راه انداز فروشگاه

Maxfa

Member
سلام دوستان
میخواستم یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم.
ولی به مشکل برخوردم:sad:
واسه راه اندازی فروشگاه اینترنتی به چه چیزهایی احتیاج دارم؟
راهنماییم کنید

pishroweb

Member
اول به یه هاست نیاز دارین بعدش یا یه سیستم اختصاصی میدین براتون مینویسن یا از سی ام اس های آماده استفاده میکنید

rastanweb

Member
ممنون از جواب دوستمون.پیشرو وب عزیز من پاسخ شما رو کمی کامل تر میکنم. اول قرار داد با یک شرکت پستی دوم پرداخت هزینه اداره پست سوم انتخاب یک سی ام اس با توجه با شرکت پستی طرف قرار داد چهارم انتخاب یه هاست و دامنه....

Maxfa

Member
سلام دوستان
ممنون از شما
به نظر شما از چه سیستم فروشگاه سازی معتبر استفاده کنم بهتره؟
بهترین و معروفترین شرکت پستی کدومه؟
چه هاستی باشه و مقدار فضای هاست؟
معرفی کنید

Maxfa

Member
سلام دوستان
ممنون از شما
به نظر شما از چه سیستم معتبر فروشگاه ساز استفاده کنم بهتره؟
شرکت معروف پستی ایران کدومه؟
کدوم هاست مناسبتره لینوکس یا ویندوز (برای فروشگاه ساز)؟
چه مقدار فضا برای راه اندازی فروشگاه نیاز داره؟

ahmad_m1234

Active Member
سلام دوست عزیز
من خودم بروی فروشگاه ساز حرفه ای کار می کنم و اگر عجله نداری می تونی با من تماس بگیرید
در مورد شرکت پست بنظرم پارس پیک خوبه خودم باهاش کار کردم و پنلشم خیلی عالیه
اگر هاست می گیری بر اساس فروشگاه ساز بگیر اگه php نوشته شده باشه حتما لینوکس بگیر خودم با php مینویسم
مقدار فضا بستگی تعداد محصول و عکس های استفاده می کنی . بیشتر عکس ها فضا میگیرن

اگر سوالی باشه در خدمتم

v.b.f1

Active Member
با سلام خدمت دوست عزیز

اولین حرکت اینکه میخوای یه زیر مجموعه باشی مثلا جز یکی از سایت هایی که طرف قراردادشون پست باشی یا نه میخوای به صورت خصوصی کار کنی

راه اول با ثبت نام و یه سری حق اشتراک رو باید به صورت ماهانه یا سالانه پرداخت کنی

اما تو راه دومش میتونی یه هاست بگیری و یه دامنه به صورت خصوصی کار کنی

اینجا هم میتونی چند روش به کار ببری
یه فرم ثبت راه بندازیو با کارت به کارت کردن و ثبت شماره پیگیری فروشتو انجام بدی که اسکریپ های خواصی هست

اگه میخوای یکم پیشرفته تر کار کنی که باز یه سری اسکریپ های فروشگاه ساز هست توپ به زبون انگلیسی و فارسیشم گیر میاد

و اگرم یه چیز بهتر میخوای باید یه اسکریپ با درگاه بانک ها داشته باشی دیگه خیالت راهت
مثل درگاه بانک ملت و غیره

یه سری اسکریپ هست فارسی شده و یه ماجول یا پلاگین ساخت که با درگاه بانک ملت در ارتباطه که به نظر من از همه چی بهتره

یه نکته مهم منم یه زمانی میخواستم راه بندازم بدون هیچ تجربه رفتم یه اسکریپ ایرانی خریدم اونم حدودا 100

تمن به یه مدت دیدم ایراد دارم یکم که تو سایتای خارجی گشت میزدم دیدم یه اسکریپ شبیه اینه اونم رایگان فهمیدم فارسیش کردن بعد دادن خردمون اونم با همچین قیمتی
فقط قبل از همه چی خوب بسنجون کاری رو که میخوای انجام بدی بعد راه اندازی کن که ضرر نکنی

جدیدترین ارسال ها

بالا