راه اندازی سیستم پرداخت آنلاین-چطوری

آقایون
بالاخره عضویت من در زرین پال تایید شد:oops:
حالا اگه زحمتی نیست میشه به من بگین که کد هایی رو که میگه باید کجا بزارم؟
مثلا کد درگاه پرداخت:-?

Masoud1365

مدیر انجمن
آقایون
بالاخره عضویت من در زرین پال تایید شد:oops:
حالا اگه زحمتی نیست میشه به من بگین که کد هایی رو که میگه باید کجا بزارم؟
مثلا کد درگاه پرداخت:-?

از cms خاصی استفاه میکنید !
اینجوری که توی سایت زرین پال دیدم یه سری ماژول برای سیستم های مختلف آماده کرده خودش !

آره از سایت ساز پرهام استفاده می کنم.
حالا به نظر شما از دروازه پرداخت استفاده کنم یا کد آسان پرداخت؟

Masoud1365

مدیر انجمن
این آسان پرداخت رو که اصلا نمیدونم چی هست !
اما اگر سایت ساز شما کد باز هست براش یه ماژول بنویسید ( اگر ماژول آمادش نیست ! )

D.A.V.O.O.D

Member
کلا اگر از بانک بخوایی بگیری باید یک شخصیت حقوقی باشید ! حالا یا پروانه کسب داشته باشی یا شرکت باشی یا ...
موفق

یا اینکه آشنا داشته باشی !!

سلام ،
دوستان شركت به پرداخت ، وابسته به بانك ملت ، جديدا به افراد حقيقي داره درگاه پرداخت ميده ، خود من گرفتم ازش و الان هم روي سايتم گذاشتم .
شرايطشم خيلي خيلي راحته ،‌ نه چكي ، نه سفته اي نه چيزي ! فقط يك كپي از سند يا اجاره نامه محل سكونت مي خوان !

كارمزدش هم صفر هست و صد البته ويژگي بارزش واريز آني بودنش هست !

سوالي بود در خدمتم ، موفق باشيد :rose:

آخرین ویرایش:

D.A.V.O.O.D

Member
آره از سایت ساز پرهام استفاده می کنم.
حالا به نظر شما از دروازه پرداخت استفاده کنم یا کد آسان پرداخت؟

این آسان پرداخت رو که اصلا نمیدونم چی هست !
اما اگر سایت ساز شما کد باز هست براش یه ماژول بنویسید ( اگر ماژول آمادش نیست ! )

آسان پرداخت را اگه استفاده كني بهت يك كد Html‌ ميده كه يك فرم ساده هست ،‌بيشتر به درد كارهايي مي خوره كه مبلغ را دستي وارد كنند و برن و پرداخت كنند .

Avang2005

مدیر انجمن
من زرین پال رو تایید نمی کنم

اول بخاطر اینکه 2.5 درصد از مبلغ بعنوان کارمزد کم میکنه و دوم اینکه وجه رو به مدت 2 الی 3 روز به حسا واریز میکنه

Avang2005

مدیر انجمن
در مورد پرداخت آنلاین اینترنتی بانک ملت یکم بیشتر توضیح بده و روش فعال سازی رو هم توضیح بدید

D.A.V.O.O.D

Member
در مورد پرداخت آنلاین اینترنتی بانک ملت یکم بیشتر توضیح بده و روش فعال سازی رو هم توضیح بدید

سلام ،

قدم اولي كه بايد انجام بديد ،‌ اينه كه از طريق لينك زير ، فرم را پر كنيد‌:

http://www.behpardakht.com/acceptor_form.asp

وقتي فرم را ارسال كرديد ، تنها كاري كه بايد بكنيد اينه كه منتظر تماسشون باشيد ( با شماره 0212731 باهاتون تماس مي گيرند )

بعد مدارك + فرم ( كه توش اطلاعات برنامه نويس + IP و ... را بايد بهشون بديد ) رو بهتون ميگن كه بايد پر كنيد و اسكن كنيد و براشون ايميل كنيد .

وقتي مدارك ارسال بشه ، داكيومنت + نمونه كد + TerminalID + Username + Password ميدن .

اين ترمينال و يوزر و پس كه ميدن واسه وب سرويس تستشون هست ، كه بهمراهش يك شماره كارت + CVV2 + رمز دوم واسه تست مي دن تا سامانه پرداختتون را هم بتونيد چك كنيد و بسازيد .

وقتي سامانه پرداختتون درست شد بهشون اطلاع ميديد ( از طريق ايميل ) بعد اونا تست مي كنند ، بعد تماس مي گيرند مي گن كه مثلا كاري كنيد كه تا تراكنش انجام شد Reverse بشه و ... كه مطمئن بشن كه مسلط هستيد ، بعد از اين كارها ، بهتون TerminalID‌ و يوزر پسورد عملياتي را ميدن و شما مي تونيد از اين به بعد ، دريافت داشته باشيد .

بعد يك نمونه فرم ( مرام نامه + تعهدات دو طرف ) هستش كه بايد دو نمونه پرينت كنيد و امضا كنيد و از طريق پست براشون ارسال كنيد . اونا يك نمونه را مهر و امضا مي كنند و واستون مي فرستند .

اتمام هفت خان رستم :green:

D.A.V.O.O.D

Member
سلام به همه اساتید محترم

شاید سوالم مربوط به بحث نباشه

من توی یک ماه گذشته 2بار از این شماره که فرمودید به خط موبایلم تماس گرفته شده که اصلان حرف هم نزدند و گوشی رو قطع کردند.
از اینو اون پرسیدم چیزی در مورد این شماره 4 رقمی دستگیرم نشد. ( 0212731)

اومدم تو گوگل سرچیدم ، و تنها مطلبی که در مورد این شماره ازش صحبت شده بود اینجا بود.
حالا سوالم ینه که این شماره دقیقاً مربوط به کدوم ارگان میشه؟
به 118 هم زنگ زدم، گفتند که ما روال کاریمون طوریه که برعکس عمل نمیکنیم.
توی این سایت زرین پال هم هیچ حسابی برای دریافت پرداخت الکترونیک باز نکردم.

ممنون میشم اگه میدونید بگید این شماره مال کجاست.

با تشکر...
:rose:

سلام دوست عزيز ،
اين شماره مربوط به بانك ملت هستش ، از بانك بهتون زنگ بزنن اين شماره مي افته .

موفق باشي

lorus

New Member
سلام ،

قدم اولي كه بايد انجام بديد ،‌ اينه كه از طريق لينك زير ، فرم را پر كنيد‌:

http://www.behpardakht.com/acceptor_form.asp

وقتي فرم را ارسال كرديد ، تنها كاري كه بايد بكنيد اينه كه منتظر تماسشون باشيد ( با شماره 0212731 باهاتون تماس مي گيرند )

بعد مدارك + فرم ( كه توش اطلاعات برنامه نويس + ip و ... را بايد بهشون بديد ) رو بهتون ميگن كه بايد پر كنيد و اسكن كنيد و براشون ايميل كنيد .

وقتي مدارك ارسال بشه ، داكيومنت + نمونه كد + terminalid + username + password ميدن .

اين ترمينال و يوزر و پس كه ميدن واسه وب سرويس تستشون هست ، كه بهمراهش يك شماره كارت + cvv2 + رمز دوم واسه تست مي دن تا سامانه پرداختتون را هم بتونيد چك كنيد و بسازيد .

وقتي سامانه پرداختتون درست شد بهشون اطلاع ميديد ( از طريق ايميل ) بعد اونا تست مي كنند ، بعد تماس مي گيرند مي گن كه مثلا كاري كنيد كه تا تراكنش انجام شد reverse بشه و ... كه مطمئن بشن كه مسلط هستيد ، بعد از اين كارها ، بهتون terminalid‌ و يوزر پسورد عملياتي را ميدن و شما مي تونيد از اين به بعد ، دريافت داشته باشيد .

بعد يك نمونه فرم ( مرام نامه + تعهدات دو طرف ) هستش كه بايد دو نمونه پرينت كنيد و امضا كنيد و از طريق پست براشون ارسال كنيد . اونا يك نمونه را مهر و امضا مي كنند و واستون مي فرستند .

اتمام هفت خان رستم :green:
با سلام و عرض ادب همانطور که فرمودید پس از گذراندن مراحل موفق به دریافت درگاه برای تست شدم اما متاسفانه نتوانستم پارامترهای داده شده را به درستی وارد کنم .من ماژول بانک ملت را از انجمن اپن کارت برای فروشگاهم دانلود کردم اما قادر به بهره برداری از آن نشدم اگر از دوستان عزیز و بزرگوارم کسی بتواند مشکل حقیر را حل کند بسیار سپاسگزار خواهم بود .

ممنون

موفق و پیروز باشید .

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
کارت به کارت اینترنتی اکثر بانک ها فعال شده بقیه هم در حال فعالسازی هستن
و فروشگاه های اینترنتی هم اصلا نیازی به درگاه و ... ندارن
هر مشتری می تونه خودش به بانک صادر کننده کارت وارد بشه و از همونجا کارت به کارت اینترنتی بکنه
شاید با این روش و فرهنگسازی اون خیلی از مشکلات پرداخت آنلاین حل بشه
.

جدیدترین ارسال ها

بالا