راه اندازی هاستینگ مثل ... چطوره؟

chn367

New Member
سلام، نمیدونم سوالم رو به جا پرسیدم یا نه! یه خورده گشتم ولی به نتیجه نرسیدم تصمیم گفتم بپرسم.

اگه کسی بخواد مثل شرکت های هاستینگ (اسم نیارم بهتره) هاستینگ باشیم، نمایندگی نباشیم
اولا باید چه امکانات و هزینه هایی انجام بدیم
دوما چه مجوزها و توانایی های علمی و تجربی احتیاج داره
سوما مراحل راه اندازیش چطوره؟
چهارما اگه چیز مهمی هست که اشاره نکردم لطفا توضیح بدید...

ممنون.:rose:

Mr.Steres

Active Member
همه اینها با گرفتن یک سرور اختصاصی حل می شه ! قیمت این سرور ها با توجه به دیتاسنتر و امکانات و منابع سخت افزاری شون متفاوت هست . از ماهی 100 هست تا یک میلیون یا شایدم بیشتر .

مهم تر از نکته بالا نگهداری از سرور هست . برای اینکار باید شما روش کار با سرور و ... رو بلد باشید که بتونید سرور رو به روز و امنیتش رو از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری حل کنید و بتونید از کاربرانتون پشتیبانی و سرور رو نگهداری کنید . اگر این کار رو بلد نباشید هستند کسانی که براتون به صورت ماهانه و ساعتی انجام می دهند و تقریبا ساعتی 20 دلار یا تومان هزینه داره ... حقوق هم بین 200 تا 1 تومن هست . همه اینها بستگی به جا و افراد داره ...

amolhost

Member
سلام، نمیدونم سوالم رو به جا پرسیدم یا نه! یه خورده گشتم ولی به نتیجه نرسیدم تصمیم گفتم بپرسم.

اگه کسی بخواد مثل شرکت های هاستینگ (اسم نیارم بهتره) هاستینگ باشیم، نمایندگی نباشیم

سلام

برای شروع کار بهتره اول نمایندگی بگیرید بعد از پیدا ردن مشتری برید وی پی اس یا سرور بگیرید

شما می توانید با آمل هاست بدون هزینه اولیه شروع به فروش هاست و دامنه بکنید
برای کسب اطلاعات بیشتر به نمایندگی فروش ما سری بزنید
www.amolhost.com

pasargadteam

Active Member

با درود

از اونجایی که فرمودید نمیخواهید نماینده باشید و میخواهید هاستینگ باشید (طبق نوشته خودتون) باید خدمتون عرض کنم که مدیریت سرور نیاز دارید بلد باشید. کار ساده ای نیست اما نشدنی هم نیست.
برای شروع کار یهو زیاد هزینه نکنید و بهتره یک وی پی اس بگیرید که کمی آزمون و خطا کنید و بعد سرور اختصاصی.

اگر تمایل داشتید با بنده برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید.

irlogo

Active Member
شما می تونین با سرور اختصاصی و یا سرور مجازی شروع کنید
چیزی که مهمه اینه که بتونین هاستینگ رو اداره کنین، منیج نرم افزاری و امنیتی سرور از همه چیز مهم تره
انتخاب دیتاسنتر هم فوق العاده مهمه

جدیدترین ارسال ها

بالا