبی برخوردار هست دوست من شما که سایتتون نمونه کار هست و یک جواریی قصد سفارش گرفتن دارید یک سیستمی مثل وردپرس برای اینکه سئو قوی داره بیشتر به دردتون میخوره .
جوملا هم من باهاش کار نکردم و به نظر من هر سیستمی رو پختش باشی میتونی هر مدلی کاستومایز کنید فقط باید توش بمونید .

http://w3schools.com/ برای php , css و .. ..

جوملا هم سرچ کنید مقالات زیاده .

در مورد آموزش هم html و Css و ... برنامه هایی دارم که تمام نیاز های کاربران وب رو تو این زمینه رفع میکنه و زمینه ای برای یادگیری و شروعشون هست .

جدیدترین ارسال ها

بالا