راه اندازی سیستم های جدید تلفنی بر پایه VoIP

ehsan310

Member
راه اندازی جدیدترین سیستم های تلفنی بر پایه VoIP و گستردگی فوق العاده بالا

اتصال شعب شرکت به یکدیگر
تلفن رایگان بین شعب بدون مطرح بودن فاصله و موقعیت جغرافیایی
قابلیت اتصال به VoIP Provider و استفاده از تماس خارج از کشور بدون واسطه و به صورت مستقیم
سیستم فوق بر پایه سیستم عامل لینوکس میباشد .
قابلیت ایجاد منوی صوتی یا IVR
پشتیبانی از تمامی پروتوکل های ارتباطی رایج در صنعت VOIP از قبیل SIP - H.323 - ...
پشتیبانی از تمامی کدک های رایط در ارتباطات مخابراتی از قبیل Ulaw - Alaw - G.729 -GSM - ...

تمامی قابلیت های یک سانترال قدیمی و آنالوگ به علاوه تمامی قابلیت های نوین شبکه های مخابراتی و کامپیوتری

پشتیبانی از خطوط PRI - TDM - E1 - T1 - J1

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ابهام از طریق همین تاپیک سوالات خود را مطرح کنید . و یا از طریق تلفنی سوالات خود را مطرح کنید ..

در صورت نیاز با شماره 09124934043 (گلپایگانی) تماس حاصل فرمایید

آخرین ویرایش:

golro

Member
سلام
آیا قابلیت اتصال به کامپیوتر را داره ؟
این لینک WWW.ITdot.IR ؟

آخرین ویرایش:

samini

New Member
سلام من یه پروژه درسی در مورد VOIP دارم و باید به زودی تحویل بدم
شما میتونین هر چی مطلب در مورد VOIP دارین و بیشتر مطالبی در مورد TERMINATION ,ORGINATION در VOIP به میل من ارسال کنید .واقعا یه دنیا ممنون می شم خدا خیرتون بده من خیلی گیرم.
[email protected]

perlinpars

Active Member
می بینم که؟!!!

راه اندازی جدیدترین سیستم های تلفنی بر پایه VoIP و گستردگی فوق العاده بالا

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا ابهام از طریق همین تاپیک سوالات خود را مطرح کنید . و یا از طریق تلفنی سوالات خود را مطرح کنید ..

در صورت نیاز با شماره 09124934043 (گلپایگانی) تماس حاصل فرمایید

اولاً سلام
دوماً از دوست خوبم تشکر میکنم که بحث voip رو که یکی از شیرین ترین و پر طرفدار ترین مباحث هست رو مطرح کردند.

اما متذکر بشم.

voip نه خودش جدید هست و نه این امکاناتی که شما فرمودید. تقریباً اکثر کسانی هم که شبکه کار کردند تا حدود زیادی میشناسن .هر چند به نظر شخصی من voip یه تکنولوژی هست که خودش کلی داستان داره.

و اینکه چقدر خوب میشد شما که میخوایی به سوالات و رفع ابهام بروبچ پاسخ بدی این رو تو مبحث شبکه هم باز میکردی و یه مقداری در مورد توپولوژی و نحوه کارش میگفتی تا یه ابهامی ایجاد بشه تا بشه سوال پرسید.

و همونجا هم میشد به سوال این دوستمون که در مورد org و ter پرسیدند جواب داد.
راستی یه سوال؟ مطمئنی که voip تحت لینوکس هست و روی شبکه های ویندوزی استفاده نمیشه؟ البته این سوال رو با توجه به این می پرسم که پایه کار voip آی پی هست.

امیدوارم هیچ سوءتعبیری از این پست نشه ....هدف اینه که بشه بحثی برای voip باز بشه که مشکلاتمون رو مطرح کنیم.

perlinpars

Active Member
دوست من شما دقیقاً بگو چی میخوایی تا من در حد توان و اطلاعاتم بتونم کمکت کنم. قضیه ""TERMINATION ,ORGINATION""
در voip چند صفحه توضیح یا 2 برگ howto نیست...... شما بگو چی میخوایی. مقاله میخوایی یا کانفیگ کردن و از اینجور چیزا؟؟؟
منم بتونم کمک کنم. به هر ترتیب در خدمتیم.

perlinpars

Active Member
در ضمن چه خوب میشد مدیران محترم این بخش رو انتقال میدادند به بخش شبکه

samini

New Member
voip

دوست من شما دقیقاً بگو چی میخوایی تا من در حد توان و اطلاعاتم بتونم کمکت کنم. قضیه ""TERMINATION ,ORGINATION""
در voip چند صفحه توضیح یا 2 برگ howto نیست...... شما بگو چی میخوایی. مقاله میخوایی یا کانفیگ کردن و از اینجور چیزا؟؟؟
منم بتونم کمک کنم. به هر ترتیب در خدمتیم.

برای پروژه درسی می خوام استادم گفته بیشتر در مورد TERMINATION ,ORGINATION"" در voip تحقیق کن و سعی کن تحلیلی باشه حالا هر جوری می تونی کمکم کن مقاله یا هر چیز دیگه ای ممنونم:):):wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا