راه اندازی فروشگاه اینترنتی

amir-cg

Active Member
سلام یه سوال داشتم....
شما فرض کنین ما اسکریپت ، دومین ، هاست و همه چی واسه راه اندازی فروشگاه اینترنتی داریم....
اونوقت نیازی هست که با اداره پست قرارداد ببندیم؟؟؟؟آخه نیاز داریم که اداره پست محصولات ما رو ببره...
لطفا راهنمایی کنید...

اگه نیاز دارید اداره پست ببره حتما باید قرار داد ببندید البته میتونید از شرکت های واسط مثل ایران مارکت هم استفاده کنید بدین صورت که داخل سایت ثبت نام کنید و یه پنل به شما میده و شما محصولاتتون رو با قیمت و وزن و نامش ثبت میکنید و هر وقت جنسی فروخته شد به پست زنگ میزنید که جنس و بیاره و ببره

مستقیم هم میتونید برید اداره پست و قرار داد ببندید

amir-cg

Active Member
اگه نیاز دارید اداره پست ببره حتما باید قرار داد ببندید البته میتونید از شرکت های واسط مثل ایران مارکت هم استفاده کنید بدین صورت که داخل سایت ثبت نام کنید و یه پنل به شما میده و شما محصولاتتون رو با قیمت و وزن و نامش ثبت میکنید و هر وقت جنسی فروخته شد به پست زنگ میزنید که جنس و بیاره و ببره

مستقیم هم میتونید برید اداره پست و قرار داد ببندید
میشه یکم بیشتر توضیح بدید...

دوست عزیز کجاش رو متوجه نشدید ؟ من سعی کردم ساده توضیح بدم ، اگه توی سایتتون این قابلیت هست که پرداخت به مامور پست داشته باشه حتما باید با اداره پست محلتون قرار داد ببندید بعد بسته به قرار داد هفته ای یا ماهی پول رو به حسابتون واریز میکنن

البته اگه به صورت مستقیم برید اداره پست و قرارداد ببندید

اگه حال و حوصله ندارید میخواید توی شرکت یا خونتون بشینید میتونید از این شرکت هایی که با پست قرار داد بستن مثل سایت ایران مارکت استفاده کنید چجوری ؟ داخل سایت میشید اکانت ایجاد می کنید بعدش یه پنل بهتون میده البته اونم یه پولی قبلش میگیره من چون خودم کار نکردم نمیدونم ولی روال کار و میدونم شما فرض کن 200 هزار تومن میگیره بعد یه پنل میده شما محصولاتت رو داخلش قرار میدی با قیمت و اسم و وزنش بعد هر کدوم و که مشتری سفارش داد مدیریت میکنی داخل اون پنل
و زنگ میزنی مامور پست بیاد بگیره ببره این روالشه اصلا جای ترس نداره یه بار باید تجربه کنید فقط اینو مطمئن باشید اگه بخواید پست محصولتون رو بیاد بگیره ببره باید حتما قرار داد ببندید سوالی بود در خدمتم

اگه محصول و حودتون ببرید اداره پست و کاربر از قبل پولش رو داده باشه که دیگه نیاز هم نیست با پست قرار داد ببندید

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا