راینو

Hamed.tba

Active Member
سلام.

دوستان انگار بازار راینو تو مجید آنلاین زیاد داغ نیست .

این تاپیک قدیمی بود . من پست دادم که بیاد بالا .

از این به بعد من بیشتر میام نت و اینجا هم بیشتر سر میزنم اگه کسی سوالی در مورد راینو داره بنده در خدمت هستم .
تقریبا 10 11 سالی هست که با این نرم افزار کار میکنم و 2 تا طرح تو رشته جواهرات هم تو مسابقات جهانی worldskills دارم و غیره .... خوشم نمیاد بیشتر تعریف کنم lol یه رزومه جمع و جور تو سایتم گزشتم اگه کنجکاو بودین تو قسمت درباره ما میتونین بخونین(www.MyRhino.ir) .

خلاصه که در خدمت شما دوستان هستیم و اومدم که اگه بشه یه صفایی به بخش راینو بدم و دوره هم شاد باشیم.

kambojiieh

New Member
با سلام
من کمی راینو رو بلدم ولی خیلی دوست دارم که به صورت کامل و اصولی یادش بگیرم . در ضمن از بحث طراحی جواهرآلاتش بسیار خوشم میاد . ممنون میشم اگه بتونید منابعی برای یادگیری به من معرفی کنید و بتون از نظرات و کمکتون استفاده کنم

inception

Member
با سلام
من کمی راینو رو بلدم ولی خیلی دوست دارم که به صورت کامل و اصولی یادش بگیرم . در ضمن از بحث طراحی جواهرآلاتش بسیار خوشم میاد . ممنون میشم اگه بتونید منابعی برای یادگیری به من معرفی کنید و بتون از نظرات و کمکتون استفاده کنم

من سایت فارسی زبان در مورد راینو ندیدم که خیلی فعال باشه الان فقط کافه دیزاین هست
در مورد طراحی طلا و جواهر هم اگه تهران هستی 26 بهمن نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر هست به مدت 4 روز اونجا همه جور اموزش پیدا میکنی

جدیدترین ارسال ها

بالا